İçeriğe Yönlendir

Iso Dosyası

Cihan Beliceli

Recommended Posts

Cihan Beliceli

Arkadaşlar bir oyun indirdim iso formatında. İki tane iso dosyası var bunları nasıl birleştirecem. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Daemon tools'u indirip kurun

saatin yanına işareti gelecek

orada sağ tuşa basıp Mount'u seçin

ISO dosyanızı bulup aç diyin.

Sonra bilgisayarımda oluşturulan sanal sürücüden çalıştırıp install edebilirsiniz.

Bu arada korsan oyuna hayır. Umarım oyunu beğenirseniz satın alırsınız.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
Deamon tools ile kurulum yapabilirsiniz...

Deamon tools kullanıyorum zaten ama ikinci cd istediğinde deamon toolstan ikinci iso dosyasını işaretlediğimde kuruluma devam etmiyo 2. cd 'yi istiyor.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Deamon tools kullanıyorum zaten ama ikinci cd istediğinde deamon toolstan ikinci iso dosyasını işaretlediğimde kuruluma devam etmiyo 2. cd 'yi istiyor.

Eğer öyleyse bozuk olması muhtemel.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Peki bu iso dosyalarını deamon toolsta nasıl birleştireceğim sorunum o.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Cihan bey bir klasör oluşturup iso dosyalarını buraya koyup deneyin.Otomatik kendisi birleştirmesi lazım.Eğer yapmıyorsa isolar da bir sorun vardır...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Bence birleştirmenize gerek yok, arkadaşların da dediği gibi 2. dosyada problem olması muhtemel.

Ama şunu da deneyebilirsiniz.

ISO dosyalarını Winrar programı da açar.

Birinci ISO dosyasının üzerine sağ tıklayıp, "....." klasörüne aç diyebilirsiniz.

İkinci ISO dosyasını da bir klasöre açıp, içeriğini ilk klasöre kopyalayabilirsiniz.

Ardından ilk klasörden kurulum yaparsınız.

tarihinde Mustafa Yenig tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet bu işlemde yapılabilir ancak uzunluğa bağlı olarak çok vakit alıp pc yi acayip şekilde kasar...Pc ile işiniz olmadığı bir zamanda denemenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Abi oyun nedir tam olarak hangi linkten indirdin. Gönderirsen ben sana olayı söyleyeyim.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
(düzenlendi)
Bence birleştirmenize gerek yok, arkadaşların da dediği gibi 2. dosyada problem olması muhtemel.

Ama şunu da deneyebilirsiniz.

ISO dosyalarını Winrar programı da açar.

Birinci ISO dosyasının üzerine sağ tıklayıp, "....." klasörüne aç diyebilirsiniz.

İkinci ISO dosyasını da bir klasöre açıp, içeriğini ilk klasöre kopyalayabilirsiniz.

Ardından ilk klasörden kurulum yaparsınız.

Mustafa bey dediğinizin biraz benzerini yaptım sorun çözüldü. Deomon toolstan açılan sanal iki sürücüleri c'de bir dosyada birleştirdim öyle kurdum sorum halloldu. Teşekkürler.

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İyi hadi gözünüzaydın.Şu oyunun adını söyleyin de bizde meraktan kurtulalım artık :s

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
OYun adı yok yasak. Teknik bilgi ise devam :s

Abi naptın? Baş harflerini yazdın bari. Tam adını falan yazmasak mı ne yapsak? ipucu versin biz tahmin edelim. Valla ne kadar oyun biliyorsam yazarım haaaa :p

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Konu 2 ye bölünmüş 2 iso dosyasının birleşmesi. Burada kalsın lütfen. Oynadığınız oyunlar diğer konuda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar, illegal hiç bir paylaşıma yer vermiyoruz.. özel mesaj, msn mail kullanabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Konu 2 ye bölünmüş 2 iso dosyasının birleşmesi. Burada kalsın lütfen. Oynadığınız oyunlar diğer konuda.

İyi ya işte bu da belki oynamadığımız oyunlardandır :s Oynayıp öteki tarafa yazalım :p

Arkadaşlar, illegal hiç bir paylaşıma yer vermiyoruz.. özel mesaj, msn mail kullanabilirsiniz..

Mehmet abi link verilmiyor ki...Site adı da telefuz edilmiyor.Sakıncalı bir durum göremiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi link verilmiyor ki...Site adı da telefuz edilmiyor.Sakıncalı bir durum göremiyorum.

Biz peşinen uyaralım.. belki verilir :s

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Size sadece şukadarını söyliyeyim Sani beyin "oynadığınız oyunlar" bölümünde yazdığı oyun. 9 gb boyutunda. 2 iso dosyasından oluşuyor.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Size sadece şukadarını söyliyeyim Sani beyin "oynadığınız oyunlar" bölümünde yazdığı oyun. 9 gb boyutunda. 2 iso dosyasından oluşuyor.

Abi neden böyle yapıyorsun. Direk oyun adı yazsan. Allah allah Flight Simulator X desene yav. Geberdim meraktan.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen

iso dosyalarını winzip yada benzeri bir programla çalıştırırarak herhangi bir klasöre çıkartarak dosyanın içerisinden kendiniz kurulum yapabilirsiniz diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
Abi neden böyle yapıyorsun. Direk oyun adı yazsan. Allah allah Flight Simulator X desene yav. Geberdim meraktan.

:D yasak dediler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...