İçeriğe Yönlendir

Tahoe Sport'lar Nasıldır ?

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Bir arkadaşım bu araçlardan almaya niyetlenmiş. Önceden beri de çok ilgi duyuyordu. Bana sordu bende pek anlamam diyerek size sorayım diye düşündüm.

Örnek ilan... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-araz...28849429/detay/

Bu kasalardan ve özellikle siyah düşünüyor. 35binTl'ye kadar.

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Tahoe'ler harikadır. 1998 2000 sport olmayan modeller hayalimdir :p Hatta sahibinden de birisiyle denkgelmiştik denizli' de bayağı bir konuşmuştuk. Aracı mükemmel gerçekten sil baştan revize edilmiş bir araç. Düşünecekse ilanı şu.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Tahoe'ler harikadır. 1998 2000 sport olmayan modeller hayalimdir :bambam: Hatta sahibinden de birisiyle denkgelmiştik denizli' de bayağı bir konuşmuştuk. Aracı mükemmel gerçekten sil baştan revize edilmiş bir araç. Düşünecekse ilanı şu.

Çok güzeller ya benimde hayalimde var böyle devler ama hayalimde yani... ;)

Bizim deli uşak tek kapı diyor illaki ;) İleride hafif offroad da görebilir :p

Birde bu çok pahalı değilmi abi 31bin$ :bambam:

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Bir arkadaşım bu araçlardan almaya niyetlenmiş. Önceden beri de çok ilgi duyuyordu. Bana sordu bende pek anlamam diyerek size sorayım diye düşündüm.

Örnek ilan... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-araz...28849429/detay/

Bu kasalardan ve özellikle siyah düşünüyor. 35binTl'ye kadar.

Hiç mi binmemiş,kilometre iyiymiş..

Tahoe'ler harikadır. 1998 2000 sport olmayan modeller hayalimdir :p Hatta sahibinden de birisiyle denkgelmiştik denizli' de bayağı bir konuşmuştuk. Aracı mükemmel gerçekten sil baştan revize edilmiş bir araç. Düşünecekse ilanı şu.

Abi fiyat farkı ? yaptıkları bu kadar eder mi ?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Hiç mi binmemiş,kilometre iyiymiş..

İlan örnektir sadece kasa tipini belirtmek için :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Şahsen gördüm o fiyata değer. Özel derilerden tut nubuk iç düşemelerine kadar değer.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Hakan abi sen anlarsın bu işlerden sorunu sıkıntısı olur mu bunların ? Birde LPG işine uyumlumudur?

Astarı yüzünden pahalıya gelmesin :D

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Hakan abi sen anlarsın bu işlerden sorunu sıkıntısı olur mu bunların ? Birde LPG işine uyumlumudur?

Astarı yüzünden pahalıya gelmesin :D

Ben direk ne içer diye merak ettim :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Ben direk ne içer diye merak ettim :)

Valla ben içirmeyeceğim için orası beni ilgilendirmiyor :D Ben 1.4 d4-d ile yoluma devam :)

Ama tüple bile sağlam içer diye düşünüyorum :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Yiğitcan nasıl corollanın dizeli çevremden genelde performans durumunda şikayetler var.Benim beklentimide söyliyimde sollamada nazlanmasın karayolları hız limitlerinde rahatça ilerlesin yeter yoksa draglara katılmayacağım. :D

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Valla ben içirmeyeceğim için orası beni ilgilendirmiyor :D Ben 1.4 d4-d ile yoluma devam :)

Ama tüple bile sağlam içer diye düşünüyorum :p

Astarı yakıtı olur bence :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Yiğitcan nasıl corollanın dizeli çevremden genelde performans durumunda şikayetler var.Benim beklentimide söyliyimde sollamada nazlanmasın karayolları hız limitlerinde rahatça ilerlesin yeter yoksa draglara katılmayacağım. :D

Performansından yöne hiç bir sıkıntım yok 1.4 dizel ve o kasaya göre beklentimin çok çok üzerinde şu anda :)

Tek sıkıntım MM şanzımanım :p Düz otomatik yada manuel olsaymış tadından yenmezmiş bence. Ortalama 5.1lt civarında yakıyor.

Keşke şu Bolu olayı olsaydı da yakından görseydiniz hatta deneme fırsatımız da olurdu :) İnşallah ramazandan sonra artık

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Performansından yöne hiç bir sıkıntım yok 1.4 dizel ve o kasaya göre beklentimin çok çok üzerinde şu anda :D

Tek sıkıntım MM şanzımanım :) Düz otomatik yada manuel olsaymış tadından yenmezmiş bence. Ortalama 5.1lt civarında yakıyor.

