İçeriğe Yönlendir

Emmi Firarda!

Servet Aydın

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
Yönetim iletilerimi an be an takip altına almış, 20 moderatör 45 yönetici 5644 forum üyesi ( özel yetkili moderatör girişli ) tam tekmil görev yerlerinde yazılarımı kontrol ediyor. Eğer resim yayınlamaya teşebbüs edersem hackleniyorum. Emir büyük yerdenmiş..

Bu tip olaylara karşı koruma olması gayet doğal.

(Emmi korkutmayı başardık. Yakında elindeki delileride imha ederiz. Özel tim yolda arz ederim) :blush:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Emmi bir fikrim var.

Birkaç tane aspirin içirirsek zararsız hale getiririz. Ne dersin? :blush:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

emmi mersindeysen bekleriz bir çayımızı içmeye yemek yemeye

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Günaydın arkadaşlar...

Kısa ve öz bir kaç cevap vereceğim...

1-Aspirin kötü bişeydir.. Almayın...

2-Deniz güzeldi..

3-Arda'yı denizin ortasında arı soktu..

4-Mondeoyu rampada da kimse yakalayamıyor.

5-Kilometredeki sapma her hızda aynıdır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Günaydın arkadaşlar...

Kısa ve öz bir kaç cevap vereceğim...

1-Aspirin kötü bişeydir.. Almayın...

2-Deniz güzeldi..

3-Arda'yı denizin ortasında arı soktu..

4-Mondeoyu rampada da kimse yakalayamıyor.

5-Kilometredeki sapma her hızda aynıdır.

1.Bünye meselesi

2.Yaniiiii

3.Sokakta köpek balığının kovalamasını bekliyoruz artık bunu da başaracaktır

4.Yokuş aşağı olarak mı?

5.Göstergen bozulmuş değiştir

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Güzel fotoğraflar. Ancak yine de messenger'da bi online bi offline olmana anlam veremiyorum :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Emmi ortalıktan yok olunca anında farkedildin ona göre. Fotoğraflar da güzelmiş doğrusu...Hacca bile götürüp getirdik seni :flowers::police:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Resimler iyi hoşta biraz karambole getirmeye çalışıyor gibisin emmi.Hani senin fotolar forum bunları bekler senden :police:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)
Abi İlteber ve Süha ile artık ne konuştular ne görüştülerse Süha'lar Mersin'den çıkar çıkmaz soluğu Mersin sahilinde aldı. Var bu işin içinde bir iş. Sakın aspirin almış olmasın :police:

Hahahahah abi Emmi olayı çözüp benim arabaya koymasın Cihazı :flowers: 1 Tablet Aspirin ile :)

Şaka bir yana Hafta sonu için Çocuklar çok istediği için Deniz planı vardı demek Mersine gitmiş, yakışır Emmi'ye

tarihinde ?.G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Biraz daha fotoğraf var...

Bu mesajım siyasi değil yanlış anlamayın ama.. Türkiye'de kara yolcuğu çok kolaylaştı..

Nevşehir Merkez'deki evimden çıkıp, Kızkalesinde denize atlama sürem 3 saat.. Nevşehir-Niğde bölünmüş yol, Niğde-Erdemli arası otoyol..

Önceden aynı yerde denize girebilmek için bir önce çıkar bir gün sonra gelirdik..

Pozantı Çanakkale gibiydi, geçilmezdi..

Fotoğraf var biraz.. Ancak, picasa düzgün çalışmıyor canımı sıkıyor...

Bakarım bir çaresine..

Adnan o fotoğraftaki ben değilim :)

Emmi ortalıktan yok olunca anında farkedildin ona göre. Fotoğraflar da güzelmiş doğrusu...Hacca bile götürüp getirdik seni :rolleyes::unsure2:

Allah'tan öldürmediniz.. :good1:

Güzel fotoğraflar. Ancak yine de messenger'da bi online bi offline olmana anlam veremiyorum :)

Bilgisayarı açıyorum, bir iş çıkıyor, notebook'un ekranı kapatınca uyuyor, yeniden gelip yeniden açıyorum... Bir daha iş çıkıyor...

emmi mersindeysen bekleriz bir çayımızı içmeye yemek yemeye

Arda Bey, Mersin'e hiç giremedim.. Daha doğrusu Mersin'e girmeden Erdemli'ye gidilebiliyormuş.. Yıllardır gitmezdim...

Mersin'in neresindne geçtik onu da anlamadım.. Bir ara bakacağım haritaya :)

Ben ordayken Semih aradı... Çok yakındı ama, burda bir düğüne yetişmek istediğim için buluşamadık..

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ben de 1 hafta önce Erdemli'nin Tömük tarafına gelmiştim. Yolculuk sırasında siyasi algılansa bile hakkını vermek lazım. Gelişmeyi takdir ediyorum. Pozantı geçişi daha önce vardı ama Ulukışla yolu bezdiriyordu. Şimdi 10'dan fazla tünel geçilerek yol en az 1,5 saat kısalmış. Ankara - Erdemli arası yaklaşık 6 saatlik bir yolculukla alınabilir durumda. Geçmişte yaklaşık 10 saat sürdüğünü hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Emmi yanına uğrama planım var ancak şu an ev almam dolayısıyla kredimin çıkmasını beklemekdeyim.İznim bitmek üzere vaktim kalmaz ise direkt diyarbakıra geçeceğim hakkını helal et.Önümüzdeki yıl yapacağımız toplantının Nevşehirde yapılması ile ilgili arkadaşların yoğun talepleri var.Otel ayarlama işlerine şimdiden başlarsın artık. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emmi yanına uğrama planım var ancak şu an ev almam dolayısıyla kredimin çıkmasını beklemekdeyim.İznim bitmek üzere vaktim kalmaz ise direkt diyarbakıra geçeceğim hakkını helal et.Önümüzdeki yıl yapacağımız toplantının Nevşehirde yapılması ile ilgili arkadaşların yoğun talepleri var.Otel ayarlama işlerine şimdiden başlarsın artık. :D

Nevşehir'de otel ayarlamak, Ağustosta Bodrumda otel ayarlamaktan zor :)

Erken karar verip erken sayı almamız lazım...

Ama yaparım..

buraya kadar gitmişken Cennet, Cehennemede gitseydiniz.

Daha önce çok gittim abi..

Bir zamanlar deliydim, Silifkenin yoğurdu, Ah seni kimler doğurdu türküsünü dinleyip, silifkeye yoğurt yemeye, Üsküdara giderken aldı da bir yağmur türküsünde Üsküdar'a gidenlerdendim.. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...