İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4, Lastik Önerileri

Volkan Avcı

Recommended Posts

Volkan Avcı
(düzenlendi)

öncelikle herkese kazasız belasız sağlıklı bir hayat geçirmesi dileğiyle

ardahanda yaşıyorum yılın çoğu kış mevsimi olarak geçiyor 02/10/2011 de yılın ilk karıyla tanıştık halen de devam ediyor..

Kış için kar, buz ve -30 ların bol olduğunu kıyaslayarak bana önere bileceğiniz kış lastiği, önceden fiesta m vardı 14 jant ona fulda iglu alıyordum ve çok memnundum ama 17 jant ı yok muş iglunun.

bana kışın buzda heyecan yaşatmayacak bir marka model söylerseniz sevinirim çok kararsız kaldım çünki herpinize saygılarımla

tarihinde Mehmet Özyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Avcı
Kar lastiği olarak goodyear UG performans ve yokohama V902 yi tavsiye ederim...

teşekkür ederim üstadım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yoğun kar oluyorsa, Fulda Kristal Montero alın derim, en iyi sonuç onda, yağmurlu zemin çoksa, Ug7veya8.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

kış lastiği için 215 taban genişliği fazla ebadı 205 olarak düşünün derim

Yorum bağlantısı
Volkan Avcı
kış lastiği için 215 taban genişliği fazla ebadı 205 olarak düşünün derim

205 e düşürmekte maksat sürtünmenin azalmasımı?

üzerindeki janta uyarmı 205

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Yavaş

Burdan bir soriyim dedim.

Maliyetten dolayı kış lastiğini iki adet almak istiyorum. Sadece önlere takıcam. Bunun bir zararı var mıdır veya pek bi yararı yokmudur acaba?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ne kullanıldığını bilinirse sizi yolda bırakmadan gideceğiniz yere ulaştırır, buzlu yolda yokuş aşağı slalom yapmaya çalışmadıkça.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Spin atmamaya dikkat edin, araç kalkar ama dönerken dikkat, arka önü geçebilir.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Maliyetten dolayı kış lastiğini iki adet almak istiyorum. Sadece önlere takıcam. Bunun bir zararı var mıdır veya pek bi yararı yokmudur acaba?

ben iki adet lastikle aracın arkasını iki defa gördüm :D

hiç tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serdal Soysal

Amtel Nordmaster kış lastiklerimi taktım fakat 70-80km hızlarda uçak gibi ses yapıyor bu normal mi? Beni çok rahatsız etti.

Başka konu açmak istemediğim için buraya yazdım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne kullanıldığını bilinirse sizi yolda bırakmadan gideceğiniz yere ulaştırır, buzlu yolda yokuş aşağı slalom yapmaya çalışmadıkça.

Çağlar abinin dediğine katılıyorum ne kullandığını bildiğin sürece ve diğer 4 mevsim lastiklerinde iyiyse kullan.Ama gücün varsa 4 tane almak herzaman iyidir. Benim bir önceki aracımda kar lastiğini yeni aldığımda ilkdefa karda araç kullanıyorum. Ön kar lastiği arka 4 mevsim viraja 60 la girdim virajdan nasıl çıktığımı hatırlamıyorum. Sonra dedim dikkat. Çağlar abinin dediği doğru ne kullandığını bilip viraja yavaş girersen olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Bugün lastikçileri şöyle bi dolaştım...

Tane fiyatları

Goodyear UG8 165 lira

Lassa snoways era 150 lira

Marshall 140 lira

Starmaxx 130 lira

Gt 125 lira

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anladım, faydalı bir bilgi,225/40/18 ler ne kadar da makulmuş bu fiyatlara :ninja:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...