İçeriğe Yönlendir

Aracımızdaki Küçük Ve Kılcal çizikleri Nasıl Yok Ederiz

Aşkın Barçın

Recommended Posts

Aşkın Barçın
(düzenlendi)

Arkadaşlar,

Sıfır araç alıyorsunuz, çuvalla para veriyorsunuz. Araç bayide korumalı dururken, dışarıda ise çizilmeler, vuruklar, taş-mıcır çarpmaları, yüksek kaldırımlar onu bekliyor. Araç birde metalikse iş o kadar zorlaşıyor.

Metalik Focusum da kapılarda ufak çizikler var derin olmayanlardan. Kaput da da çocuklar geçen gün imza atmışlar.

Sildim ama hare hare izler yaşıyor.

Bu bauhause de satılan turtle, sonax tarzı pasta cila çizik gidericileri kullanmak boyayı bozar diye düşünüyorum.

Konu hakkında uygulama yapan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Saygılarımla,

tarihinde A?k?n Bar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Aracın rengi siyah yada koyu bir renk galiba.

turtle ve sonax kendini ısparlamış kaliteli ürünler ama çizik kapatması konusunda ne derece başarılı oluyor kullananlara sormak lazım.

bu ürünleri usulünce ve ciziğin durumuna göre doğru kullanmakda tecrube ve dikkat istiyor..

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın
Aracın rengi siyah yada koyu bir renk galiba.

turtle ve sonax kendini ısparlamış kaliteli ürünler ama çizik kapatması konusunda ne derece başarılı oluyor kullananlara sormak lazım.

bu ürünleri usulünce ve ciziğin durumuna göre doğru kullanmakda tecrube ve dikkat istiyor..

Aynen öyle aracım Fırtına grisi metalik, o yüzden bir bilene danışmadan işlem yapmayacağım.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

benim fiestam da fırtına griydi sonaxın hızlı cilası kılcal çizikleri baya bi makyajlıyor,tabi ayda bir tekrarlamak lazım

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Arkadaşlar,

Sıfır araç alıyorsunuz, çuvalla para veriyorsunuz. Araç bayide korumalı dururken, dışarıda ise çizilmeler, vuruklar, taş-mıcır çarpmaları, yüksek kaldırımlar onu bekliyor. Araç birde metalikse iş o kadar zorlaşıyor.

Metalik Focusum da kapılarda ufak çizikler var derin olmayanlardan. Kaput da da çocuklar geçen gün imza atmışlar.

Sildim ama hare hare izler yaşıyor.

Bu bauhause de satılan turtle, sonax tarzı pasta cila çizik gidericileri kullanmak boyayı bozar diye düşünüyorum.

Konu hakkında uygulama yapan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Saygılarımla,

doğru ürün kullanmak bozmaz boyayı ... sıfır arabaya tutup pasta yapıcak haliniz yok cila ile boyayı koruma altına almalısınız aldığınız ilk günden itibaren...

hiç elden birşey gelmiyorsa bile cila yapmak lazım araca... bu konuyla ilgili özel bir başlığımız var bir göz atın Link... cila yapmak oldukça kolay bir iş 2-3 saatte elle bütün arabayı bitirirsiniz ama önce okuyun bilgilenin küçük bir yerde deneyin o şekilde başlayın ... yada gözünüz kesmiyorsa gidin ziebart tarzı yerlere verin parasını yaptırın ... boya koruma için istenen rakamlar her ne kadar büyük gözüksede işciliği çok zor olan bir iş unutmayın ... o paraya o iş yapılır mı malzemesi ne kadar tutuyor zaten diyen çoğu kişiye o parayı verseniz yapmaz bu işi o paraya :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Kamil Çalışkan

Arkadaşlar arabamı alalı 1 ay oldu fakat arabayı çarşı merkezinde bırakmamdan ve birilerinin sürekli arabaya yaslanmasından dolayı arabada çizikler oluştu bu çizikleri kapatmak için hangi ürünleri tavsiye edersiniz??? Araç kül kahverengi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar arabamı alalı 1 ay oldu fakat arabayı çarşı merkezinde bırakmamdan ve birilerinin sürekli arabaya yaslanmasından dolayı arabada çizikler oluştu bu çizikleri kapatmak için hangi ürünleri tavsiye edersiniz??? Araç kül kahverengi

Konunuzu birleştirdim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zor bir konu .... el tecrübeniz yok ise raf ürünlerini unutun,  iyi marka bir yerde koruma yaptırın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...