İçeriğe Yönlendir

Aux Girişi Hakkında Acil Bilgi

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Carputer satılır :D

millet aux girişine mini kompakt el kadar cihaz bağlama derdinde, sen alışmışın kamyon içine ekranlı bilgisayar tıkıştırmaya, bagajda woofer ile şapka oynatmaya, zenci staylaaa

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Navigasyon cihazı sağolsun, çakmağa şarj ucunu, aux a kulaklık ucunu bağladığında akü biter müzik biter...:D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Navi den müzik dinlerken, asıl işlevi olan navigesi ne oluyor peki kopyacım tdcicım?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Navi den müzik dinlerken, asıl işlevi olan navigesi ne oluyor peki kopyacım tdcicım?

Bana zaten İstanbul' da falan lazım oluyor, oralarda da radyo yeterli..Ayrıca eskiden kalma bir transmitter var..Sd kart ve flash okuyabiliyor ve kulaklık çıkışı var..Yine çakmağa takılıyor..Bütün bunlara ek olarak kocaman bir kulaklık çıkışı olan cep telefonum ve 2 gb. hafıza kartım var....Olmadı kendim söylüyorum çocuklar ve hanım uyuyunca..:D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
millet aux girişine mini kompakt el kadar cihaz bağlama derdinde, sen alışmışın kamyon içine ekranlı bilgisayar tıkıştırmaya, bagajda woofer ile şapka oynatmaya, zenci staylaaa

:D) Ramazandan sonra biraz açılayım ozaman gör abi :D klavye de koydum arabaya ortada boş bir yer vardı, değerlersin dedim havası olsun :p Yazacak birşey oluyor klavyeden pıtpıt :good1:

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan
:good1: Seni yerinde olsam MP3 player yerine kayınçoya güzel bir teyp aldırırdım, en azından temelinden çözülür.. :bravo:
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu
:) Seni yerinde olsam MP3 player yerine kayınçoya güzel bir teyp aldırırdım, en azından temelinden çözülür.. :)

O zaman orjinali bozulur :lol2: :police:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...