İçeriğe Yönlendir

Brc'si Olan Veya Brc Taktıracaklar.!

Faruk Sevgili

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Faruk Bey, sadece reklam için geliyorsunuz...

Bize faydalı olmayana faydalı olmayı sevmiyoruz.. Bu sebeple konunuzu sileceğim..

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili

kesinlikle ilgisi yok brc yardım başlığına bile bugün abone oldum elimden geldiği yardımı butun gaz veya araç forumlarında reklam gözetmeksizin yapmaktayım ama ford bu konuda bilgiyi önemsememekte , kar gözetmekte kullanıcıları bazı çıkalar için arka plana atmakta

mehmet bey

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ford bu konuda bilgiyi önemsememekte , kar gözetmekte kullanıcıları bazı çıkalar için arka plana atmakta

Ford bizi ilgilendirmez Faruk Bey.

5. ayda üye olmuşsunuz 3 mesajınız var, ikisi reklam.. ;)

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Lpg ve brc ile açılmış bir çok konu var ;) bütün üyeler bunların çoğunu biliyor...

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili
Ford bizi ilgilendirmez Faruk Bey.

5. ayda üye olmuşsunuz 3 mesajınız var, ikisi reklam.. ;)

Mustafa bey,

Ben maillerimi çepten takip ediyorum ve bana gelen soruları fırsat bulduğum en kısa zamanda yanıtlıyorum, dolayısı ile her başlığa girip oraları dolaşıp sonrada canım sıkılıyor şuraya bi yazayım diyenlerden değilim.

Takdir ederseniz bu başlıktan bana soru gelirse ben bunu yanıtlarım soru gelmezse iş olsun diye girmem-giremem bukadar boş zamanım yok.

Sn.Mustafa Tüfekci beni çok yakınen tanır, GOOGLE da 2.000.000 dan fazla arama sonucum çıkar karşınıza ve 10.000 den fazla bilgilendirme yazılarım vardır.

Bilgisini paylaşan ve bu konuda ödül almış ilk LPG servisi benim.

+ olarakta lütfen PO ile BRC nin kampanyasını reklam olarak algılamayın, bu sadece yeni bir kampanyayı kullanıcılarımıza duyurmaktır.

İzniniz olursa, bu forumdan bana soru gelirse, yanıtlamaya devam etmek istiyorum,

Saygılarımla efendim :( İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Faruk Bey X6' nız dizel mi, benzinli mi? Benzinli ise sizde lpg kullanıyor musunuz ? Ayrıca forumu takip ettiğiniz cep telefonu hangisi merakımı mazur görün eklediğiniz resimde photoshop var ayrıca foruma cep telefonundan nasıl eklediniz onu merak ediyorum.

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sn.Mustafa Tüfekci beni çok yakınen tanır, GOOGLE da 2.000.000 dan fazla arama sonucum çıkar karşınıza ve 10.000 den fazla bilgilendirme yazılarım vardır.

Bilgisini paylaşan ve bu konuda ödül almış ilk LPG servisi benim.

Mustafa Tüfekçi sizden çok söz eder doğrudur..

Bu 2 milyon mesajın sadece üçü bizde ama Faruk Bey

Özel mesaj ile bilgilendirme yapıyorsanız bilemem, bunu da bize bir faydası yık ki ;) .

Şimdi konuya dönersek..

Bir LPG'ci olarak PO Gazı siz tavsiye ediyor musunuz... ?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Özel mesaj ile bilgilendirme yapıyorsanız bilemem, bunu da bize bir faydası yık ki ;) .

Şimdi konuya dönersek..

konu ile alakası yok ama mehmet bey nam ı diğer emmi :( Sizin mesleğiniz sigortacılık mıydı :wub:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
konu ile alakası yok ama mehmet bey nam ı diğer emmi :D Sizin mesleğiniz sigortacılık mıydı :)

Evet Ertan Bey... Sigorta Acentesiyim. :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Evet Ertan Bey... Sigorta Acentesiyim. :D

Oysa ben sizi yetkili ford ustası diye biliyordum :D

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili
Faruk Bey X6' nız dizel mi, benzinli mi? Benzinli ise sizde lpg kullanıyor musunuz ? Ayrıca forumu takip ettiğiniz cep telefonu hangisi merakımı mazur görün eklediğiniz resimde photoshop var ayrıca foruma cep telefonundan nasıl eklediniz onu merak ediyorum.

X6 mı ?

Bende TOYOTA PREVIA var :D

2.4 benzin+LPG li.

Telefonum SAMSUNG GALAXY S II

Bu bir reklam çalışması tabiiki her türlü teknoloji kullanılmıştır :D

Her türlü Mail lerim cebime düşer, ve sorular kısa ise ceptende yanıt verebiliyorum. yakınlardaysanız sizin cebinizide ayarlatırım bilgisayar teknisyenime.

SAygılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Oysa ben sizi yetkili ford ustası diye biliyordum :D

Yok ben Çağlar'ın çırağıyım.. Yanında dura dura bişeyler kapabildiysem ne mutlu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili

Özel mesaj ile bilgilendirme yapıyorsanız bilemem, bunu da bize bir faydası yık ki :D .

Şimdi konuya dönersek..

Sizinle yeni tanıştık ve benden istifade edebilmeniz için bana sorular sormanız gerekir,

Soru yoksa durup dururken bir foruma yada topiğe girip yazmam ben.

Bu arada parantez açmak gerekirse ; PC teknisyenimiz bu gibi duyuruları ve bazende montaj resimlerini farklı ve daha önce yazmadığımız forumlara ve topiclere koyuyor ve oradan gelen etki yada tepkiye göre paylaşıma devam ediyoruz yada etmiyoruz.

Bu yüzden sizde mesaj sayımız kısır kalmış :D

Evet PO gazı tavsiye ediyorum, Niye ediyorum ?

LPG kullanıcılarının ve montajcılarının yanında olan herkese yardım etmeye çalışıyorum, daha önce benzer bir kampanyayı başka büyük bir firma başlatmıştı aslanlar gibi yardımcı olmuştum.

İzmitte LUCK OIL diye bir firma FS OTOGAZ Müşterilerine kart vererek anında sıcak iskonto yapıyordu yüzlerce kart dağıttım. Eğer benim müşterim benim verdiğim kart ile her depoda iki misli puan kazanıyorsa tabiiki onuda tavsiye ederim :)

Şu ana kadar yapılan kampanyaların içinde en kapsamlı ve en profesyonel olanı PO nun kampanyası bana göre, yukarıdaki detayları dikkatlice okursanız hakikaten bu işi ciddiye alarak yaptıkları alenen belli oluyor.

Kolay gelsin. İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili
Profil bilgilerinizi yeniden gözden geçirin isterseniz...

Mustafa beye verdiğim yanıtın içinde sizin sorunuzun cevabı var.

Benim PC teknisyeni forumları takip ederek resim ve duyuruları koyar oradan gelen etki yada tepkilere göre ben yanıt yazarım :D

Bizim kerata bu konuyu önemsememiş ve benim PREVIA nın nasıl yazıldığını hatırlayamadığı içinde atmış kafadan :D)

Sizden özür dileyerek anında değiştirdi. Saygılar ve iyi forumlar.

:)

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili

Sıcağı sıcağına paylaşımla ilgili bir örnek :D

İlgili link... http://forum.donanimhaber.com/m_20064365/m...tm.htm#52420131

skyrunnerug

Onbaşı

[X]

Bugün; 16:29:03

quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Orijinalden alıntı: skyrunnerug

Öncelikle herkesin geçmiş ramazan ve zafer bayramlarını kutluyorum Faruk usta iyi akşamlar aracım 2000 model astra üzerinde tartarini kit var aracı geçen sene aldığımda üzerinde vardı ufak tefek problemler haricinde aracımın en önemli problemi rolantide çalışırken gaz verince aracın devrinin duştükten sonra artması yani gaz verince tekledikten sonra gaz yemesi yaşadığım yer ufak bir ilçe ve sokakları dar sürekli dur kalk yaptığım için kalkışlarda inanılmaz rahatsız edici bir durum var gaza yüklenmezsem araç stop edecek gibi oluyor bazende stop ediyor izmirdeki tüm tartarini servislerini gezdim biri montaj yanlış diyor biri filtreden diyor biri ateşleme bobini diyor kısacası ağzı olan konuşuyor geçenlerde gittiğim bir servis otomatik kalibrasyon yapmaya çalıştı araba tekleyerek çalışmaya başladı kalibrasyonu iptal ettiler tam 6 aydır araba aynı benzinde zıpkın gibi giden arabam gazda tek ayağı kırık eşek gibi oluyor son umudum sizsiniz iyi çalışmalar...

İlk önce enjektörlerinizi kontrol ettirin, onlar sağlam ise,

Aracınızın enjektör kablolarının dizilişini chek ettiriniz, sıralama yanlış.

Saygılar

Faruk usta aracımı aldığım günden beri sırf şu sebepten hergün satmayı düşündüm enjektör kablolarının üzerinde A,B,C,D diye harfler vardı ama enjektörlerin üzerinde bunun gibi ibareler bulunmuyordu bende tam tersi şekilde bağladım ve yani A ile D nin B ile C nin yerlerini değiştirdim ve sonuç mükemmel aracım gazdan benzine benzinden gaza geçerken stop edecek gibi oluyordu ve çoğunlukla stop ediyordu gaz pedalının tepkisi elektronik pedallı araçlardan kötüydü benim anlayamadığım nokta gittiğim 4 servistede ustaların hiç birinin bunu anlamamış olması birde merak ettiğim bir nokta var aracım şehiriçinde en sakin kullanımla bile 10-12 litre yakıt tüketiyordu zannedersem buda onunla alakalıydı ? ne yalan söyleyeyim problemin çözüleceğine hiçmi hiç umudum yoktu ama sevgili forum kullanıcıları sayın Faruk Sevgili bu işin piri bu saatten sonra bunu bilir bunu söylerim

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili
Faruk Bey, naçizane görüşüm:

Bu foruma girdiğinizde, illa mesaj gelsin de cevap yazalım, ona göre hareket edelim diye bir yol belirlemek yerine, bizim sizi tanıyabilmemiz için bir konu açsaydınız ve durumu anlatsaydınız daha hoş olurdu.

