İçeriğe Yönlendir

Çanakkale - Ezine

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Çanakkale ilimizin Ezine ilçesine bağlı olan geyikli mevkii civarında 1-2 günlük ailece tatil yapalım istoyuruz. İnternet üzerinden baktım biraz kafam karıştı nerede kalabileceğimizi kestiremedim bu bölgelerde daha önceden tatilini geçirmiş veya bilgisi olan üyelerimiz varmıdır acaba bize tavsiyede bulunacak ?

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Bizim Geyikli Dalyan'da yazlık var . O bölgeyi iyi bilirim . Kısa bir araştırma yapıp sana dönüş yaparım Süha . Hangi tarih aralığı planlıyorsun ? Bu önemli lakin yer bulamama gibi bir durum ile karşılaşmamak adına... :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Bizim Geyikli Dalyan'da yazlık var . O bölgeyi iyi bilirim . Kısa bir araştırma yapıp sana dönüş yaparım Süha . Hangi tarih aralığı planlıyorsun ? Bu önemli lakin yer bulamama gibi bir durum ile karşılaşmamak adına... :bambam3:

yarın yola çıkıp öğlen gibi oralarda olmak istiyoruz. 1-2 gün kalacaz. Maksatımız kaz dağları mili parkı ve asosu gezmek olacak :)

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
yarın yola çıkıp öğlen gibi oralarda olmak istiyoruz. 1-2 gün kalacaz. Maksatımız kaz dağları mili parkı ve asosu gezmek olacak :)

Abicim ozaman niye Geyikli'de kalıyorsunuz ? Direkt Kadırga koyu , Sokak ağzı yada Behramkale'de ( Asos) kalsanız ya . Orada çok fazla alternatif var hem otel hem pansiyon anlamında . Mesafe olarak çok uzak sayılmaz araları Geyikli ile ama tüm tatili yolda yemeyin boşu boşuna gitti geldi yaparak Geyiklideki otele...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çanakkale ilimizin Ezine ilçesine bağlı olan geyikli mevkii civarında 1-2 günlük ailece tatil yapalım istoyuruz. İnternet üzerinden baktım biraz kafam karıştı nerede kalabileceğimizi kestiremedim bu bölgelerde daha önceden tatilini geçirmiş veya bilgisi olan üyelerimiz varmıdır acaba bize tavsiyede bulunacak ?

Mustafa Liman ile görüştünmü?

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
+1919

:nazar:

Geyikli'nin Bozcaadaya yakın olma dışında planlanan tatile bir faydası olmaz kanısındayım.

Behramkale tarafına bir küçük pansiyona demirleyip çevre ağız tadıyla gezilir.

Bu sıcaklarda Kaz dağlarından akşam 20.00 den evvel de inilmez :nazar:

Ayazma şelalesinde vakit geçirmeden de o tatilden gelinmez.

Eyva eyva be ya,

Fırat anatmış zaten er bişeyi. Yüreciine sağlık.

Tabii be yaaa , ne olcek be yaa... :p

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Buarada Süha eğer Geyikli'de kalmakta ısrarlı isen sana 2 adet otel bilgisi veriyorum hemen ;

1-) Eski Odunluk iskelesi Taşkonak Oteli adam başı oda+kahvaltı 60 Tl . Tel=0286 6588800

2-) Eski Odunluk iskelesi Sunset Otel adam başı oda+kahvaltı 75 Tl . Tel=0286 6588677

Her iki otelde de yer var şuan... :p

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Yakışır kardeşime iyi tatiller ,Hayırlı yolculuklar..:p

eyvallah kardeşim sağolasın

Eyva eyva filminin çekildği yer değil mi orası. :p

galibanet bir bilgim yok ama gidersem yazarım buradan :bravo:

Hayırlı yolculuklar Süha. Çevreyi iyi fotoğrafla, bizimle paylaşmayı unutma :)

Emmiden de artık bi gezi sitesi istiyoruz :)

Tamamdır Sefa abi. :)

Mustafa Liman ile görüştünmü?

Detaylar aşağıda :p

+1919

:good1:

Geyikli'nin Bozcaadaya yakın olma dışında planlanan tatile bir faydası olmaz kanısındayım.

Behramkale tarafına bir küçük pansiyona demirleyip çevre ağız tadıyla gezilir.

Bu sıcaklarda Kaz dağlarından akşam 20.00 den evvel de inilmez :)

Ayazma şelalesinde vakit geçirmeden de o tatilden gelinmez.

Eyva eyva be ya,

Fırat anatmış zaten er bişeyi. Yüreciine sağlık.

Ben orta nokta diye orasını kertelez almıştım. Anlaşılan biraz daha aşağıya inmek çok daha mantıklı artık sadece peynir almak için girecez Ezineye :) Teşekkür ederim.

Buarada Süha eğer Geyikli'de kalmakta ısrarlı isen sana 2 adet otel bilgisi veriyorum hemen ;

1-) Eski Odunluk iskelesi Taşkonak Oteli adam başı oda+kahvaltı 60 Tl . Tel=0286 6588800

2-) Eski Odunluk iskelesi Sunset Otel adam başı oda+kahvaltı 75 Tl . Tel=0286 6588677

Her iki otelde de yer var şuan... :p

Tamamdır çok teşekkür ederim emeklerin için. Eğer geç kalır aşağılara kadar inmez isek (Hava kararırsa) geyikli de kalacağız. Ayrıca fikirlerin içinde teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Tamamdır çok teşekkür ederim emeklerin için. Eğer geç kalır aşağılara kadar inmez isek (Hava kararırsa) geyikli de kalacağız. Ayrıca fikirlerin içinde teşekkür ederim.

Rica ederim abicim ne yaptım ki ? :) Bilgim ve ilgim olan konularda herdaim elimden geleni yaparım... :):)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...