İçeriğe Yönlendir

Portekiz'deki Ahırdan Neler Çıktı

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Derler valla abi. Hazine çıktı, maddi kısmı da geçtim manevi. :) Tabi anahtarları da bulmaları lazım, sonra hangi anahtar hangi aracın vs... :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sani klasik araba düşkünü olana bana bu yapılırmı yav.İçim gitti valla. :D

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Ne ahırmış..sahibi seneler önce ölmüş araba kolleksiyoncusu garajı bence burası..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok sağlam vergi borcu çıkar bunlara...:police: MTV, yapılmamış muayene falan, bulanı bulduğuna pişman ederler...:hahahoho:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dip not:

Biraz araştırma yaptım, resimler internete 2007 şubat'ta düşmüşler. Araçların sahibi bir galericiymiş. 70'li 80'li yıllarda kendisine verilen beğendiği arabaları satmayıp saklamış. 2007'de satmaya karar verince bunları foto'lamış. Araçların hepsi çok iyi durumdaymış. Ancak sonrası bilinmiyor.

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu

Yenilemeye başkasına vermeye kıyılmaz, kendisi yapmaya kalksa ömür yetmez...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)
Dip not:

Biraz araştırma yaptım, resimler internete 2007 şubat'ta düşmüşler. Araçların sahibi bir galericiymiş. 70'li 80'li yıllarda kendisine verilen beğendiği arabaları satmayıp saklamış. 2007'de satmaya karar verince bunları foto'lamış. Araçların hepsi çok iyi durumdaymış. Ancak sonrası bilinmiyor.

Sani bu cümleye dayanarak birde meslek kısmında ki IT kısmına M koyuyorum ve sonuç :( bizden bu zamana kadar iyi gizlendin ama yakalandın :) Zaten şüpheleniyordum böyle enteresan haberler senden geliyor hep :)

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani bu cümleye dayanarak birde meslek kısmında ki IT kısmına M koyuyorum ve sonuç ;) bizden bu zamana kadar iyi gizlendin ama yakalandın :) Zaten şüpheleniyordum böyle enteresan haberler senden geliyor hep ;)

Hehe, yok ya, google'a bakındım :)

Asıl olay 4 sene evvelki haberin bizde yeni gibi sunulması. Haberciliğimiz, yaratıcılığımız bu kadar işte...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bunu hazırlayan facebooktan bulmuştur Allah bilir bu haberi ;) Zaten facebook videolarını artık ana haberlerde takip eder olduk bunda da böyle bir şey çıkarsa şaşırmam ;)

Yorum bağlantısı
Bir kaç milyon dolarlık ahır...

bir kaç on milyondan çıkar ordan 2-3 ay evvel görmüştüm bu haberi :rofl:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir kaç milyon dolarlık ahır...
bir kaç on milyondan çıkar ordan 2-3 ay evvel görmüştüm bu haberi :rofl:

30milyon$ ediyormuş.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Cem Işık

2-3 senede bir çıkıyor bu haber, ilk okuduğumda sene 2006 idi yanlış hatırlamıyorsam, sonra birkaç senede bir haber yapar oldular..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

2-3 senede bir çıkıyor bu haber, ilk okuduğumda sene 2006 idi yanlış hatırlamıyorsam, sonra birkaç senede bir haber yapar oldular..

Maalesef öyle. Bir de önemli başlıkların arasına koyup tekrar okutuyorlar. 20-30 resimli haberler hazırlayıp tıklamalar ile hit sayılarını arttırmaya çalışıyorlar. Normal bir haberi bile 20 sayfada okumaktan sıkıldık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Konunuz birleştirilmiş.

Tahir'cim, öpüyorum canım seni de :)

Bayram değil, seyran değil beni niye öpüyon :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...