İçeriğe Yönlendir

Babamsız Geçen 6 Yıl

Serap Tapan

Recommended Posts

Serap Tapan

Bugün babacığımın ölüm yılı,zamanla acı biter derler,yada azalır.Ama bazı acılar bitmiyor,azalmıyor,hatta çok daha fazla özlüyor insan,özlemi günden güne büyüyor.Mek

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Allah rahmet eylesin,Nur içinde yatsın Bu arada acılar hiç bir zaman unutulmaz , sadece onlar ile yaşamaya alışılır da insan unuttum sanır, iyileşmeyen kabuklu bir yaradır aslında ne zaman dokunulur ise o zaman kanar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Allah rahmet eylesin...Acıları zamanla unutmak mümkün değil sadece alışmış gibi gözüküyoruz.Alışamıyoruz bile...

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.bazen annemin ya da babamın olmadığını düşünüyorum??? o zaman bile kendimi kötü hissediyorum.ki bir de kaybedenlerin acısı eminim daha büyüktür.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.bazen annemin ya da babamın olmadığını düşünüyorum??? o zaman bile kendimi kötü hissediyorum.ki bir de kaybedenlerin acısı eminim daha büyüktür.

Çok zor olsa gerek.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır
Bugün babacığımın ölüm yılı,zamanla acı biter derler,yada azalır.Ama bazı acılar bitmiyor,azalmıyor,hatta çok daha fazla özlüyor insan,özlemi günden güne büyüyor.Mek
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Allah rahmet eylesin. Babasız kalmak savaşın ortasında komutansız kalmak kalmaktır. Allah gecinden versin ama takdiri ilahi böyle elden gelen birşey yok.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Allah rahmet eylesin, çok iyi bir insandı. Mekanı cennet olsun..

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Aslında kendi kendime hep sormuşumdur. Babasız büyümek mi daha zordur yoksa ilerleyen bir zamanda babamızı kaybetmek mi. maalesef bu sorunun cevabını hiç bulamayacağım.

Babamı kaybedeli 34 sene oldu. daha doğrusu hatırlamıyorum bile :) Bir zamanlar onun kaza yapmış kırmızı siyah alman plakalı ford granada sını görüyordum TCDD sivas sundurmasında pert olmuş bir halde. şimdi onu da göremiyorum.

Derler ki acılar ilk günkü gibi kalsa insanların ömürleri daha kısalırmış. (

Allah rahmet eylesin...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.Sizlereda sabırlar versin yaradan

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Allah Rahmet eylesin mekanı Cennet toprağı bol olsun

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Sizi çok iyi anlıyorum, 17 yıl oldu ama hala düşündükçe boğazım düğümlenir, yokluğu farklı acı verir, yoksun büyümüş olmak farklı acı verir.

Oysa paylaşacak o kadar çok şey vardı ki.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Mekanı cennet olsun,Allah sabır versin

Yorum bağlantısı

Mekanı cennet olsun. Allah sabır versin.

Bende 9 yaşımda iken 1992' de babamı kaybettim. Gerçekten çok zor babasız büyümek. Allah annemden razı olsun babamın yokluğunu arattırmamak için elinden gelenin fazlasını yaptı. Allah geride kalan büyüklerimize ve sevdiklerimize sağlıklı ve mutlu uzun ömürler versin.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Allah Rahmet eylesin, kalanlara ömür versin..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın, zor gerçekten...

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

2001 Mart ayının 11. günü kaybettik babamı. Acısını hayat koşuşturması arasında unutur gibi olsamda bu hiçbir zaman tam anlamıyla bir unutma olmuyor. Aklıma geldiğinde acısını ve eksikliğini hala ilk gün ki gibi yaşıyorum.

Tüm rahmetlilerin mekanı cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Necati Dur

Allah sabırlıklar versin.

Mekanı cennet ve o mekanda kavuşmayı nasip etsin...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Yaradanım ebedi hayatını hayırlı eğler inşaAllah. Sık sık ziyaret et.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Kelimelerin yetersiz kaldığı bir durum. Allah mekanını cennet eylesin...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mekanı cennet olsun. Allah sabır versin.

Bende 9 yaşımda iken 1992 babamı kaybettim. Gerçekten çok zor babasız büyümek. Allah annemden razı olsun babamın yokluğunu arattırmamak için elinden gelenin fazlasını yaptı. Allah geride kalan büyüklerimize ve sevdiklerimize sağlıklı ve mutlu uzun ömürler versin.

Okuldan çıkarken bir ambulans görmüştüm, kimdir nedir diye sorunca bizim öğrencilerden birinin dedesiymiş ,kalp kirizi geçirmiş ,ambulans geldiğinde çoktan ölmüş. Sonradan araştırdığımda çocuğun babası yokmuş, dedesi babalık yapıyomuş; çok üzülmüştüm.

Yorum bağlantısı
Okuldan çıkarken bir ambulans görmüştüm, kimdir nedir diye sorunca bizim öğrencilerden birinin dedesiymiş ,kalp kirizi geçirmiş ,ambulans geldiğinde çoktan ölmüş. Sonradan araştırdığımda çocuğun babası yokmuş, dedesi babalık yapıyomuş; çok üzülmüştüm.

Gerçekten çok üzücü bir durum. Allah sabır versin. Hele ki o yaşlarda bir çocuğun babaya ve dedeye en fazla ihtiyacı olduğu zamanlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...