İçeriğe Yönlendir

Forumda, İşyerimizde Ve Evde Vakit Geçirdiğimiz Anlar

Ersen Tapan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Vaay kayısılar olmuş da, kurumuş bile... :ağzınınsuyuakankayısılarınısoğukvurmuşadam:

Bu da şu anki benim masa üstüm.. :(

fotoraf0038h.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Varya nasılda üç kaatçılar çıktı ortaya :(

Yalandan etrafı temizlemeler düzenli tertipli görünmeler ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

1- Ersen'in arabası gibi dandik notebook'u. Isınır kapanır felan. Dandik işte. Şurup ile kafayı buluyor, sonra forumda bana sataşıyor, kanıtlandı :p

2- Onur'un en uzak durulası markalı notebook'u. Bu da tırt.

3- Mehmet abi'nin yanlış oturma düzeni ve 17" çakma lcd'si. Tıııııırt.

4- En hoşuma giden valla. Danone'de orada ;)

5- Pet şişeyi niye ezdin abi? Alındım, benim arabama da böyle yaparsan ileride?? :p

Arabalarınız gibi tüm tırtlarınızı sergiliyorsunuz, apaçi korkusundan pisilerle falan idare ediyor.

( Tabiiki her şey şaka, huzurunuz bozulmasın oturduğunuz yerde, önemli olan o :(:good1: )

Bu arada kayısılaar :D:)

tarihinde Sani Ger?on tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3- Mehmet abi'nin yanlış oturma düzeni ve 17" çakma lcd'si. Tıııııırt.

Çakma değil o... Artık üretilmiyor üretilse alacağım bir kaç tane daha... Orjianl 3/4 o :D

Düzenim yanlış.. rahatsızım da ama.. Bizde göz teması önemlidir.. Bu sebeple müşteri ile aramıza monitörün girmesi yanlış oluyor...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çakma değil o... Artık üretilmiyor üretilse alacağım bir kaç tane daha... Orjianl 3/4 o :D

Düzenim yanlış.. rahatsızım da ama.. Bizde göz teması önemlidir.. Bu sebeple müşteri ile aramıza monitörün girmesi yanlış oluyor...

Bu sebeple masanın bi ucuna düz oturursun, öbür ucuna müşteriyi oturtursun, böylelikle onla da gözünü kaçırmamış olursun.

ya da varolan lcd'nin tam altına klavye mouse'unu yerleştirirsin, yine aynısı olur.

Belin ve boynun çok zarar görür bu duruşta.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5- Pet şişeyi niye ezdin abi? Alındım, benim arabama da böyle yaparsan ileride?? :D

Çöpte yerini almadan önce son şeklini vermiştim. Resimden 22 saniye sonra yerini aldı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Buda benden olsun...

servet abi burası üst kat galiba esas alt katta olan masanın ve odanın resimlerini ekleseydinya orada neler var neler

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Vallahi sani notebook konusunda ne söylesen haklısın,yıllar önce internetten almıştık,tam tırt yani....ama şu var tabi,sen nasıl,ne olduğunu bildiğin halde o naylona binmeye devam ediyorsan,bende bu tırt makinayla idare ediyorum işte :D

Will Smithin bir film repliği : Huuuuuuuuusaaaaaaaaaa :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Vallahi sani notebook konusunda ne söylesen haklısın,yıllar önce internetten almıştık,tam tırt yani....ama şu var tabi,sen nasıl,ne olduğunu bildiğin halde o naylona binmeye devam ediyorsan,bende bu tırt makinayla idare ediyorum işte :D

Naylon bozulsa toplayanı çok, o bozulsa bakanı yok :D

Will Smithin bir film repliği : Huuuuuuuuusaaaaaaaaaa :)

:) sonuna "m" koy, hüsam olsun :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
1- Ersen'in arabası gibi dandik notebook'u. Isınır kapanır felan. Dandik işte. Şurup ile kafayı buluyor, sonra forumda bana sataşıyor, kanıtlandı :p

Pehhh; laptopuma laf söyletmem; daha ısınıpta kapandığını görmedim, Kaç yıldır tık demedi garibim.. ;)

Hele hele her yeri daş gibi metalden üretilmiş arabama hiç laf söyletmem. :)

Tokuşturalım istersen birgün :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Pehhh; laptopuma laf söyletmem; daha ısınıpta kapandığını görmedim, Kaç yıldır tık demedi garibim.. ;)

Hele hele her yeri daş gibi metalden üretilmiş arabama hiç laf söyletmem. :)

Tokuşturalım istersen birgün :)

Tokuşturalım ama, metaller hızlanınca ses yapıyor, şaşırmadan düz çizgide gelebilecen mi :p

Benimki bükülür, toplanır. Seninki dağılır, sonra perçinle falan uğraşırsın. En kötü durumlar için dostum;

240966_BB_02_FB.EPS_1000.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Geçen forumda bir porş vardı, parlak koli bandıyla yapılmış :) Onunla tokuşsun Sani :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Vaay kayısılar olmuş da, kurumuş bile... :ağzınınsuyuakankayısılarınısoğukvurmuşadam:

Bu da şu anki benim masa üstüm.. :)

Abi kumandalar hep öyle tertiplimi duruyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi kumandalar hep öyle tertiplimi duruyor :D

Boşa simetri hastası olmadık... Normalde yanlarında bir de cep telefonum olur... :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Tesbihsiz olmaz abeyy, hörmetler :D

Ersennnnnnnnnn :)

Hakan bu pisicik ekranda ciğermi görmüş ne :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

O bişey değilde Servet Abi kapalı ortamda içtiği sigaralarla kendini ihbar etmiş oldu :D Mehmet Abi ninde paketle çakmak ortada :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Abi ninde paketle çakmak ortada :)

Sigara, halka açık yerlerde yasaktır... Benim mesai bitmişti.. Kapı yani ofis halka kapalı idi :D

Yorum bağlantısı
Burak Karahan

Yaş kayısılarım ve kuru kitaplarımla aranızdayım :D iyi geceler :)

fotoraf0123k.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
O bişey değilde Servet Abi kapalı ortamda içtiği sigaralarla kendini ihbar etmiş oldu :D

Halka açık bölüm olmadığından denetlemede hiç bişe yapamadılar :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bugün öğlene buraya bir fotoğraf ekleyeceğim ki hepiniz kıskanacaksınız :p:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...