İçeriğe Yönlendir

Atatürk Hava Limanı-aksaray Metro Hattı

Sinan Uzundumlu

Recommended Posts

Sinan Uzundumlu

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle herkese ailesi ve sevdikleriyle birlikte hayırlı bayramlar dilerim.

Sorumu sormak için en uygun bu başlığı bulabildim :)

Atatürk Hava Limanı-Aksaray metro hattının ortalama ne kadar süreye mal olduğunu öğrenmek istiyorum.

Yardımlarınız için teşekkürederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aktarma için mi Aksaray diye sorsam? Yani oradan başka yere devam edilecek mi? 40 dak. olarak ölçmüştüm.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
Aktarma için mi Aksaray diye sorsam? Yani oradan başka yere devam edilecek mi? 40 dak. olarak ölçmüştüm.

Yok aktarma için değil Hedef Yenikapı->Bandırma :) Uygun gördüğünüz başka bir güzergah varmıdır?

Uçağım Saat 15 te Erzurum' dan, bir aksilik çıkmazsa inşallah 17 gibi havalimanına ineceğini düşünüyorum, Yenikapı - Bandırma' ya ise 18:30 da sefer var.

Metro ile yetişeceğimi düşünüyorum?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

17:00 de inen uçaktan, toprağa basman 17:30 ları bulabilir, biraz kısıtlı bir zaman aralığı kalmış? Zeytinburnu durağında inip, yan yoldan taksiye binmeyi de bir seçenek olarak bulundur derim. 10 dak da Zeytinburnu durağına geliyor, Aksaray a devam ederken yarım daire çizdiği için uzun sürüyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
17:00 de inen uçaktan, toprağa basman 17:30 ları bulabilir, biraz kısıtlı bir zaman aralığı kalmış? Zeytinburnu durağında inip, yan yoldan taksiye binmeyi de bir seçenek olarak bulundur derim. 10 dak da Zeytinburnu durağına geliyor, Aksaray a devam ederken yarım daire çizdiği için uzun sürüyor.

Haklısın Çağlar Abi, haritadan bakınca Zeytinburnunda inmek mantıklı görünüyor. Havalimanından metroya kadar da epey bir yürüme mesafesinin olduğunu ve Aksaray -Yenikapı arasındaki ulaşımı da göz önünde bulundurmak lazım diye düşünüyorum, zira Aksaray-Yenikapı yürüyerek 15-20 dk sürüyordu. Zamana karşı yarışarak riske atmak istemem çünkü kaçırmamam gereken bir feribot :flowers:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geliş hangi gün?

Havalimanı içhatlar gelişten, metro durağına çok yürümezsin, okalrı takip et, yer altından gidiliyor, yürüme bandı da var galiba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10-20 araba gelelim alalım seni, toplantı çıkışı :flowers: Zor bir günde geliyorsun, tatil dönüşü !

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Tavsiyem

Zeytinburnu'ndan eminönü tramvayına aktarma yapmanız..

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
10-20 araba gelelim alalım seni, toplantı çıkışı ;) Zor bir günde geliyorsun, tatil dönüşü !

Abi samimiyetin için çok teşekkürederim :ninja: En kısa zamanda aranızda olmayı umut ediyorum bende, çünkü Erzurumdan o taraflara göç etmiş bulunmaktayım :good1:

Tavsiyem

Zeytinburnu'ndan eminönü tramvayına aktarma yapmanız..

Tavsiyeniz için teşekkürederim Oğuz Bey, Herşey orada toprağa adım attığım anda belli olacak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...