İçeriğe Yönlendir

Power Balance(denge Bilekliği)

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Oğuzhan Demir
Abi sıcak dedin de çok ilginçtir. Doğu beyazıtda battaniyeyle uyurken, Iğdıra geçince Atleti bile fazla geliyor insana. insanın kanı kaynıyor :D. Artık sıcaktan mıdır ortamdan mıdır nedir?

Arada 50 km olsada çok farklı havası vardır iki yerin. Rakım farkı ve aradaki dağlar etkiliyor olsa gerek.

Kışında dediğinin tersi oluyor Doğubeyazıt'ta üşürsün Iğdır'a gelirsin ohh cennet :p

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Arada 50 km olsada çok farklı havası vardır iki yerin. Rakım farkı ve aradaki dağlar etkiliyor olsa gerek.

Kışında dediğinin tersi oluyor Doğubeyazıt'ta üşürsün Iğdır'a gelirsin ohh cennet :flowers:

Yok abi tam tersi olmuyor :). Gene Iğdır daha sıcak. Iğdır daha soğuk olsaydı tam tersi olurdu. Sen bence denge bilekliğini çıkart:)

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
Yok abi tam tersi olmuyor :). Gene Iğdır daha sıcak. Iğdır daha soğuk olsaydı tam tersi olurdu. Sen bence denge bilekliğini çıkart:)

Evet tersi olmuyor :flowers: Bilekliği eve biraktim da demek ki etkisi biraz sürüyor :good1:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bugün Rıfat ve Mehmede değişik şekilde yaptık sonucunu yazsınlar :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
bugün Rıfat ve Mehmede değişik şekilde yaptık sonucunu yazsınlar :)

abi inanması çok zor olan bir test oldu ben zaten tek ayak üzerinde duramayan biriyim, inanması çok zor ama nasıl açıklanır bilmiyorum, kim nederse desin psikolojik bile olsa beni ikna etmeye yetti alıp deneyeceğim.

tarihinde Mehmet Kazanc?o?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Ben birkaç tane dersten çok zorlanıyorum hep kalıyorum ona da etki edecekse alayım yarın hemen :p

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Üreticilerin kendisi hiç bir halta yaramadığını itiraf etmiş diye biliyorum bende :good1:

Ben demiştim demek istemem :p :p

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Bir ara üretici firma da, bileklik konusundaki efsanenin fazla ileri gittiğini düşünmüş olmalı ki, sitesinde söylenen bu pozitif etkilerin bilimsel bir kanıtının olmadığını açıklamıştı. Sonradan silmişler siteden ama bazı sitelerde ekran görüntüsü duruyor.

http://www.bodytr.com/wp-content/uploads/2...en-aciklama.png

Bir de şu var :nazar:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Power_Balance

tarihinde Mustafa Yenig tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yakıt tasarruf cihazı :nazar:

Evet.. Benzin rekorundaki mıknatıs :nazar:

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Muğla Akyaka da bu bileklikten satan kişi ile aramda geçen diyalog

-Hayırlı işler.Sizde kullanıyorsunuz,faydasını gördünmüz mü?

-Abi hiç faydasını görmedim.Hatta dengemi bile bozdu :nazar:

Aksesuar olmaktan başka bir işe yaramıyor.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
selam bundan abimde de var meğer yalanmış işte haberi

denge bilekliği yalanı

Beğen Armağan, Sani bunu beğendi!

:D Biz demiştik desek mi ki?,

Bknz

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Beğen Armağan, Sani bunu beğendi!

:D Biz demiştik desek mi ki?,

Bknz

Hehe :unknw:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar, ama yalan ama gerçek, ben faydasını görüyorum :) bakın psikolojik olabilir, birşey demiyorum. bu yüzden takmaya devam :(

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen
arkadaşlar, ama yalan ama gerçek, ben faydasını görüyorum :) bakın psikolojik olabilir, birşey demiyorum. bu yüzden takmaya devam :(

Lokman abi önemli olan sana kendini iyi hissettirmesi:) nasıl olduğu da önemli değil. Takmaya devam et sen :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
arkadaşlar, ama yalan ama gerçek, ben faydasını görüyorum :) bakın psikolojik olabilir, birşey demiyorum. bu yüzden takmaya devam :D

Önemli olan senin kendini nasıl iyi hissettiğin. Tak gitsin. :vreka:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ankara&da bir satıcı ısrarla dengemi ve vücut esnekliğimi arttıracağını söyleyerek bana satmaya çalışytı.

Defalarca denedik. hiç bir etkisi olmadığın gördüm; ki zaten beklemiyordum.

Fakat geçenlerde bir arkadaşımın kolunda gördüm ve Ankara'daki olayı anlattım kendrisine.

Abi ben denedim, kesin faydalı. Ankara'da denediğin sahtesiymiştir, bak bunu tak da bir gör dedi.

Takmadım bile. Sadece elimde tuttum. Ama vücudun esnekliğinin gerçekten arttığını hayretler içinde kalarak gördüm.

Hiç mantıklı gelmiyor; bilimsel izahını yapamıyorum ve bu tarz "sihirli-iksir" ürünlere oldum olası dikkatli yaklaşmışımdır.

Fakat arkadaşımın bileziğini elime alarak yaptığım esneme hareketlerinde vücudumun çok belirgin şekilde daha fazla esnediğini bizzat gördüm.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Placebo etkisi :)

Placebo - Bitter end

Aman bitter end olmasın :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...