İçeriğe Yönlendir

Bu ürün Bana Sporu çağrıştırmıyor

Furkan Avcı

Recommended Posts

Cavit Doğan
Ne kadar canisiniz. Kınıyorum sizi :). İnsana onla vurulur mu ya?

Bir de bir şey var. Siz onu çektiğinizde adam silah çekerse yüzünüzün alacağı ifadeyi çok merak ediyorum...

Armağana katılıyorum, Bu meret ile vurulacak çok dangalak var (Altta yazıcam şimdi) ama yinede bu gibi şeyleri taşımak sonucu kötü olacağı için doğru olmaz.

Caydırıcılık etkisini kullanmak istiyorsanız hiçte öyle düşünmeyin çünkü siz polis falan değilsiniz, karşılık görebilirsiniz ki polise bile karşılık veren denyolar var..

Yok biz zatem emniyet şeridinden gidip son anda önümüze kıran ayılardan bahsediyoruz.

Geçen gün bana oldu Fatih. tatil trafiğinde emniyet şeridinden alaycı şekilde akan dangalakların yolunu kapadım. yarım şerit yavaş yavaş giderken arkadan sellektör korna falan hiç tınlamadım, beyfendi bir şekilde diğer şeritten geçip önümde durdu indi arabadan sen ne hakla şeridi kapıyorsun dedi "Sana örnek olmak için, hatta sen daha çabuk git diye"dedim. Sanamı kalmış trafiğin düzeni dedi, ailesi araçta olduğu için kendimi tuttum inmedim. Sonra arabasına binerken küfür etti bastı gitti. Kendimi yırttım yetişmek için ama aniden sakarya sapağından çıktı. Eğer silah olsaydı yanımda yeminle ayağına sıkardım herhalde diye düşünüyorum..Sabretmek lazım, çocuklarımız için sabretmek lazım..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Armağana katılıyorum, Bu meret ile vurulacak çok dangalak var (Altta yazıcam şimdi) ama yinede bu gibi şeyleri taşımak sonucu kötü olacağı için doğru olmaz.

Caydırıcılık etkisini kullanmak istiyorsanız hiçte öyle düşünmeyin çünkü siz polis falan değilsiniz, karşılık görebilirsiniz ki polise bile karşılık veren denyolar var..

Geçen gün bana oldu Fatih. tatil trafiğinde emniyet şeridinden alaycı şekilde akan dangalakların yolunu kapadım. yarım şerit yavaş yavaş giderken arkadan sellektör korna falan hiç tınlamadım, beyfendi bir şekilde diğer şeritten geçip önümde durdu indi arabadan sen ne hakla şeridi kapıyorsun dedi "Sana örnek olmak için, hatta sen daha çabuk git diye"dedim. Sanamı kalmış trafiğin düzeni dedi, ailesi araçta olduğu için kendimi tuttum inmedim. Sonra arabasına binerken küfür etti bastı gitti. Kendimi yırttım yetişmek için ama aniden sakarya sapağından çıktı. Eğer silah olsaydı yanımda yeminle ayağına sıkardım herhalde diye düşünüyorum..Sabretmek lazım, çocuklarımız için sabretmek lazım..

Abi neden Fahri trafik muşaviri olmak için müracaat etmiyorsun,

benim yaşım 40'ı geçerse kesinlikle müracaat edip,

- emniyet şeridini işgal edenleri

- yağmursuz ve sissiz havada sisleri yakanları (kesinlikle istisnasız hepsini)

- merceksiz zenon kullananları

- trafikte ha bire makas atıp milletin hayatına kast edenleri

hepsine cezayı yapıştıracağım.

Ödesin cezayı, eminim dayak yemesinden daha etkili olur daha çok koyar herhalde.

tarihinde Furkan Avc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

baseball oynanmadığı halde en çok baseball sopası satılan ülkenin Türkiye olduğunu biliyor muydunuz..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
baseball oynanmadığı halde en çok baseball sopası satılan ülkenin Türkiye olduğunu biliyor muydunuz..

Doğrudur;

biz beyzbol sopasıyla topa vurmayı çok seviyoruz galiba :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Arkadaşlar hayat ve ölüm arası özellikle büyük şehirlerde çok ince bir çizgi. Şu anki genç güç 88-93 doğumlulardan oluşuyor. Bizim zamanımızda süperman, spiderman falan vardı. Bunlar özel kahramanlardı. Lakin bu gençler Polat Alemdarlarla, GTA larla büyüdüler. Çok sakat abi aman aman... Sarı ışıkta durdu diye öldürülen adamlar var ülkemizde varın siz sadece şunu yapmamaya çalışın.

HERHANGİ BİR TERS DURUMDA ELİNİZLE "NE VAR" HAREKETİ YAPMAYIN.