Dizelde manuel taraftarıyım ben.Dizel otomatiklerden pek memnun olanı görmedim nedense dizelin devir aralıkları otomatik vitese uyduramadılar galiba.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bu danalar fazla yakmaz be, o kadar korkmayın. Tüp ile benzinli araba gibi yakıyor/yakıyoruz. Küçücük şehir içinde (denizli) bile. Şehirdışı benzinli araçtan daha az oluyor yakıt. Veyahut büyük şehirlerde yollar uzun dur kalk aşırı olmaz ise yakıt oldukça azalıyor. Sadece dur kalk olaylarında yakıt fazlalaşıyor...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Thoe'leri bende çok beğeniyorum.Çok güzel ve büyük görünüyorlar. :D Birde bende Blazer'in oyuncağı var en kırmızısından :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Bu danalar fazla yakmaz be, o kadar korkmayın. Tüp ile benzinli araba gibi yakıyor/yakıyoruz. Küçücük şehir içinde (denizli) bile. Şehirdışı benzinli araçtan daha az oluyor yakıt. Veyahut büyük şehirlerde yollar uzun dur kalk aşırı olmaz ise yakıt oldukça azalıyor. Sadece dur kalk olaylarında yakıt fazlalaşıyor...

Araba Ankara'da genelde Eryaman ile Kızılay arasında olacak. Ben çok bilmiyorum da sanırım öyle aman aman bir sıkışık trafik yok güzergahta?

Aşağı yukarı ne yakar abi ?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Dizelde manuel taraftarıyım ben.Dizel otomatiklerden pek memnun olanı görmedim nedense dizelin devir aralıkları otomatik vitese uyduramadılar galiba.

Ben manuel kullanıyorum neredeyse hep sorun olmuyor aslında ama sanki sürekli zorlasam elimde kalacakmış gibi bir izlenim uyandırıyor. Asıl sıkıntı otomatik modda. Özellikle yokuş yukarı hangi vitesi seçeceğine karar veremiyor falan fıtık ediyor. Dip gaz yapıp alt vitese attırıyorsunuz bu sefer otomatikman algılayıcılarla seri mod'gibi alglayıp yüksek devirlere kadar çıkıyor falan :D Ama dediğim gibi manuelde sakin kullanımda pamuk gibi hiç bir sıkıntı yok MM olsa bile :flowers:

Bide en önemlisi dandik focus plastiği ile arasındaki farkı görmenizi isterim. Özellikle kapılardaki :D

Eryaman kızılay arası 1.5 senem geçti :D))) Az yakar o yolda :p 40 kuruş ve altı yakar.

Oluru var diyorsun yani abi :flowers: Peki vergisi mergisi ne kadar ? Bu sportlarda 5.2 mi 5.7 mi ?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Ben manuel kullanıyorum neredeyse hep sorun olmuyor aslında ama sanki sürekli zorlasam elimde kalacakmış gibi bir izlenim uyandırıyor. Asıl sıkıntı otomatik modda. Özellikle yokuş yukarı hangi vitesi seçeceğine karar veremiyor falan fıtık ediyor. Dip gaz yapıp alt vitese attırıyorsunuz bu sefer otomatikman algılayıcılarla seri mod'gibi alglayıp yüksek devirlere kadar çıkıyor falan :D Ama dediğim gibi manuelde sakin kullanımda pamuk gibi hiç bir sıkıntı yok MM olsa bile :flowers:

Bide en önemlisi dandik focus plastiği ile arasındaki farkı görmenizi isterim. Özellikle kapılardaki :D

Aracı biliyorum Yiğitcan inceleme fırsatım oldu Toyotaları zaten severim tek sıkıntısı benim için Fordlara göre alçak oturma yapısı ama oda alışkanlık olduğu için alınacak olursa zamanla geçer.Ben toyota dizelle ilk yanımda sessiz çalışıp giderken arkasından bakıyorken dizel olduğunu anlayınca vuruldum biraz tuzlu ama F3 kadar değil donanımıda zengin baya alınıp güzelce binilebilecek araçlardan.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Aracı biliyorum Yiğitcan inceleme fırsatım oldu Toyotaları zaten severim tek sıkıntısı benim için Fordlara göre alçak oturma yapısı ama oda alışkanlık olduğu için alınacak olursa zamanla geçer.Ben toyota dizelle ilk yanımda sessiz çalışıp giderken arkasından bakıyorken dizel olduğunu anlayınca vuruldum biraz tuzlu ama F3 kadar değil donanımıda zengin baya alınıp güzelce binilebilecek araçlardan.

Aynen katılıyorum size. Etrafı görme problemi var evet bende fiestadan sonra şehir içinde özellikle sağ tarafta dönüşlerde kaldırımları göremiyorum tedirgin oluyorum. Hala tam alışamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...