İçeriğe Yönlendir

Bayramın 1.günü Arkadaşımın Çocuğunu Trafik Canavarına Kurban Verdik

Serap Tapan

Recommended Posts

Serap Tapan

Henüz 8 yaşındaydı Tuğra.Annesi babası gözü gibi bakıyordu.Tek çocuktu Tuğra,bir söylediği iki edilmiyordu.Tatile gitmek istedi bayramda,ailesi kıramadı.Oğullarıyla gittikleri avşa adasındaki tatillerinden cenazeyle döndüler Bursaya..

Tuğranın annesi Berna arkadaşım, Vanlıoğlu ailesinin yüreğine koca bir kor düştü bayramın 1.günü.Duyduğumda inanmak istemedim,inanmadımda,diğer ortak arkadaşlarımı arayıp teyidlettirdim.Sonra haberlerde çıktı haberi zaten.Tuğra hiperaktif bir çocuktu ama suçu bu değildi Tuğranın,suç 29 yaşındaki ehliyetsiz bayan sürücünün sokak aralarında 110 km hızla aracı kullanıyor olmasıydı.Dün ilk duruşmaları görüldü,delil toplanana kadar bayan sürücü serbest bırakıldı.Aman arkadaşlar hız yapmayalım,iki kişinin ocağı söndü,diğer tarafta evladını toprağa veren bir aile,diğer yanda ömür boyu vicdan azabıyla yaşayacak gencecik bir insan.Tek hataysa hız ve usulsüz araç kullanmak.Kötü son için fazlasıyla yeterli iki neden malesef.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/09/04/a...sip-olume-gitti

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı

Evet haberleri bende görmüştüm Allah ailesine sabır versin çok üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allah'ım çocuklarımızı ve bizleri esirgesin..

Bu kazada, araç sürücüsü çok hızlı olmayabilir, hatta hatasız da olabilir... Bu sebeple, çarpan tarafa beddualar okumak istemiyorum..

Çocuk sahibi olduğum için, çocukların nasıl hatalar yapabildiğini gördüğüm için, belli bir tarafa yüklenmek de istemiyorum..

Bu kazadan ders almak lazım..

Bir baba veya anne olarak, Çocuklarımızı yollarda oynamasına izin vermemeliyiz..

Bir sürücü olarak, her köşe başından bir çocuk çıkabileceğini düşünmeliyiz.. Bu tür alanlarda, her an durabilecekmiş gibi seyretmeliyiz..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Olaydan haberim yoktu.Allah rahmet eylesin.Haberi okuyunca çok üzüldüm... :blush:

Yorum bağlantısı
İdris Arıcı

Allah sabır versin. Kimseye de evlat acısı yaşatmasın...

Yorum bağlantısı
Serap Tapan

Bu kazada, araç sürücüsü çok hızlı olmayabilir, hatta hatasız da olabilir... Bu sebeple, çarpan tarafa beddualar okumak istemiyorum..

Çocuk sahibi olduğum için, çocukların nasıl hatalar yapabildiğini gördüğüm için, belli bir tarafa yüklenmek de istemiyorum..

Bir baba veya anne olarak, Çocuklarımızı yollarda oynamasına izin vermemeliyiz..

Bir sürücü olarak, her köşe başından bir çocuk çıkabileceğini düşünmeliyiz.. Bu tür alanlarda, her an durabilecekmiş gibi seyretmeliyiz..

Mehmet abi sürücü ehliyetsiz ve kolunun biri sargılı.Tuğraya çarptığının bile farkında değil,yanındaki arkadaşı farkedip direksiyonu kırıyor ve duvara çarparak durabiliyor ancak.Elbette tamamen kusur sürücüde demiyoruz olayı birebir görmediğimiz için ama ehliyetsiz oluşu bir defa başlı başına hata ve yeterli bir kanıt bence.

Allah hiç kimseye evlat acısı yaşatmasın.......... :blush:

Aile perişan,anne daha metanetli görünmeye çalışıyor ama baba (murat) tamamen dünyadan kopmuş gibi.Çocuğunun şortunu elinden bıraktıramıyor kimse,insanın içi yanıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Allah ailesine sabır versin. Umarım herkes bu ve benzeri olaylardan gereken dersi çıkarır.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ne diyeceğimi bilmediğim ender durumlardan... Mehmet söylemiş zaten.

Allah rahmet eylesin, kimseye vermesin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi sürücü ehliyetsiz ve kolunun biri sargılı.

Bu halde direksiyondamıymış ve hakim serbest mi bırakmış... ?

Babasını anlıyorum...