Bakın sadece bu hareketi yapmayın. Bir de bana sen bunu yapmıştın diye aynısını karşıya yapmaya çalışmayın. Gerçekten adam ne yaptığının farkında olsa yapmaz. Siz ona aynısını yapınca sizin ona sarktığınızı sanıyor. Ben böyle adamlar çok gördüm. Karşınızdaki insan sizin bilgili olduğunuzu görünce gerçekten korkuyor.

En güzel dayılık efendiliktir. Dünya yanmaz ya bırakın yanlış yapanın yanına kalsın. Siz hakkınızı adeletle arayınız.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Abi neden Fahri trafik muşaviri olmak için müracaat etmiyorsun,

benim yaşım 40'ı geçerse kesinlikle müracaat edip,

- emniyet şeridini işgal edenleri

- yağmursuz ve sissiz havada sisleri yakanları (kesinlikle istisnasız hepsini)

- merceksiz zenon kullananları

- trafikte ha bire makas atıp milletin hayatına kast edenleri

hepsine cezayı yapıştıracağım.

Ödesin cezayı, eminim dayak yemesinden daha etkili olur daha çok koyar herhalde.

Çok doğru bir yaklaşım, hayvan sopadan ne anlar,

ağır para cezaları en iyisi.

bende 40 yaşıma gelince fahri trafik müşaviri olmak isterim ,tabiki silah ve ayağından vurma yetkisi verirlerse. :pilot:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Çok doğru bir yaklaşım, hayvan sopadan ne anlar,

ağır para cezaları en iyisi.

bende 40 yaşıma gelince fahri trafik müşaviri olmak isterim ,tabiki silah ve ayağından vurma yetkisi verirlerse. :yika:

Sanırım müşavir değil müfettiş olacak :pilot:

bende yanlış yazmışım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Sanırım müşavir değil müfettiş olacak :)

bende yanlış yazmışım.

silah ve yetki olursa müfettişte olur soeun değil. :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Futbolu çok severim,bende bu lisanslı ürünü taşıyıp takıma destek olayım artık :D:)

ANKARAGUCU1910_6052057147.jpg

abi naptın sende ya :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Futbolu çok severim,bende bu lisanslı ürünü taşıyıp takıma destek olayım artık :D :D

ANKARAGUCU1910_6052057147.jpg

Diğeri en azından topa vurmaya yarıyor,

bunun spor ile alakası yok,

O ne ya öyle :D :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bence sürücüler her sene 'ağır şartlarda' psikolojik muayeneye tabi tutulmalı, sınavı geçemeyenlerin ehliyetlerine el konulmalı :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Bence sürücüler her sene 'ağır şartlarda' psikolojik muayeneye tabi tutulmalı, sınavı geçemeyenlerin ehliyetlerine el konulmalı :)

Bence hayvan evladı, insan evladı dedektörü olmalı.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Herkes kendine haksızlık yapıldığını düşünür. Temel haklılığımızın geçerli sebebi budur. Haksızken bile "Aman yaa" diyebilen gerçek insandır. Nefs kötü bir şeydir. Kim kime hakim olacak sorusunun yanıtı haklı-haksız göstergesidir.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Herkes kendine haksızlık yapıldığını düşünür. Temel haklılığımızın geçerli sebebi budur. Haksızken bile "Aman yaa" diyebilen gerçek insandır. Nefs kötü bir şeydir. Kim kime hakim olacak sorusunun yanıtı haklı-haksız göstergesidir.

Armağan hocam, sana kesinlikle katılıyorum, trafikte bu tarz durumlarla karşılaştığımda hemen ya sabır çekerim ve yoluma devam ederim, ama bazıları var ki inanın dayanamıyorum yani bu adamı indirip dövsen bile (oda gücümüz yeterse, dayakta yiyebiliriz) anlamaz ki, ben de çekiyorum kenara adamla aramda en az 10 km olacak kadar bekliyorum o sırada da aklıma gelen bütün küfürleri sayıyorum (hanım yanımda ise içimden değilse dışardan :)).

