İçeriğe Yönlendir

Motorlu Trafik Kazası

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Dominos Pizza'nın elemanı. Damperli kamyon direkt olarak üstünden geçmiş. Kask olmasına rağmen işe yaramamış. Arkadaşlar şans eseri gördüler olayı. Bacaklar kollar kırık, yüzü dağlmış. 35dk sonra ambulans gelmiş.

35n3ty0.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Off ya ne kötü, sağ kaldımı acaba?

Özellikle çok tehlike bu iş, bu tür işleri yapanlar kazasız geçirdikleri her gün dahada rahat ve tehlikeli hareketler yapıyor, güvenleri artıyor ve sonuç bu oluyor, halbuki bu motor işinde kendine-motora güven olmaz, hata yaptın bitti iş, arabada rahatça yayılır sağa sola bakarsın, teyple oynarsın vs. tabi bunu yapın demiyorum, anlatmak istediğim bunları yapacak zaman aralığı bulunabilir, ama motorda boş zaman diye birşey yoktur, sürekli kontrol ve tetikte olcaksın, aksi durumlarda sonuç bu olur. Motor süren, bir an bile dikkatini kaybetmeyecek, öyleki böyle bile olsa kaza yapılıyor, çok tehlikeli iş çook.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Motorlu taşıma yapanlar genelde çok genç insanlar.Arabaların arasın çok karagözlü dalıyorlar.

Sonuç hep ahla vah. Buna bir çare bulunmalı.

Geçenlerde benzer bir firma çalışanıda arabalar arasında zig zaglar çizerken ışıkta duran arabaya akadan çarptı.

Görüntü feciattı. Buna bir çare getirilmesi şart.

Umarım kaza geçiren kişi hayttadır ve iyileşir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mekan, Avcılar bölgesine yakın Nuh Beton Fabrikası'nın yolu üzerindeymiş. Kaza anını görememiş arkadaşlar ama muhtemelen bu arkadaş yaşamıyor diyorlar. Bayağı kan kaybetmiş. Ambulans geldiğinde de nabız bulamamışlar tam anlamıyla.

Yorum bağlantısı
Arda Merve

acaip motor alasım var ama böyle kazaları görünce direk soğuyorum.Kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Yazık gencecik bir can yine bir hiç uğruna gitti demekki. Öldüyse allah rahmet eylesin, yaşıyorsa acil şifalar.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Motorla ölmeniz veya yaralanmanız için illa çarpmanız, hızlı gitmeniz veya birisinin üstünüzden geçmesi gerekmiyor. Geçen sene Bilkent Üniversitesinin içerisinde hafif yağmur serpiştirmişken paket servise gelen sigortasız çalışan bir eleman kasise yaklaşırken fren yapıyor, kontrolü kaybedip kayıyor; motorla beraber düşüyor. Omurilik felci geçiriyor. Aile perişan, arkadaşları perişan ama yapabileceklerı neredeyse hiçbir şey yok. Bu cihaz şakayı bırakın, hata affetmiyor. Ona üzüldüğüm kadar kimseye üzülmemişimdir. Araba kullanırken çok soğuk kanlıyımdır ancak ne zaman bir motorlu görsem kaçacak yer ararım, birşey olursa vicdan azabı çekmemek için.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Pizzanın ambulanstan daha önce geldiği ülke diye boşa demiyorlar. çok kötü kaza, kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun, ölmüşse de Allah rahmet eylesin. Dominos Pizza 30 dakikada pizza siparişi uğruna çalışanlarının hayatını tehlikeye sokuyor bence. çalıştığım ilçede ayda en az 3-4 kaza yapıyor dominosun kuryeleri. çok yazık.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dominos İstanbul'da kimsenin tanıdığı yok mudur acaba? Ne durumda biz de merak ediyoruz şirketçe.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Motorla ölmeniz veya yaralanmanız için illa çarpmanız, hızlı gitmeniz veya birisinin üstünüzden geçmesi gerekmiyor. Geçen sene Bilkent Üniversitesinin içerisinde hafif yağmur serpiştirmişken paket servise gelen sigortasız çalışan bir eleman kasise yaklaşırken fren yapıyor, kontrolü kaybedip kayıyor; motorla beraber düşüyor. Omurilik felci geçiriyor. Aile perişan, arkadaşları perişan ama yapabileceklerı neredeyse hiçbir şey yok. Bu cihaz şakayı bırakın, hata affetmiyor. Ona üzüldüğüm kadar kimseye üzülmemişimdir. Araba kullanırken çok soğuk kanlıyımdır ancak ne zaman bir motorlu görsem kaçacak yer ararım, birşey olursa vicdan azabı çekmemek için.

