İçeriğe Yönlendir

Orjinal Cd çalarlı Teyp

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

klavuzda yazıyor zaten. Menüde ses ayarları var. başlangıç sesi 10 yazdığınız yer 25 olacak işte. Trafik anons vs ses ayarının oralarda

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

İlk açılıitaki ses ayarını 35 yaptım. Son hali ile teybi açtığımda ses seviyesi 09 da. Böyle iyi.

Demekki böyle ayarlanıyor. Ayarı 35'e getirince ses seviyesi de 35 olacak diye düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Teyp çok güzel. Oldukça memnunum. Sadece çıkışları biraz düşük.

4*20 idi galiba.

Orjinali 4*45 olunca biraz seste kalite farkı oluştu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Teyp çok güzel. Oldukça memnunum. Sadece çıkışları biraz düşük.

4*20 idi galiba.

Orjinali 4*45 olunca biraz seste kalite farkı oluştu.

Kalite farkı demek yanlış bence... Sadece şiddeti düştü..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Eskiden ses daha topluydu gibi. Baslar daha toktu. Radyoda bu durum baki. Cd'nin kalitesine diyecek yok.

Mp3 denemedim ama track cd çalarken araç kasisten geçince cd etkileniyor. Bu normalmi yoksa ayarı varmı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yavuz Turan
(düzenlendi)

Selamlar. Artık bende ford ailesinin bir üyesiyim. :) 2000 model ghia mondeo araç aldım. Üzerinde kaset çalarlı orjinal teybi duruyor. bunun yerine cd çalarlı orjinal tepy takabilirmiyiz. şuanki teybin üzerinde cd diye bi tuş var ama ben koltuk altında yada bagajda cd chancerda göremedim. Konunun özeti olarak aracıma cd çalarlı orjinal bir teyp olarak neyi kullanabilirim. direksiyondaki koluda kullanabilmek şartıyla tabi ;) Şimdiden teşekkur ederim.

tarihinde Yavuz Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selamlar. Artık bende ford ailesinin bir üyesiyim. :) 2000 model ghia mondeo araç aldım. Üzerinde kaset çalarlı orjinal teybi duruyor. bunun yerine cd çalarlı orjinal tepy takabilirmiyiz. şuanki teybin üzerinde cd diye bi tuş var ama ben koltuk altında yada bagajda cd chancerda göremedim. Konunun özeti olarak aracıma cd çalarlı orjinal bir teyp olarak neyi kullanabilirim. direksiyondaki koluda kullanabilmek şartıyla tabi :good1: Şimdiden teşekkur ederim.

2000 modellerde cd changer standart değildi..

Bunu takabilirsiniz.. ?

teyp_6000_1.JPG

Yorum bağlantısı
Yavuz Turan
Direksiyondaki kol demeseydiniz bu teybi önerecektim. :D

Hangisini pardon :lol2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Selamlar. Artık bende ford ailesinin bir üyesiyim. :D 2000 model ghia mondeo araç aldım. Üzerinde kaset çalarlı orjinal teybi duruyor. bunun yerine cd çalarlı orjinal tepy takabilirmiyiz. şuanki teybin üzerinde cd diye bi tuş var ama ben koltuk altında yada bagajda cd chancerda göremedim. Konunun özeti olarak aracıma cd çalarlı orjinal bir teyp olarak neyi kullanabilirim. direksiyondaki koluda kullanabilmek şartıyla tabi :lol2: Şimdiden teşekkur ederim.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Blaupunkt-...ir-t223136.html

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Hüseyin Matur

Bu teyp track cd'leri çok güzel okuyor ama mp3'te çok bekliyor. Yokmu bir çaresi.

Birde track varken bozuk yolda sesi kesiyor yani cd'yi okuyamıyor ama mp3'de böyle sorun yok.

Kullananlar yardımlarınızı bekliyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...