Bir keresinde indim dayanamadım yumruğu yapıştıracakken vazgeçtim iteledim gitti arabasına çarptı, adam birde şikayetçi oldu "beni darp etti" diye :D,

polise dedim şimdi bu adam "beni darp etti" diyemi şikayetçi oluyor,

evet dedi,

dedim dur öyle ise bir tane geçireyimde bari boşuna karakola gitmemiş olalım :D,

polis güldü bırak uğraşma dedi :D

Allah böyle iki ayaklı hayvandan bile aşşağı (hayvanlar çok daha mahsum) yaratıkları hepimizden uzak etsin, yoksa hangi biri ile uğraşacağız.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Diğeri en azından topa vurmaya yarıyor,

bunun spor ile alakası yok,

O ne ya öyle :) :) ;):good1::stop::D

E dönercilik de bi spor sayılabilir. :p

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Armağan hocam, sana kesinlikle katılıyorum, trafikte bu tarz durumlarla karşılaştığımda hemen ya sabır çekerim ve yoluma devam ederim, ama bazıları var ki inanın dayanamıyorum yani bu adamı indirip dövsen bile (oda gücümüz yeterse, dayakta yiyebiliriz) anlamaz ki, ben de çekiyorum kenara adamla aramda en az 10 km olacak kadar bekliyorum o sırada da aklıma gelen bütün küfürleri sayıyorum (hanım yanımda ise içimden değilse dışardan :lol2: ).

Bir keresinde indim dayanamadım yumruğu yapıştıracakken vazgeçtim iteledim gitti arabasına çarptı, adam birde şikayetçi oldu "beni darp etti" diye :) ,

polise dedim şimdi bu adam "beni darp etti" diyemi şikayetçi oluyor,

evet dedi,

dedim dur öyle ise bir tane geçireyimde bari boşuna karakola gitmemiş olalım :) ,

polis güldü bırak uğraşma dedi :unknw:

Allah böyle iki ayaklı hayvandan bile aşşağı (hayvanlar çok daha mahsum) yaratıkları hepimizden uzak etsin, yoksa hangi biri ile uğraşacağız.

Abi şöyle düşün indirip bir tane vurdun. Körün taşı gibi herif tıkandı öldü ya da tam tersi ne yapacaksın? Kızgınlık, hırs, öfke de güzel şeyler en azından hala hissedebiliyorsun. Afganistan'a, Filistine ya da bir kanser hastasına bakın. Ne kadar boş şeylerle uğraştığınızı anlayın. Bir anlık yol vermemişmiş, selektör yapmışmış, arabadan inmişmiş. Adama bakma, inerse kapını camlarına kapa "Git" de. Ama olur mu polisiz ya rahat batıyor ya. Adam yetkilinin hatta Allah'ın uyarısını takmıyor. Sen de bir kez uyarırsın. Anlamıyorsa zorlamanın anlamı yok. Sen adamı öldürsen gene o onu yapacak.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Abi şöyle düşün indirip bir tane vurdun. Körün taşı gibi herif tıkandı öldü ya da tam tersi ne yapacaksın? Kızgınlık, hırs, öfke de güzel şeyler en azından hala hissedebiliyorsun. Afganistan'a, Filistine ya da bir kanser hastasına bakın. Ne kadar boş şeylerle uğraştığınızı anlayın. Bir anlık yol vermemişmiş, selektör yapmışmış, arabadan inmişmiş. Adama bakma, inerse kapını camlarına kapa "Git" de. Ama olur mu polisiz ya rahat batıyor ya. Adam yetkilinin hatta Allah'ın uyarısını takmıyor. Sen de bir kez uyarırsın. Anlamıyorsa zorlamanın anlamı yok. Sen adamı öldürsen gene o onu yapacak.

Kesinlikle sana katılıyorum hocam;

Özellikle babam çok sinirli ve agresifdi belkide ondan bir nebze bize de bulaştı (Allah'tan hepsi değil) ama normalde gerçekten çok sakinimdir sabır çeker yoluma bakarım,

Üstelik babam şu anda o lanet hastalıkla uğraşıyor inşaAllah iyileşecek ama hala çok sinirli :lol2: ben frenliyorum yanında olduğum zaman.

Bencede kimse ile muhattap olmayın, sabredin ve yolunuza devam edin varsın o öyle kalsın.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bazen belanın cinsi püsküllü olabiliyor. Siz alttan alıp, efendi davrandıkça karşıdaki daha çok hırs yapabiliyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Bazen belanın cinsi püsküllü olabiliyor. Siz alttan alıp, efendi davrandıkça karşıdaki daha çok hırs yapabiliyor.

Abi alıcan telefonu,

- Komutanım (Komiserim, müdürüm vs.) sizi arkadan takip ediyorduk fakat problemli bir şahısla uğraşıyoruz, ne yapalım ?

- ............

- Tamam komutanım şahsı burda tutuyor sizi bekliyoruz. Diğer ekibe de haber verelim mi?

bence orda durmaz, sizce???

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Abi alıcan telefonu,

- Komutanım (Komiserim, müdürüm vs.) sizi arkadan takip ediyorduk fakat problemli bir şahısla uğraşıyoruz, ne yapalım ?

- ............

- Tamam komutanım şahsı burda tutuyor sizi bekliyoruz. Diğer ekibe de haber verelim mi?

bence orda durmaz, sizce???

Güzel taktikmiş :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...