İçeriğe Yönlendir

Geceyi Acilde Geçirdim :=((

Serap Tapan

Recommended Posts

Fırat Şenol

Geçmiş olsun , umarım kısa sürede toparlarsınız . Bu arada Mehmet abinin kola tavsiyesine şiddetle katılıyor ve yanında listeye muzuda ekliyorum... :D:)

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Çok geçmiş olsun. Tedavide şeftalide işe yarıyor sanırım bol lifli yapısı olmasından dolayı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Elbet bir toplantıya çift katılacaksın Sani :)

Hehe, bu ara zor, tecrübelerinle yardımlarını bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

geçmişler olsunnn , sanıyorum salgın var , benım etrafımda da iki kişi aynı sorunu yaşamışlardı gecen hafta. tamda tatil arifesinde can sıkıcı bir durum umarım çabucak sağlığınıza kavusursunuz. unutmayın kayısı bozar şeftali toplar :D bol bol dinlenin..

Yorum bağlantısı
Serap Tapan

Söylenen herşeyi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz,teşekkür ederim tekrar.

geçmişler olsunnn , sanıyorum salgın var , benım etrafımda da iki kişi aynı sorunu yaşamışlardı gecen hafta. tamda tatil arifesinde can sıkıcı bir durum umarım çabucak sağlığınıza kavusursunuz. unutmayın kayısı bozar şeftali toplar :nazar: bol bol dinlenin..

Evet salgın var sanırım,aynı anda benimle birlikte 3 kişi daha aynı şikayetle geldi çünkü.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmiş olsun, o kadar ilacı göre göre bünye istiyor herhalde. Acil şifalar.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçen hafta Kocaeli / Gölcük'te salgın gibi fazla idi bu mendebur. İçme suyundan olduğu tespit edildi.

Geçmiş olsun acil şifalar dileriz..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Rabbim acil şifa versin.

Siz bugün oruç tutamadım diye üzüldünüz ya, yüce yaradan çok zengin. Eminim size oruç tutnca alacağınız mükafattan daha fazlasını vermiştir.

Ki, Mevla teala kullarının eline diken batmasını bile istemiyor. Kişinin eline diken batsa acısından sebep günahlarından eksiliyor. İshal gibi insanı perişan eden hastalığın günahlara etkisini varın siz düşünün.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serap çok geçmiş olsun. kendinize dikkat edin. Ersen arada kahve yapsın. :rofl:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serap çok geçmiş olsun. kendinize dikkat edin. Ersen arada kahve yapsın. :D

içine de limon, ne varsa kocakarı ilacında var, zamanında 3 hastane 4 laboratuvar dolaşmıştım, mahalledeki sünnetçi iyileştirmişti beni, makaraya sarmayalım olay ilaç olayı :p

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
içine de limon, ne varsa kocakarı ilacında var, zamanında 3 hastane 4 laboratuvar dolaşmıştım, mahalledeki sünnetçi iyileştirmişti beni, makaraya sarmayalım olay ilaç olayı :p

Abi ama sarılmayacak gibide değil yaa. geçmiş olsun. :):D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Spastik kolon hastası olarak çekilen çileyi uzun zamandır yaşıyorum.En kötüsü dietle tedavisi olması ve güzel olan şeyler yasak her diette olduğu gibi şimdilik çile mi damak zevki mi kısmına çile olarak cevap verdim ama artık çekilmez bir hal alıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...