İçeriğe Yönlendir

Yeni Jantlar Geldi

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

Mustafa Karaaslan

Bugün yeni jantlarımız geldi bizim orjinal jantları 550 liradan aldı lastikçi 200 lira üste verip 0 st jant taktırdık.Bunun yanında radial lastiklere 750 liraya taktırdık bizim lastikler bitik durumdaydı çünkü.Yani yaklaşık 1000 liraya 0 st jant ve performans lastiği taktırdık.

devamı

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Güzel olmuş. Replica jantlarda en iyi makyajlı ST jantı olmuş hatta. 18" olsa dadından yenmezmiş. :D

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Hayırlı olsun gitmeden bir göreyim şunu :) Lastik ve jant ebatlarını alabilirmiyiz

Yorum bağlantısı

Bu jantlar her ebatta çok güzel duruyor.Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. :good1::f1::):);):wub:

Lastikte kaıser gibi bişi yazıyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Hayırlı olsun,güle güle kullanın .

İdeal ölçü kullanmakla bence iyi yapmışsınız... :pilot:

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Lastiklerin markası nedir?

kaıser radial

Güzel olmuş. Replica jantlarda en iyi makyajlı ST jantı olmuş hatta. 18" olsa dadından yenmezmiş. :D

18'' jant ön takımda sorun çıkarıyor diye taktırmadık yoksa 18'' mükemmel olurdu :)

Güle güle kullanın. 16'' mi?

evet abi 16''

Hayırlı olsun Mustafa. Güle güle kullanın. :)

sağol abi teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun gitmeden bir göreyim şunu :D Lastik ve jant ebatlarını alabilirmiyiz

gel gör kardeşim aynı yerinde araba :)

Hayırlı olsun,güle güle kullanın .

İdeal ölçü kullanmakla bence iyi yapmışsınız... :good1:

teşekkür ederim abi aynen jantın ebatı büyünce ön takım vs sorun çıkarıyor dediler

herkese çok teşekkür ederim eksik olmayın :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

205/55/16 ebadındaki Kaiser markaya mı 750 TL ödendi? doğru mu hesapladım?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Jantlar güzel olmuş güle güle kullanın da bir şey eksik gibi, araba çok yüksek görünmüyor mu? jip gibi yoksa fotoğraflar gözümü mü yanıltıyor?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
(düzenlendi)

ebatları bilmiyorum abi çok mu vermişiz lastiklere ?

tarihinde Mustafa Karaaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1 ayda acaip birşeyler olmadı ise lastiğe istenen meblağ fazla, ama totalde bakınca normal.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
1 ayda acaip birşeyler olmadı ise lastiğe istenen meblağ fazla, ama totalde bakınca normal.

lastikde altın gibi oldu artık abi zam üstüne zam :s

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Hayırlı olsun, lastikler çin işi galiba dikkat.

lastiklerden ilk izlenim olarak memnunum yol tutuşu ses vs çok iyi ama çin işi japon işi bilmem anlamam :s

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Hayırlı olsun. Benimde lastikler Kumho'ydu, ilk aldığımda hız farketmeksizin sürekli kızaklıyordum. Yeni olduğundanmış, yaklaşım 7-8 ay geçti. Çok memnunum, jantları gören nasıl balon yapmıyor bunlar, ben fiestada 16jant kullanamadım diyor. Girdiğim çukurları görseler heralde jant lastik söker alırlar :D:s

:) bende herhangi sorun çıkaracağını sanmıyorum benim lastiklerin çünkü birden karar verildi lastikci lastik kötü olsa işe yaramasa takma derdi eminim inş sorun çıkarmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...