İçeriğe Yönlendir

Plakadan Sorgulama Ve Plakaya Yorum Ekleme

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mahmut Türkmen
Site faal çalışıyor?

Eevet çalışıyor ben de şu an denedim sorunsuz giriyor. Bence site yorum kısmı haricinde işe yarayabilir ama o yorum kısmı kontrol edilemediği için hiç olmamış. Kötü niyetli biri bir başkasının aracı hakkında gerçek dışı olumsuz şeyler yazsa bunu engellemek mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Özgür Ahkem Gökce

bir plakana bir de bıyığına gurbann

| 23.08.2011-21:14:48

:)

Kim yapmışsa bu yorumu süper olmuş :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim ortak kendi arabasını kontrol etti.. Muayenesinin bitmiş olduğunu gördü :good1:

Mahkemeye ver Mahkemeye memlekette Telif Hakkı diye birşey var ;)

Avukatıma sormalıyım bunu...

Yorum bağlantısı
Kaan Aydın
Turkiye.gov.tr'ye TC kimlikle giriş yapmadan aracın tescil tarihi, marka, model, renk bilgilerine ulaşabileceğimiz başka bir site varsa, sitenin esprisi yok demektir. Olmadığına göre, bu sitenin esprisi var demektir.

* 10 taneye yakın plaka girdim girdiğim tüm plakalarda muayene yeri ve tarihi bilgisi dışında hiçbir bilgiyi göstermedi. Belki şans belki tesadüf bilmiyorum.

* Ki bu bilgiler dışında diğer bilgileri de gösterdiğini varsayalım , bunun daha fazla devam edeceğini sanmıyorum. Çünkü bu bilgilerin bulunduğu veritabanı sadece turkiye.gov.tr ve diğer bazı devlet kurumlarına açıktır.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

"Araç bilgileri görüntüleme yoğun sorgulama nedeniyle (3 günde 60binden fazla) daha önce projemizle ilgili iletişime geçtiğimiz fakat yanıt alamadığımız turkiye.gov.tr tarafından bloke edilmiştir.

Araç sahiplerinin kendi araçlarının sayfalarını yönetebilecekleri yeni bir sistem oluşturmaktayız. 24 saat içinde tamamlanacaktır.

Şimdilik Araca Resim / Yorum / Mesaj bırakabilirsiniz"

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
İncelemedim amma bana pek uzun ömürlü bir site gibi gelmedi. Yasal olarak.
"Araç bilgileri görüntüleme yoğun sorgulama nedeniyle (3 günde 60binden fazla) daha önce projemizle ilgili iletişime geçtiğimiz fakat yanıt alamadığımız turkiye.gov.tr tarafından bloke edilmiştir.

Araç sahiplerinin kendi araçlarının sayfalarını yönetebilecekleri yeni bir sistem oluşturmaktayız. 24 saat içinde tamamlanacaktır.

Şimdilik Araca Resim / Yorum / Mesaj bırakabilirsiniz"

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Ben kendim girdim manuel olarak kendiminkini.

Bu cümle %95 bozuk ama neresi anlayamadım ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...