İçeriğe Yönlendir

Oem Bir Teyp Aldım

Tacettin Kadı

Recommended Posts

Hüseyin Matur
(düzenlendi)

hayırlı olsun gayet güzelmiş ve güzelde durmuş. Farlar ve teyp. Araba yavaş yavaş trendium oluyor. ;)

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ses kalitesinde bozulma var mı=?

Direksiyonun soldaki cubuktan ses, radyo ver şarkı kontrolleri yapılabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Geçen hafta sonu takdırdım. Emsalleri arasında en uygun fiyat bundaydı ve gözümü karartıp 900 TL ye aldım. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...47894802/detay/

Hayırlı olsun. Geri görüş kamerası takyırdınız mı? Birde fiyata montaj dahilmi? değilse size toplamda neye mal oldu öğrenebilirmiyim.

Direksiyonun soldaki cubuktan ses, radyo ver şarkı kontrolleri yapılabiliyor mu?

Armağan benim cihazımda direksiyon kumandası aktif olarak kullanılıyor. Ses kaliteside gayet iyi. Yan yana gelince cihazı görür incelersin. Bu tip cihazlar 3 aşağı 5 yukarı birbirinin aynısı zaten.

Yorum bağlantısı
Emir Dedeoğlu

güzelmiş, güzelde olmuş. iyi günlerde kullanman dileğiyle.. hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Biz ona kumanda diyoruz :D

Yorum bağlantısı
Murat Güçlü Toy

bende 7 ay önce roadstar markasını taktırmıştım. Ses kalitesinde çok fazla değişiklik olmadı ama navigasyonu çok çok kötü. Fiyat olarak hesaplı almışsın bana 1300'e mal olmuştu. Hayırlı olsun güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Biz ona kumanda diyoruz :D

Siz kaç kişi buna kumanda diyorsunuz Ersan abi :D. Tamam diyorsunuz da bakalım adam 30 iletide bunu çözebilmiş mi? Çünkü bu cihazlar için ayrıca kumanda da veriliyor ve direksiyona takılıyor.

Bknz Şöyle

12acc.jpg

ve şöyle

00002.jpg

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

6.5"lik bir Dokunmatik ekran ana ünite takıyorsunuz arabaya, yok direksiyon kumandası çalışıyormu :D Bu ne len? dokun ulen dokun hatta elle kumanda da neymiş :D

- Abi arabandaki teyp dokunmatik mi?

- Evet abem.

- Niye dokunmuyorsun?

- Eskimesin olm

:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Eskimesin değil dokununca leke oluyor. Sonra başlıyorsun fiber bezle silmeye sonra bir daha dokunuyorsun olmuyor.. Kumanda şart kumanda :D Hakan'ım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Abi dokunulan heryerde leke olur Allah aşkına :D Ben oyun oynuyorum benimkinde 349857 parmak dokunuyorum neredeyse :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Seninki apachi ya ondan leke tutmuyordur. Bizimkiler Çin malı nede olsa hani senin sevmediğinden. :lol2:

Tabii ki dokunulacak dokunulsun diye yapılmış ama direksiyon kumandası hareket halinde iken çok işe yarıyor. :good1:

Ayrıca el kumandasıda benim oğlanın çok işine yarıyor. :lol2:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Direksiyon kumandası, uzaktan kumanda vs vs uzarrr gider.. Ama çubuk olmadı Armağan :lol2:

Mutluluk çubuğu oluyorsa bu da oluyor. :good1:

6.5"lik bir Dokunmatik ekran ana ünite takıyorsunuz arabaya, yok direksiyon kumandası çalışıyormu :) Bu ne len? dokun ulen dokun hatta elle kumanda da neymiş :D

- Abi arabandaki teyp dokunmatik mi?

- Evet abem.

- Niye dokunmuyorsun?

- Eskimesin olm

:lol2:

Seni şiddetle ve hiddetle kınıyorum :D. Diyecek söz bırakmadın. O dialoğun doğrusu şöyle.

- Hakan abey nedipban?

- OOo Armağan. Teyp dokunduraklı galba.

- Evet abem

- Niye dokunmuyon len olm.

- Gözlerimi yoldan ayırıp tehlikeli araç sürmemek için. O çubuğu da zaten onun için yapmışlar. Bir nevi mutluluk çubuğu. :D

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bırak bu güvenli sürüş hikayelerini :lol2: Verem bir tane Carputer bak bir elin orda gitmiyormusun :lol2:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Bırak bu güvenli sürüş hikayelerini :) Verem bir tane Carputer bak bir elin orda gitmiyormusun :)

seni şiddetle kınıyorum Hakanım Apachim. Eller direksiyondan başka yerde olmamalı. Mazallah yanlış anlaşılacak lafın yok elin orda morda. Çok ayıp. Güvenli sürüş.... :):nazar:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Hiç işim olmaz, güvenli sürüşmüş peh :) Bir elim camdan dışarıda bir elim Carputerde, dizimle de direksiyonu tutarım, zaten rolantide 30 yapıyor araç tamam işte :nazar:

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Ses kalitesinde bozulma olur muydu bilmem ama ses sistemimi bağlattım suan süper. Direksiyon kumandasını kullanıyorum. Zaten teybin, direksiyon kumandası ile ilgili ayar menüsü var oradadan istediğim fonksiyonu ayarlayabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı
Hayırlı olsun. Geri görüş kamerası takyırdınız mı? Birde fiyata montaj dahilmi? değilse size toplamda neye mal oldu öğrenebilirmiyim.

Armağan benim cihazımda direksiyon kumandası aktif olarak kullanılıyor. Ses kaliteside gayet iyi. Yan yana gelince cihazı görür incelersin. Bu tip cihazlar 3 aşağı 5 yukarı birbirinin aynısı zaten.

Kamera bende vardı onu takdırdım. Yinede sormuştum 100 TL demişti. 900 TL montaj dahil fiyatı. Ben ses sistemini ve kamerayı bağlatında kablolar dahil 200*5=1000 TL verdim.

bende 7 ay önce roadstar markasını taktırmıştım. Ses kalitesinde çok fazla değişiklik olmadı ama navigasyonu çok çok kötü. Fiyat olarak hesaplı almışsın bana 1300'e mal olmuştu. Hayırlı olsun güle güle kullan

herkese Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi navigasyon çok kötü ama yine de hiç olmamasından iyidir.

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı
hayırlı olsun güzel oturmuş bu teyplerin çıkış gücüde watt olarak orjinalinden 1-2 değer yüksek sesde bozulma yapmaz hatta orta seviyede anfisiz bile olsa netlik artar.

Teşşekür ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)
Kamera bende vardı onu takdırdım. Yinede sormuştum 100 TL demişti. 900 TL montaj dahil fiyatı. Ben ses sistemini ve kamerayı bağlatında kablolar dahil 200*5=1000 TL verdim.

herkese Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi navigasyon çok kötü ama yine de hiç olmamasından iyidir.

Tekrar güle güle kullanın. Navigasyon programı IGO 8 Değilmi? Değilse mutlaka IGO 8 yükletin ben çok memnununm. Hiç problemsiz çalıştığı gibi kameravs. leride tespit ediyor.

Edit= imla

tarihinde Murat Ersel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...