İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Abi orası Karabük lülerin tabiri ile radar yolu :) hergün bir kaç defa geçerim o yoldan ama nedense radara yakalanan araçların %60 ı Karabük plakalı,bu çok ilginç bir durum... :fiuw:

Aynen öyle. Orada radara yakalanmak için direksiyon başında uyuyor falan olmak lazım. Yaklaşık 300-400 mt önce neredeyse yolun ortasındaki koca RADAR tabelası ve tatlı viraj sayesinde ileride radar aracını görme şansı varken oluyor demek ki :D

benim memleket oralar ,bartınlılar bilir radar olduğunu oralarda aldanmazlar pek ,zaten birkaç yer var basılacak bartında oralar da artık radar oldu

Hemen sahip çıkma yolumuza. Bartın nere? Karabük nere? :p Yeşilmahalle Yan Yol orası. 3 şerit, kaymak gibi yol ama 70 limit :D

Amasra yoluna doğru yardırıyorsun, hemide hızlı çekimde :)

Seninle çay sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz :ninja: noktadan başlıyor abi video. Öyle düşün.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Hemen sahip çıkma yolumuza. Bartın nere? Karabük nere? :p Yeşilmahalle Yan Yol orası. 3 şerit, kaymak gibi yol ama 70 limit :D

:biggrin: yol bizim ama ben sizden az geçiyorumdur ,2 yılda 1 belki :p

yeşilmahalle mi :unsure2:

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

hee ben karıştırdım yav burası sizin tamam :friends:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Seninle çay sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz :ninja: nokta

Hani şu Emmiye getirdiğim ama cebren ve hileyle çayları kaptığın yer..hatırladııım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hani şu Emmiye getirdiğim ama cebren ve hileyle çayları kaptığın yer..hatırladııım :biggrin:

Yuh!! :D Kulüp kulüp olalı böyle satış görmedi :D :D

Bende 100.yıl dayım çebioğlunda yakınım size... ;)

Hiç blackline gördüğümü de hatırlamıyorum orada? Üniversite mahallesindeki Çebioğlu mu?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Komşuyuz haberimiz yok. Caminin yanındaki yeşil sitedeyim ben de. Uydukent.

Görüşürüz inşallah bir gün.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Benim numara da 235 78 78

Ben bu numarayı aldığımda Karabük henüz il olmamıştı. Numaram sonradan kıymete bindi :D

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

benim numaranın sonu da 1903 beşiktaşlıyım iyi denk geldi.müşterisi çıkıyor arada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zafer Ayvacı

arkadaşlar, linkteki ürünler sizce nasıl, ya da başka tavsiyeleriniz var mı ?

http://urun.gittigid...uct-information

http://urun.gittigid...uct-information

Mustafa ikisi de aynı ürün zaten fiyatı niye değişikse :)

Aynısını bana Muhammed Andı abim hediye etti, kullanıyorum, parasına göre bir cihaz. Fotoğraf, video çeker, garip şekilde çalışan hareket sensörü bilene var :p

Hatta sana şöyle de bi güzellik yapayım :p Kameradan bir kayıt örneği. Ham haliyle. Ses kaydını kapatmışım bu videoda, sesli de kayıt yapıyor. Ses kalitesi kötü.

https://www.dropbox.com/s/d25l08pguok1x3e/PICT0013.AVI

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Servet ağa uzman bu konuda...

Benim kameranın görüntüsü çok iyi 1080i Hd çekebiliyor ve görüntüsü net.. Sadece sesi kötü, o da Servet'in ihmali :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Fren Tokatı konusundaki videolar 1080 izlenmiyor abi? Kalitesini mi düşürmüştün kaydederken?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

abi aynen dediğin gibi valla :) parası kadar, ama görüntüsü güzel, ses kötüyse o biraz düşündürür.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fren Tokatı konusundaki videolar 1080 izlenmiyor abi? Kalitesini mi düşürmüştün kaydederken?

Evet Zafer 1080 iken 8 gb karta son 110 dakikayı kaydedebiliyordum... 480 ile 240 dakika kaydedebiliyorum.. Görüntü olarak da bence yeterli..

1080

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

1080 için 110 dakika da çok iyi süre.

6,44 dk video 233 MB. Kaliteye göre az bile.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aha beninki budır. ;)

kamera tanıtımında, kameranın çektiği görüntü harici herşey verilmiş :nazar: bunuda mı çürük elma üretiyor ne?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

kamera tanıtımında, kameranın çektiği görüntü harici herşey verilmiş :nazar: bunuda mı çürük elma üretiyor ne?

Şu bu cihazın örnek bir videosu abi. GS1000 modeli, youtube'da gece-gündüz çok örnek var.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

rusyada da, kasko için şart mıdır nedir, nerdeyse tüm arabalar da cam var?

Orada sigorta dolandırıcılığı çok fazla ya ondandır. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orada sigorta dolandırıcılığı çok fazla ya ondandır. :p

iyi bildiğin bir memleket anlaşılan :mangal:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...