İçeriğe Yönlendir

Meguiar's Temizlik Fiyatlarını Bilen Var Mı ?

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

Bizim Peder ve Valide sultan toyoto ile tatile gitmişlerdi sağolsunlar arabanın içini berbat etmişler :bravo: Arka koltuğa su dökülmüş lekesi kalmış falan bir çok yerde lekelenmeler falan var. Kısacası içinin iyi bir temizlenmesi gerekiyor. Dışı da keza çok temiz değil sinekler böcekler falan. Dün yıkattırdım dıştan ama pek istediğim gibi olmadı açıkçası. Burda meguiar's var oraya gitsem diye düşündüm ama fiyatlarını hiç bilmiyorum bilen birisi varsa yardım edebilir mi ? Arayıp sormaya üşendim şimdi :bravo:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Ben kendim temizliyorum :D;)

Ya normalde bende kendim yıkıyıp kendim wax cila pasta kullanıyordum ama şimdi bu sıcakta hiç gözüm yemiyor bide içinin çok iyi silinmesi lazım. Su bile acayip leke yapıyor :(

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Maguiar's ın kendi uygulama dükkanımı yoksa onun ürünlerinimi kullanıyorlar.. Uygulama dükkanıysa tereddütsüz gidilir ama ucuz olmaz ;)

telefonla fiyat almaya bak ; aşşağı yukarı bir fiyat çıkar..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Maguiar's ın kendi uygulama dükkanımı yoksa onun ürünlerinimi kullanıyorlar.. Uygulama dükkanıysa tereddütsüz gidilir ama ucuz olmaz ;)

telefonla fiyat almaya bak ; aşşağı yukarı bir fiyat çıkar..

Kendi dükkanı :D Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli ve Düzce'de var bayilikleri bir tek çok garip aslında :(

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Kendi dükkanı :( Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli ve Düzce'de var bayilikleri bir tek çok garip aslında :)

Üşenmeyip bir fiyat al en iyisi ;) Bizde öğrenmiş oluruz :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen
(düzenlendi)
Bizim Peder ve Valide sultan toyoto ile tatile gitmişlerdi sağolsunlar arabanın içini berbat etmişler :D Arka koltuğa su dökülmüş lekesi kalmış falan bir çok yerde lekelenmeler falan var. Kısacası içinin iyi bir temizlenmesi gerekiyor. Dışı da keza çok temiz değil sinekler böcekler falan. Dün yıkattırdım dıştan ama pek istediğim gibi olmadı açıkçası. Burda meguiar's var oraya gitsem diye düşündüm ama fiyatlarını hiç bilmiyorum bilen birisi varsa yardım edebilir mi ? Arayıp sormaya üşendim şimdi :(

Ben geçtiğimiz hafta Sonax'tan iç-dış yıkama (vakumlu temizlik dedikleri) için 360 TL fiyat alınca "boya koruma da mı yapıyorsunuz?" diye gayri ihtiyari sordum. Zira başka bir oto yıkamacıdan 100 TL fiyat almıştım daha önceleri. Hemen oraya gittim, tavan hariç yıkattım 80 TL. Koltukları söküp yıkadılar, halıları yıkadılar, plastik aksam pırıl pırıl oldu; yeni araç hissi veriyor. Bildiğin çamurdu aracın içi, satılığa çıkardık bakmaya gelenlerden utanıyordum vallahi ;) Bildiğin memnunum yani, iç-dış, jantlar, tamponlar iyi oldu. Ama iş yerimin otoparkında henüz devam etmekte olan bir bina inşaatı olduğu için dışının toz kaplaması sadece 2 gün sürdü. Kayseri için tavsiye ederim.

tarihinde Mehmet Emin Ta?delen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...