Foruma üye olduktan sonra, insanlar sizi tanımadan, sadece bu tür iletiler yazarsanız, reklam olarak algılanmasından başka bir sonuç doğurmaz.

Biz de bu forumda sorularımıza yanıt alabileceğimiz yetkili ve de bilgili insanlar olsun istiyoruz.

Ama öncelikle soru soracağımız kişiyi bilmemiz, tanımamız gerekmez mi?

Ayrıca bu sorular ve cevaplar, özel mesaj yoluyla vs. olursa, bir anlamı kalmaz.

İsterseniz, önce bir başlık açarak kendinizi tanıtın.

Ayrıca hem yardımcı olmak istediğinizi belirtip, hem de forumu sürekli takip etmemeniz, ancak mail gelirse cevap vermeniz kısmını da halen anlayabilmiş değilim.

önerinizde haklısınız, Ancak !

Ben kendimi anlatmiim tanıyanlar anlatsın.

Doğrusu budur :D

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili
Faruk Bey, anlamış değilim.

Ne yapacağız, sizi tanıyanları arayıp bulup sorguya mı çekeceğiz?

Siz ben geldim, benim işim şudur, şurada bulabilirsiniz beni vs. diye anlatırsınız, sizi tanıyanlar zaten sizin hakkınızda olumlu olumsuz bizi bilgilendirirler konu içerisinde.

Bahsettiğim olay bu...

Olaya başka pencereden bakıyorsunuz.

1- Kimsenin beni tanıması için çaba sarfertmiyorum, LPG si olupta sorun yaşayanlara yardımcı olmaya çalışıyorum,

2- Bu forumda bir LPG montaj cısı olduğunu ve sorularınızı yada sorunlarınızı yanıtlamayı arzu ettiğimi söylüyorum,

3- Beni tanımak için birilerini bulmanıza gerek yok Google ye Faruk sevgili yazın yeter.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Faruk Sevgili
(düzenlendi)
Faruk Bey şu bölümü takip edecek galiba...

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Brc-Sorunl...ar-t163613.html

Bu konularla ilgili okadar çok yazıştıkki artık o konulara yazmak gelmez içimden eminolun :blush:

Şuan için son kelime şudur ;

BRC olarak 2a tek distribütördür,

Onun dışında Türkiyeye illegal olarak BRC getirenler mevcuttur,

Tüketiciler BRC taktırmak istediklerinde gittikleri servisin 2a bayisi olup olmadığını mümkünse bayii listesinden kontrol etsinler,

Yada duvarlarında TSE nin Hizmet Yeterlilik belgesinde (2a bayisidir) ibaresinin olup olmadığını gözleriyle görsünler.

Bu konuya açıklama getirmeme yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

İyi forumlar

hoşgeldiniz :)

Teşekkürler :)

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
chek=kontrol; L
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu konularla ilgili okadar çok yazıştıkki artık o konulara yazmak gelmez içimden eminolun :blush:

İyide ben sizin nereye yazacağınızı anlamadım.. Siz nasıl bir ortam istiyorsunuz... Nerede soru soracağız size.. ?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ilk soru benden olsun :

Yol bilgisayarım 8;4 ortalama gösterirken yaptığım hassas olcume göre 8;9 litre lpg harcamisim.fakir karışım bu mu

aynı soruyu ben de sormuş olayım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Faruk Sevgili
Ilk soru benden olsun :

Yol bilgisayarım 8;4 ortalama gösterirken yaptığım hassas olcume göre 8;9 litre lpg harcamisim.fakir karışım bu mu

9.2 cıvarında yakıt tüketmeniz gerekiyordu, evet aracınızda fakir karışım var demektir ancak limitler dahilindedir arıza lambasını yaktırmaz, Yani problem değil Hatta sizin için ekonomik anlamına gelebilir.

Saygılar

İyide ben sizin nereye yazacağınızı anlamadım.. Siz nasıl bir ortam istiyorsunuz... Nerede soru soracağız size.. ?

Mehmet bey işte bu sayfada sormanız yeterli :tease3:)

bakınız arkadaşlar sormuş yanıtladım :D

Bu sayfaya yazılan yazılar benim cebime düşer, müsait zamanımdada yanıtlarım.

Saygı ve sevgilerimle.

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İnternetten satış yapan kira, stopaj, çöp vergisi, kdv, personel maaşı veriyormu onu sormak lazım. Bu şekilde kıstas olmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...