İçeriğe Yönlendir

Yeni Focus Stw Ve Ranger

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Otohaber dergisinde belirtildiğine göre bu iki modelde 2012'de piyasada olacaklarmış...

--------------------------------------

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

İkisi de çok güzel olmuş. Bir gelsinler galeriye de yakından görelim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

sw güzel olmuş birde otomatiğini getirilerse bir şeyler düşünürüm bunun için. eski sw lerin arkası çok kötüydü bunu bişeye benzetmişler. hade gelsinde görelim bir test edelim bakalım nasıl imiş.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
sw güzel olmuş birde otomatiğini getirilerse bir şeyler düşünürüm bunun için. eski sw lerin arkası çok kötüydü bunu bişeye benzetmişler. hade gelsinde görelim bir test edelim bakalım nasıl imiş.

stopları dikine değil de yatay yapınca adam olmuş arkası :i-ih:

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Focusun bu resimdeki jantları Türkiye'de neden yok? Gidip abidik gubudik jant koydular güzelim arabaya...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
stopları dikine değil de yatay yapınca adam olmuş arkası :)

+1

ayrıca bagaj kapağı çok düzdü eski kasada cam ise ayrı bir tasarım harikasıydı bunda biraz bişeye benzemiş mondi abisi gibi olmaya çalışmış eh birazda benzetmişler

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
Focusun bu resimdeki jantları Türkiye'de neden yok? Gidip abidik gubudik jant koydular güzelim arabaya...

Bu jantlar 8x18. 235-40-18 lastik öneriyor ford bunun için. Yani reklam jantı bunlar..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kadir Cenk Çiftçi

yeni araçlarda bagajların giderek küçülmesi hafif ticari araçlarada K2 src belgeleri gibi zorunluklar getirilmesiyle beraber küçük çocuklu ve küçük yük taşıması gereken işletmeler tarafından önümüzdeki günlerde station vagon arabalar giderek aranılır hale gelecek hele tasarımları HB arabaları aratmamaya başlayınca.Astra-insigna-megane station vagonlarda şık tasarımları görmüştük kendimde ekonomik olmasından şirketimde kia ceed station araçları tercih ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ingilizler C segmenti zaten sedan pek tutmuyor :D ya hb ya sw. anca üst segmentlerde sedan araçlar tutuluyor.

Yorum bağlantısı
Umeyr Sadık Turan

Ford ranger harbi olmuş biraz daha etli ve kaslı focus ise hb lerden güzel duruyor sedanlarla aynı güzellikte gibi sanki...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Böyle bir SW'ye sanırım kimse hayır demez.

valla ben hayır demem de onlar ne kadar der bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi Sw u güzel, bagajı bu sefer tam olmuş :rofl: ama gözüm Mondeo Sw de kaldı, bakalım yeni kasa mondi nasıl olacak, asıl onu bekliyorum ben.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...