İçeriğe Yönlendir

İphone 4g Piyasada

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)
pahalıya satıyor uyanıkmış :):)

Pahalısını bilmemde Iphone 4 ü 4G diye kaktırıyor gibi geldi bana. :(

edit= imla

tarihinde Murat Ersel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

anlamam telefon piyasasından gerçi...

bir arkadaşım yeni çıkan 4S in abd satış fiyatının 199 $ olduğunu söyledi...

bizdeki rakam 1500 ler civarında ise etkileyici...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok pahalı... Benim ortak çin gezisine gittiğinde 175 liraya almıştı :B)

Yorum bağlantısı
Aykut Tuncel

İyi de bu ilan zaten Iphone 4 ilanı, yeni çıkan değil...ilan sahibinin de öyle bir iddiası yok zaten :B)

Siz modelleri karıştırdınız sanırım, dün tanıtılan yeni model Iphone 4s ancak bence onun TR ye gelmesi de çok uzun sürmeyecek...

Yorum bağlantısı
Onur Demir
İyi de bu ilan zaten Iphone 4 ilanı, yeni çıkan değil...ilan sahibinin de öyle bir iddiası yok zaten :B)

Siz modelleri karıştırdınız sanırım, dün tanıtılan yeni model Iphone 4s ancak bence onun TR ye gelmesi de çok uzun sürmeyecek...

+1

elektronikciler carsinda ve bu piyasada oyle soylenir hatta telefon kliflarinin dahi uzerinde iphone4g yazar. Fiyat 100tl pahali pasaport kayitli cihaz icin ama 4S demiyor adam. İos 5 inde artik son deneme surumleri(beta) var piyasada(ilandaki telefondada muhtemelen betasi yukludur) henuz resmi olarak cikmadi piyasaya. Bi ciksin jb yapilsin oyle gecerim ios 5 e bende

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı

İphone 4s fiyatları 99 dolardan başlıyor 199,299 diye devam ediyor ancak unutlmaması gereken AT&T ile 2 yıllık kontrat ile bu fiyatlar. Simlock olmadan alımlarınızda fiyatlar 650 dolar civarı olacak. Arkadaş iphone 4 den bahsediyor 4s den değil bence...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

21yy. şımarık markası apple . Eskiden MAC diyince karizma aklıma gelirdi. Artık "tiki" kelimesi aklıma geliyor. Para işte...

Düzeltme: Sahip olanlar tikidir demiyorum. Tikiler genelde sahip diyorum. Tam olarak Neyse bu tiki. Ben bakımlı, para bol, gösteriş seven, Benim de ayfonum var demek isteyen kişi manasında kullandım. :nazar:

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
İyi de bu ilan zaten Iphone 4 ilanı, yeni çıkan değil...ilan sahibinin de öyle bir iddiası yok zaten :)

Tamam o yanlış olsun buda ön ödemelisi. :fiuw:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-c...60816859/detay/?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Şimdi oldu abi :D Yalnız,bu adamda 1000 tl diyor,bence sen başka ilanlarıda incelemeye devam et :D

Boşver Onur neticede çok hızlıyız işte. ;)

Yorum bağlantısı
Cem Boneval
(düzenlendi)

iPhone 4S fiyatları belirlenmiş, şu anda ön sipariş, 18 Ekim'de gönderilecek.

Türkiye ilk başta satış yapılan ülkeler arasında yok.

Fiyatlar şööle:

iPhone 4S unlocked SIM-free, 16GB $649/?629/

tarihinde Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Biraz bekleyin bence, hem fiyatı düşer belki. :sorry:

Bu arada yeniliklere bakayım derken yeni bir şey olmadığını farkettim.

http://www.gsmarena.com/apple_ios_5-review-657.php

Apple iOS 5 new features:

Notifications - real time on-screen notifications, lockscreen notifications and pull-down Notification Center

iMessage service in the Messaging app enabling instant messages to other iOS users

Reminders - including location-aware options

Customizable notification sounds - email, voicemail and calendar alerts

Twitter integration

iCloud service integration – wireless backup and restore, app and content syncing

Enhanced Camera app - viewfinder grid, supports a hardware shutter key

Integrated photo editing - crop, auto enhance, rotate and red-eye fix

Updated Safari browser - tabbed browsing (on iPad), private browsing mode, integrated Reader, Reading list and optimized performance

Dictionary lookup throughout the interface

Computer free operation - independent activation, OTA updates, iCloud backup and restore

Wi-Fi synchronization with iTunes with automatic operation

New features in the Mail app - Bold, Italic, Underline and Quote options, extended Search, mass Mark as Read/Unread and Flag setting, Add/Delete mailbox folders

Updated Calendar (new weekly view) and Game Center apps

Newsstand app combining all of your magazine subscriptions

iPod player now called Music, has a new icon

Separate Video player app for the iPhone

AppStore purchase history

New Storage management options (list and info of all installed apps)

Multi-tasking gestures for iPad

AirPlay mirroring for iPad

New accessibility options involving the LED flash, custom vibrations and Assistive Touch

Typically, there's still plenty of stuff missing and some of the things will probably never make it to the iOS. Here is a list of the things we continue to miss:

Still missing:

No Flash support in the web browser

No quick toggles for Wi-Fi, Bluetooth and 3G

No Facebook integration

No proper widgets for the lockscreen

App folders still are limited to 12 apps tops

No DivX/XviD video support out of the box (though there're lots of players in the App Store)

No haptics for the touchscreen

No Bluetooth file transfers to other phones (though there’s an app that solves that partially)

Contacts lack a swipe-to-delete or mass delete feature

Well, the list is notably shorter than last year's. Apple continues the tradition of bringing missing key features, so that's not surprising. As most of the Apple fans have already understood, some of the missing things will probably stay missing for a long time, since they go against the Apple policy (like the Flash support or the USB mass storage or the native Bluetooth or USB Mass storage functionality is against the very principles of the closed iOS eco-system).

But enough with the teasers, let's see the new iOS 5 in action.

Yorum bağlantısı
Misafir

Dün Bir sitede maliyet çizelgelerini gördüm.

İphone 4 8 GB nin maliyeti 156 dolar

İphone 4S 32 GB nin maliyeti 203 dolar

Maliyetlere bak satış rakamlarına bak :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tabi tabi tasarımcılar ve apple yazılımcıları taş pişiriyor evde.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz
Dün Bir sitede maliyet çizelgelerini gördüm.

İphone 4 8 GB nin maliyeti 156 dolar

İphone 4S 32 GB nin maliyeti 203 dolar

Maliyetlere bak satış rakamlarına bak ;)

Markanın satış fiyatı ne kadar? Neticede buna vergiyi döşeyince fiyat artabiliyor. 203 dolara mal edip 250 dolara satmakta hiçbir mantığa sığmaz. Bu nedenle fiyatlar eklene eklene artıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir
Tabi tabi tasarımcılar ve apple yazılımcıları taş pişiriyor evde.

tasarımcı ve programcı maliyetleri hakkında fikrim yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...