İçeriğe Yönlendir

Oem Bir Teyp Aldım

Tacettin Kadı

Recommended Posts

Tacettin Kadı

herkese teşekkürler. Allah olmayanlara da nasip etsin. Biraz kullanırım çok canımı sıkarsa dediğiniz yaparım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güzel gözüküyor, bence bunlarda marka önemsiz, kaliteleri hemen hepsinde aynı, en ucuzu, en az kayıplısı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı
Tekrar güle güle kullanın. Navigasyon programı IGO 8 Değilmi? Değilse mutlaka IGO 8 yükletin ben çok memnununm. Hiç problemsiz çalıştığı gibi kameravs. leride tespit ediyor.

Edit= imla

Valla markasını bilmiyorum. Nerden bakılıyor? Ama navigasyonu bir tuhaf veya ben bu zamana kadar telefondakine alışmışım bunu kabullenmek zor geliyor.

Güzel gözüküyor, bence bunlarda marka önemsiz, kaliteleri hemen hepsinde aynı, en ucuzu, en az kayıplısı olacaktır.

Katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzel görünüyor hayırlı olsun.Birde şimdiye kadar gördüklerim hep gri renkte başka renk yokmu bunların.:unsure2:

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı
Güzel görünüyor hayırlı olsun.Birde şimdiye kadar gördüklerim hep gri renkte başka renk yokmu bunların.:)

Başka bir markanın siyahını gördüm. Ama geldiği noktalar gri olduğundan teybinde aynı renk olması daha hoş görüntü sağlıyor.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Tacettin Kadı

Taktırdığım teybin navigasyon programını nasıl değitiririm? Daha doğrusu değiştirilebilir mi?

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Bir de bende Navking Route 66 diye bir navigasyon programı var. Onu hangi cihazda çalıştırabilirim?

Yorum bağlantısı
Batın Kırat

teyibinin hayırlı olsun güle güle kullanın. bu ürün 2004 c-max araçlara uyarmı? bilginiz varmı?

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

teyibinin hayırlı olsun güle güle kullanın. bu ürün 2004 c-max araçlara uyarmı? bilginiz varmı?

Sizin aracınız için olanı gözümle görmedim. Ama yanlış hatırlamıyorsam, katolag bakerken gördüm diye anımsıyorum. Emin değilim. Bilgisi olan arkadaşlar cevap verecektir.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Yağmurlu

güzel olmuş güle güle kullanın.bende alacağım ama navigasyon çok kötü demişsiniz.?kötü derken neden kastettiniz?

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Kullanılmayacak kötü değil sadece biraz ağır kalıyor. Başka bir sıkıntısı yok.

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Abi dokunulan heryerde leke olur Allah aşkına :) Ben oyun oynuyorum benimkinde 349857 parmak dokunuyorum neredeyse tongue.png

Dua ile çalışanı çıksın onu alırım, dokunmayla olmazz..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...