İçeriğe Yönlendir

Tatil Zamanı

O.Yücel Çetin

Recommended Posts

O.Yücel Çetin

Arkadaşlar benim için iş ve okul arasında mekik dokumakla geçen, uzun ve yorucu bir yılın ardından nihayet yarın akşam itibari ile senelik izne çıkıyorum. :):i-ih:

Balıkesir (Merkez-Ayvalık tarafları) - Uşak (Eşme) - Kütahya (Gediz) - Manisa (Salihli) illeri gezi planıma ve güzergahıma dahiller. Zaman ve fırsat bulursak Denizli'ye de gidelim istiyoruz. Tatil boyunca belki çok sık giremeyeceğim foruma ama fırsat buldukça girmeye çalışacağım.

Osman kardeşinize hakkınızı helal edin. :elveda: Sizlerin ve tüm sevdiklerinizin Mübarek Ramazan Bayramları da şimdiden kutlu olsun. :) Hepiniz Allaha emanet olun, sağlıcakla kalın. :good1:

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Osman kazasız belasız git gel kısmet olursa bayramdan sonraki cuma akşam üzeri Uşak'ta olacağım olmassa orada bir buluşma yapalım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Osman iyi tatiller Gediz de dünyanın ilk borsasını mutlaka ziyaret et.İnatla müzeyi açtır genelde bekçi kahvede oluyor :i-ih:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Lastiğin asfalttan ayrılmasın :i-ih:

Çok güzel bir dilek. Yarın iftara yakın bende Ankara yolcusuyum. Ankara'dan Afyon'a ve Yozgat'a da gideceğiz inşallah. Görüşmek üzere.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

İyi tatiller..

Bende Cumartesi çıkıyorum, İstanbul'dan Edirne, Ayvalık, Bozyazı ve İstanbul' dönüş olarak rotamı belirledim :i-ih:

Herkese şimdiden iyi bayramlar..

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Desenize yarından itibaren forum tatilde bol bol foto çekin arkadaşlar gezdiğiniz gördüğünüz yerleri bizimle paylaşın.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
(düzenlendi)

Hayırlı yolculuklar.

Osman kazsız belasız git gel kısmet olursa bayramdan sonraki cuma akşam üzeri Uşak ta olacağım olmassa orada bi buluşma yapalım.

Nasip olursa bende bayramın 2. gününden itibaren Uşak'dayım. Bir etkinlik olursa güzel olur. :)

tarihinde Hasan Tahsin ?ipit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hayırlı yolculuklar Osman..Sağsalim git gel inşallah..

Bende C.tesi gece Antalya'ya doğru yola çıkıyorum..Bayram süresince yokum..

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)
Lastiğin asfalttan ayrılmasın :)

Eyvallah abi, inşallah. Lastikleri de yeniledik zaten. :)

Osman kazsız belasız git gel kısmet olursa bayramdan sonraki cuma akşam üzeri Uşak ta olacağım olmassa orada bi buluşma yapalım.

Teşekkürler abi. Etkinlik için söz veremem, ablam Adana'dan gelecek her şey ona bağlı, etkinlik olursa gelmek isterim ama.

İyi tatiller Osman.

Hayırlısı ile, kazasız belasız git gel.

Eyvallah abicim. :flowers:

Osman iyi tatiller Gediz de dünyanın ilk borsasını mutlaka ziyaret et.İnatla müzeyi açtır genelde bekçi kahvede oluyor :D

Orayı gezmiştim geçen gittiğimde :D Murat Dağına çıkacam yine orası çok güzeldi.

Çok güzel bir dilek. Yarın iftara yakın bende Ankara yolcusuyum. Ankara'dan Afyon'a ve Yozgat'a da gideceğiz inşallah. Görüşmek üzere.

Saygılar.

Size de hayırlı yolculuklar hocam.

İyi tatiller..

Bende Cumartesi çıkıyorum, İstanbul'dan Edirne, Ayvalık, Bozyazı ve İstanbul' dönüş olarak rotamı belirledim :)

Herkese şimdiden iyi bayramlar..

Teşekkürler. :flowers:

Desenize yarından itibaren forum tatilde bol bol foto çekin arkadaşlar gezdiğiniz gördüğünüz yerleri bizimle paylaşın.

Forum olarak bakalım neler çıkaracağız ortaya. :unknw:

Hayırlı tatiller..

hayırlı yolcukluklar...

Hayırlı yolculuklar.

Nasip olursa bende bayramın 2. gününden itibaren Uşak'dayım. Bir etkinlik olursa güzel olur. :D

Sağ olasın abi. Etkinlik güzel olur ama olur da ben gelemezsem bu hiç iyi olmaz.

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Hayırlı yolculuklar Osman..Sağsalim git gel inşallah..

Bende C.tesi gece Antalya'ya doğru yola çıkıyorum..Bayram süresince yokum..

Sağ olasın abi. Sana da hayırlı yolculuklar şimdiden.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kütahya civarı karadenizin şubesi gibi heryer çamlık yemyeşil.Murat dağı gidebilirsen Domaniç muhteşem yerler.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Gerçekten dediğin gibi ben ilk gittiğimde çok şaşırmıştım doğrusu her yer ormanlık. Kaplıcalar da çok güzel :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Tavşanlı-Kütahya da 10 senem geçti.Kaplıca olarak Dereliyi veya Emet i tavsiye ederim.Tavşanlı dan leblebi alınmalı gidilirse Beyaz Zambakta yöresel yemekler kesinlikle yenilmeki özellikle göveç ve düğün çorbası.Pideci Bekir den pidede yenilebilir. Bulabilirsen Şirin sucuklarından mutlaka al.Halkıda mükemmeldir.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
Kütahya civarı karadenizin şubesi gibi heryer çamlık yemyeşil.Murat dağı gidebilirsen Domaniç muhteşem yerler.

Murat dağını hiçbir yere değişmem; hele akan o buz gibi suyu. :) İçtikçe içesi geliyor insanın. :)

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
iyi yolculuklar şimdiden.belki uşak ta karşılaşırız :) bayram sonrası Uşak a gidicem

Teşekkürler Çağlar abi. Kısmet ama inşallah karşılaşırız.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bende 10 gün boyunca Antalya'da olimposta yazlıkta olacağım arkadaşlar ... Herkese şimdiden iyi tatiller ...

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
En başta sen su koyverdin. :)

Su koyvermedim ama ablamlar Adana'dan gelecekler, biliyorsun Eşme'ye direk araba yok o nedenle onların gelip-gitmediği birgün olursa ben varım. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...