İçeriğe Yönlendir

Ablama Dün Lösemi Teşhisi Kondu / Riskli Bir Ameliyat Bizi Bekliyor

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Arkadaslar ablam ameliyattan çıktı.

Henüz doktorlarından bilgi alamadık ama film çekmeye gittiğimizde bilgisayar ekranında iki tane vida gördüm. Kalca kemiğinin üstüne de beton dedikleri bir uygulama yapıldı. An itibar ile ağrılarımız cok fazla ama doktorlar bu aksam kadiracaklarmis. Kısmet bu gördüğü son olsun inşallah.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Henüz doktorlarından bilgi alamadık ama film çekmeye gittiğimizde bilgisayar ekranında iki tane vida gördüm. Kalca kemiğinin üstüne de beton dedikleri bir uygulama yapıldı. An itibar ile ağrılarımız cok fazla ama doktorlar bu aksam kadiracaklarmis. Kısmet bu gördüğü son olsun inşallah.

Amin..

Allah acil şifa versin tekrardan. Tez zamanda iyileşir inşallah Abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Amin inşallah.. Acil şifalar abi geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

İnşallah son olur artık ya. Kısa zamanda iyileşip evine gelir inşallah. Allah sabır versin, acılarını dindirsin Ersel'im.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Âmin arkadaslar inşallah her şey eskisi gibi olur.

İyileşir bu acıların hepsi geride kalır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi geçmiş olsun. İnşallah herşey yoluna girer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Abi geçmiş olsun. İnşallah herşey yoluna girer.

Âmin inşallah Mehmet.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Gecmiş olsun! İlk günler yürüyebileceğine inanmak hasta adına çok güç oluyor. Umarım Allah güç verir. Bu günler geride kalır.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...