İstanbul'daki sürücüler tam tersi motosiklet görünce iyice dibine giriyorlar..

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Çok kötü bi olay geçen arkadaşım şirketinin kamyonunu yol kenarı bi tamircide tamir ettiriyor.Bi ses ve gürültü yerde sürüklenerek gelen bi motor ve kamyonun altına giriyor.Çocuk bi kaç gün sonra ölmüş arkadaşın halini düşünün 1 hafta kendine gelemedi.Lütfen biraz daha dikkat.

Yorum bağlantısı

Allah ölümün bile hayırlısını versin..

Birde hatırlatmak isterim motor kullanan arkadaşlar için,kaza anında hayatını kaybedenlerin büyük bir kısmı kask taksada kalitesiz kask kullandıkları için kırılan kask parçaları beyne batarak ölüme neden oluyormuş.. bu sebeple kaska vereceğiniz paraya acımayın..

İstanbul'daki sürücüler tam tersi motosiklet görünce iyice dibine giriyorlar..

duran trafikte geçememen için aracı sana yer bırakmayacak şekile getiren insanlar var bu memlekette..

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Allah ölümün bile hayırlısını versin..

Birde hatırlatmak isterim motor kullanan arkadaşlar için,kaza anında hayatını kaybedenlerin büyük bir kısmı kask taksada kalitesiz kask kullandıkları için kırılan kask parçaları beyne batarak ölüme neden oluyormuş.. bu sebeple kaska vereceğiniz paraya acımayın..

duran trafikte geçememen için aracı sana yer bırakmayacak şekile getiren insanlar var bu memlekette..

Duran akıcı farketmez ki, adam şeridin sağından gittiğini gördüğü an olay bitiyor 1 şeritte yanyana motosiklet ile geçmeye çalışıyor ..

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Biraz önce o firmadan pizza söyledim ama maalesef kaza yapan arkadaş hayatını kaybetmiş şu ramazan akşamı moralim çok bozulu Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bir daha o firmadan pizza söylemeyeceğim ya o pizza bana gelirken böyle bir şey olsaydı, vicdanım beni rahat bırakmazdı.

Lanet olsun emperyalist düzenin gözünü para bürümüş insan hayatını böyle hiçe sayan firmalarına...(Lütfen silmeyin hakediyorlar)

Yazık ya bende çok üzüldüm gencecik insan...Allah rahmet etsin...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Sinyalsiz şerit değiştiriyorlar..bunun gibi örnek bir sürü video mevcut..

Erkan'cığım aman dikkat.Sen kurallara uyan bir insansın ama gözünü sevem dikkat et.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

30 dakikada Pizzayı pişirip teslim eden bir firmaya karşı 35 dakikada olmuş hala gelmeyen ambulansa ne demeli.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Biraz önce o firmadan pizza söyledim ama maalesef kaza yapan arkadaş hayatını kaybetmiş şu ramazan akşamı moralim çok bozulu Allah rahmet eylesin.

Çok üzüldüm. Ailesine sabır versin. Asgari ücretle çalışan, sadece bahşişle para kazanan kişiler. Eski bi arkadaşım restauarnt müdürüydü bizim buradaki mağazanın, o anlatırdı.

Çok yazık :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Personelleri hayatını kaybetmiş firma hala çalışmaya ve servis yapmaya devam ediyor.İnsanın değeri bu kadarmıymış. Yazık arkadaşlar 3 kuruş için hayatlarını kaybediyorlar ama kimsenin umrunda değil. Ben buna daha çok üzüldüm :)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...