İçeriğe Yönlendir

Çam Ağacı Yaprakları

Mert Can Usta

Recommended Posts

Mert Can Usta

Çam ağacının iğne yaprakları sileceklerin altında gariptir hep bi yerde depo oluyor bu durumu önleyebilirmiyim ama biraz ümitsizim sanki :) . Birazdan aşağı inip foto çekeceğim . Birde ön camda çam ağacı balımı diyim özütümü diyim böyle su damlası gibi ama nasıl yapıyım bilemedim şimdi elle girişsem peçete falan dahada bulaştırmaktan korkuyorum napıyım her özüt aktığında yıkamacıyamı koşacağım.. :'( :'(

Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Güneş altında durunca araba yanıyor nasıl iyi bir şey olsun ? :) , güneş altındaki arabaya binince ooho düşündüm şimdi bi anda sıcak bastı :p :p :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

en kısa çözüm oraya park etmeyin yok mecbursanız branda başka çare görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arabadanın kaportasındaki ve canımdaki ağaç reçineleri en kolay buharlı temizleyiciler ile çıkıyor ; evinizde yada bir arkadaşınızda varsa ; onunda temizleyebilirsiniz.. :)

bunun gibi

Uygun başlığı varsa buda olur

Açık güneşemi branda tehlikeli efendim ?

Branda her türlü tehlikeli ; hafif bir rüzgarda bile boyaya sürekli sürtündüğü için boyayı inceltiyor..

Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Foto çektim ama gözükmüyor . Şu kamyonlarda bi hava tabancası varya o neyle çalışıyor bizim arabaya da ondan almak lazım hani pislikleri temizlemek için falan ??

Yorum bağlantısı
Yıldıray Demirkıran
Foto çektim ama gözükmüyor . Şu kamyonlarda bi hava tabancası varya o neyle çalışıyor bizim arabaya da ondan almak lazım hani pislikleri temizlemek için falan ??

Basınçlı hava ile çalışıyor. Kompresör gerek. Ama onunla da çözüm değil. Yine araç üzerinde yayılacaktır havayı tuttuğunuzda.

Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Araba çok pislendi yarın bi arabaya töbe töbe abdest aldırmak lazım :p : D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...