Videosunu izlerken ben ağladım, o kahrolmuştur, içi parçalanmıştır.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Allah ailesine sabır versin,çok üzüldüm.

Allah kimseye yaşatmasın,çok acı...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bende anlayamadım ; Ölümlü kazada nasıl serbest kalıyor.. :blush:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah rahmet eylesin Haberlerde gözlerim dolarak seyretmiştim.

Ayrıca çok da sinirlenmiştim aracın sürücüsüne. Birde tutuksuz yargılanacağını duymak çıldırtmıştı.

Maalesef insan hayatının değeri bu kadar.

Annesine babasına allah sabır versin.

Evlat acısını allah düşmanıma göstermesin.

Bu hafta sizin için biraz negatif gidiyor sanırım.

İnşallah bu son duyduğunuz üzüntü olur. :blush:

Yorum bağlantısı
Serap Tapan
Allah rahmet eylesin Haberlerde gözlerim dolarak seyretmiştim.

Ayrıca çok da sinirlenmiştim aracın sürücüsüne. Birde tutuksuz yargılanacağını duymak çıldırtmıştı.

Maalesef insan hayatının değeri bu kadar.

Annesine babasına allah sabır versin.

Evlat acısını allah düşmanıma göstermesin.

Bu hafta sizin için biraz negatif gidiyor sanırım.

İnşallah bu son duyduğunuz üzüntü olur. :blush:

Gerçekten öyle,ama moralimi bozmama çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mehmet abi ben resmi yanlış hatırlamıyorsam aks kırılmış. Sürücünün ifade ettiği gibi 35-40 km hızla aks kırılırmı?

Mehmet abi sürücü ehliyetsiz ve kolunun biri sargılı.Tuğraya çarptığının bile farkında değil,yanındaki arkadaşı farkedip direksiyonu kırıyor ve duvara çarparak durabiliyor ancak.Elbette tamamen kusur sürücüde demiyoruz olayı birebir görmediğimiz için ama ehliyetsiz oluşu bir defa başlı başına hata ve yeterli bir kanıt bence.

Aile perişan,anne daha metanetli görünmeye çalışıyor ama baba (murat) tamamen dünyadan kopmuş gibi.Çocuğunun şortunu elinden bıraktıramıyor kimse,insanın içi yanıyor.

Allahım çocuklarımız koru yarabbim.

Gerçekten öyle,ama moralimi bozmama çalışıyorum.

Ersen'in sizin ve Tuğra'nın ailesinin başı sağolsun. Şu haberle mahfoluyoruz kendim yaşadığımı ise tasavvur bile edemiyorum.

Tekrar söylüyorum Allah herkesin çocuğunu ailesine bağışslasın. Dayanılır gibi değil.

Yorum bağlantısı
Serap Tapan
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Başınız sağolsun.Allah sabır versin.

Teşekkür ederiz Erdoğan abicim.Dostlar sağolsun.

Mehmet abi ben resmi yanlış hatırlamıyorsam aks kırılmış. Sürücünün ifade ettiği gibi 35-40 km hızla aks kırılırmı?

Allahım çocuklarımız koru yarabbim.

Ersen'in sizin ve Tuğra'nın ailesinin başı sağolsun. Şu haberle mahfoluyoruz kendim yaşadığımı ise tasavvur bile edemiyorum.

Tekrar söylüyorum Allah herkesin çocuğunu ailesine bağışslasın. Dayanılır gibi değil.

Allahım uzak etsin kötülüklerden, ama herşey bizler için.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allah evlatlarımızı bize bağışlasın. Bu gibi olaylardan çok korktuğum için oğlumu gözümün önünden ayırmıyorum. Ama olacak varsada bunun önüne geçmek imkansızdı. Yine bir bayram günü amcamın 3 yaşındaki oğlunu kaybettik balkondandüştü. Amcam balkona çıkmaması için neler yapmıştı ama çocuk kaçla göz arasında çıktı. Olacak olduktan sonra önüne geçmek imkansız.Ailesine Allah sabır versin. Dayanmak çok zor. Allah kimseye evlat acısı tadtırmasın.Birine beddua edeceksen evladının kendinden önce ölmesini dile derim.Bu çok büyük bir acıymış amcamdan gördüm.

Başınız sağolsun.

Yorum bağlantısı
Serap Tapan

Sağolun,sizinde başınız sağolsun.Amcanıza,sizlere Allah sabır versin.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Ben haberi daha önce duymamıştım. Şimdi okuyunca ve videoyu izleyince yüreğim daraldı. Allah anasına babasına sabır versin. Dayanılacak acı değil...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Sağolun,sizinde başınız sağolsun.Amcanıza,sizlere Allah sabır versin.

Amin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...