İçeriğe Yönlendir

Ka - Hakkında Herşey

Bekir Polat

Recommended Posts

Şahin Kutun
1 saat önce, Musa Değerli yazdı:

Direksiyon tamir fiyatları belli 300 350 tl
Hiz sensörü 150 170 filan bana pahalı geldi :)

katılıyorum revizyon 300-350 tl civarı daha önce fiyat bilgisi almıştım

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
11 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

300TL'ye revizyon iyiymiş. Ben kullanırken dahi bu rakamlar değildi.

geçen yıl antalyada bu fiyat bilgisini almıştım istanbulda fiyatlar nasıl bilmiyorum ama arada fazla fark olacağını sanmıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

2014’de çıkacakmış. Ford’a hayrına hatırlatsak 2018’e girdiğimizi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

Arkadaşlar çeki demiri arıyorum bulamıyorum. Piyasada bulunanlar kalın geliyor. Bir kodu numarası falan varsa ona göre arayayım.yada tornacıda uydurma birşeyler mi yaptırmalıyım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Standarttır genelde. Zamanında bi kaza geçirmiş de yuvası yamulmuş olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

Standart zaten diyorlar ama yuvası yani vidalı kısmı daha ince olmalı. Ön yuvada arka yuvada aynı. yamulma falan da yok.

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Herkese iyi geceler askerlik yeni bitti aranıza tekrar katıldığım için içimde bi mutluluk var :) Askerde olsuğum için uzun süredir foruma bakamadım. Askere gitmeden önce perte çıkan aracım şuan saatılık. Arabayı sıkıntısı yokmuş gibi satıyolar Ankarada satılık. Pert arabayı toplayıp boyatıp satışa sunmuşlar plaka 06 KTT 89 sahibindende ki ilanı kaldırmışlar. Ka almadan önce foruma bakan arkadaşlar olursa benim eski göz bebeğime yanaşmamalarını tavsiye ederim

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Herkese iyi geceler askerlik yeni bitti aranıza tekrar katıldığım için içimde bi mutluluk var [emoji4] Askerde olsuğum için uzun süredir foruma bakamadım.

Hoşgeldin :) geçmiş olsun.
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
On 19.04.2018 at 00:12, Gurur Aytekin yazdı:

Herkese iyi geceler askerlik yeni bitti aranıza tekrar katıldığım için içimde bi mutluluk var :) 

hoş geldin Gurur askere gittiğini söylememiştin araçla birlikte sende gittin sandım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Hoşbulduk Şahin abi araç gitti ben hala buralardayım :) Musa abi tüfek omza! Selam dur! Dikkat! Muhabere Çavuş Gurur Aytekin Sivas! ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Abi ka defterini şimdilik kapattıkta babama  2005-2006 focus ghia stationwagon bakıyoruz. Ford ailesiyle devam ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Gurur Aytekin

Herkese merhaba Ankaradaki “FORD KA ÇETESİ” tam gaz devam ediyor. Önceden yazmıştım tekrar hatırlatmak isterim. Türkeyenin genelinden çok kötü durumlarda ki Ka ları toplayıp boyatıp yan sanayi parçalar takıp satmaya devam ediyolar.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kadife-kirmizisi-collection-565771221/detay ilanlarından birisi bu artık ford ka bizim işimiz yazmıyolar fotoğrafta arkadaki Ka lar gözüküyor zaten. Keçiören 19 Mayıs Mahallesi yazan adresler genelde bu arkadaşlarım oluyor. Hatırlatmak istedim. Ticari amaclı bana göre insanları dolandırmak için vasat Ka ları satarak insanları Ka’dan soğutuyorlar. Dikkat etmekte fayda var 👍

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-fabrikadan-orjinal-arac-collection-554337377/detay bu ilanda o arkadaşların

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-klimali-atiker-lpgli-2000-model-566544212/detay bu ve https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-atiker-lpg-li-2003-model-554827111/detay bu ilanlarda öyle 

Amacım sokak ağzıyla kimsenin ekmeğine taş koymak değil ancak bu arkadaşların nasıl araçları topladıklarını gördüğüm için dikkat etmekte fayda var kimsenin canın cüzdanının parasının yanmaması dileğiyle

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 16.05.2018 at 13:43, Gurur Aytekin yazdı:

Herkese merhaba Ankaradaki “FORD KA ÇETESİ” tam gaz devam ediyor. Önceden yazmıştım tekrar hatırlatmak isterim. Türkeyenin genelinden çok kötü durumlarda ki Ka ları toplayıp boyatıp yan sanayi parçalar takıp satmaya devam ediyolar.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kadife-kirmizisi-collection-565771221/detay ilanlarından birisi bu artık ford ka bizim işimiz yazmıyolar fotoğrafta arkadaki Ka lar gözüküyor zaten. Keçiören 19 Mayıs Mahallesi yazan adresler genelde bu arkadaşlarım oluyor. Hatırlatmak istedim. Ticari amaclı bana göre insanları dolandırmak için vasat Ka ları satarak insanları Ka’dan soğutuyorlar. Dikkat etmekte fayda var 👍

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-fabrikadan-orjinal-arac-collection-554337377/detay bu ilanda o arkadaşların

hep deriz ki (kimse dinlemez ama olsun) daha pahalı olsun ama sahibi ile çay içtiğini Al diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

hep deriz ki (kimse dinlemez ama olsun) daha pahalı olsun ama sahibi ile çay içtiğini Al diye

İki demlik lipton seni bekliyor. Mazda'nın bagajında içelim 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Mazda'nın bagajında

yer kalmadı(yacak)orada, camsil fısfısı anca sığar belki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kara
On 16.04.2018 at 21:55, Halil Dündar2 yazdı:

Arkadaşlar çeki demiri arıyorum bulamıyorum. Piyasada bulunanlar kalın geliyor. Bir kodu numarası falan varsa ona göre arayayım.yada tornacıda uydurma birşeyler mi yaptırmalıyım

Evet kalın oluyor piyasadakiler. Ben de almıştım bir zamanlar. Bulamadım, pek üstüne de düşmedim. Çıkmacılarda bulunur ancak sanırım.

Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
(düzenlendi)

Selamlar,

Vakitsizlikten dolayı bir türlü karşı tarafa geçip Osman Ustaya götüremedim benimkini (2000 model Lpg yok), sonunda kayışdağında evime komşu bir ustaya yağ değişimi ve rutin bakımı için emanet etmek zorunda kaldım. Hata ettiğimi şimdi yaşadığım sorunlardan anlıyorum;

Şöyle ki;
* Boş viteste araç çalışır durumdayken gaza basmadığım halde kendi kendine gaz sesi yükselip yükselip azalıyor, sanırım rölanti ile ilgili bir şey?! Motor hem stop edecek gibi oluyor akabinde devir yükseliyor.. (daha önce hiç yapmadığı şey)
* Düz yolda trafikte birinci viteste dur kalklarda stop etmeler çoğaldı. 

* Mesela ikinci vitesten üçe alacağım zaman debriyaja bastığımda bir anda devir yükseliyor ve motor bağırıyor. Yolda giderken debriyaja bastığımda motorun bağırması neye işarettir?

* Motor yağını altını çizerek uyarmama rağmen 10 40 koymuş, eski araçlarda öyle olması gerekiyor doğrusu buydu dedi, ve netice bu..

Yorumlarınızı alabilir miyim, şu an ne yapmamı önerirsiniz?

tarihinde Ergin Özgür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...