İçeriğe Yönlendir

Ford'un Yeni Konsepti : Ford Evos

Kaan Aydın

Recommended Posts

Kaan Aydın
(düzenlendi)

Dünya otomotiv devi Ford, son yıllardaki tasımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor. Son olarak yeni Evo konseptini de tasarlayan şirket iddialı duruşunu koruyacak gibi görünüyor. TheFordStory.com'da yer alan görüntüler ise bunun ispatı niteliğinde...

FordEvos konsepti 64. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergilenecek.

Fena birşey...

tarihinde Onur Berkta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Muhteşem gözüküyor da, Seat IBE :

Seat-IBe_mp48_pic_76137.jpg

Bu tasarım konseptinin birleştiği nokta, sadece elektrik motoruna sahip olunması olacak sanırım.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Bu konseptler hiçbir zaman aynı şekliyle üretilmiyor. Değişen şartlar ve gelişen teknolojiler her zaman tasarım üzerinde fark yaratıyor. Bu nedenle konsept araç üretmek; özellike 10 yıldan sonrası için düşünülen modeller bana çok saçma geliyor.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

bmwnin, mercedesin, nissanın, pejonun bu tarz tasarımları yıllardan beri var, hatta şu bmwnin kumaş tarzı birşeyden yaptığı araba harikaydı ama bunlar malesef ne üretiliyor nede benim gibi orta tabakaya hitap etmiyor, o yüzden hiç güzel olmamış :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

martı kanat çakması :) konseptin ucuz kısınları yeni arabalarda kullanılıyor işte :) için yeni fordlar gibi zaten :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
bmwnin, mercedesin, nissanın, pejonun bu tarz tasarımları yıllardan beri var, hatta şu bmwnin kumaş tarzı birşeyden yaptığı araba harikaydı ama bunlar malesef ne üretiliyor nede benim gibi orta tabakaya hitap etmiyor, o yüzden hiç güzel olmamış :p

artık eksperleri, terziler çağırır...

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
parça boya yerine de parça yama yaparlar :lol2:

O parça degisimi oluyor. Kumaş boyası yada kök boya ile boyarlar. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Yeni mondi bu tarz olucak diye duyumlar aldım :) bakalım çabuk gelsede görsek.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende çok merak ediyorum, ama ilk gelende yine teyp vs. eksik olacağından, sinir olacağımdan eminim :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Tuğberk Şener

Frankfurt da tanıtılmıs araç dizayn gorusnus bakımından çok iyi fakat teknik özelliklerinı bulamıyorum bi türlü bilgisi olan ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

conceptelrin teknik özelliği olmaz, zira , çoğu metal bile değildir, büyük ihtimal kil+folyodan yapılmış bir heykel gibi düşünün, tarzı, gelecekte nasıl çizimler olacağının ipuçlarını yansıtır

14-ford-evos-concept.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...