İçeriğe Yönlendir

215/55 R17, Kışlık Lastik Önerileri

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı
Bulduğunuz rakam Harika İstanbulda dediğiniz rakama Petlas bulabiliyorum bonusa 6 taksit .

Lastik burada.

Can hocam ve diğer fikir paylaşan herkese teşekkür ederim. Olayı sonlandırıyorum.

Seçim : Kumho KW17 (225/50 R17) 235 TL (6 Taksit)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Harika bir seçim oldu güle güle kazasız belasız kullan .

Eyvallah Can hocam, tekrar teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Lastik burada.

Can hocam ve diğer fikir paylaşan herkese teşekkür ederim. Olayı sonlandırıyorum.

Seçim : Kumho KW17 (225/50 R17) 235 TL (6 Taksit)

Hayırlı olsun. allah kaza bela göstermesin kumho iyi seçim... bende arıyorum da bulamıyorum. sivas taki bayiisinin dünyadan haber yok. böyle adamlar nasıl esnaf oluyor hayret ediyorum arkadaş...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Hayırlı olsun. allah kaza bela göstermesin kumho iyi seçim... bende arıyorum da bulamıyorum. sivas taki bayiisinin dünyadan haber yok. böyle adamlar nasıl esnaf oluyor hayret ediyorum arkadaş...

Teşekkürler.

Yukarıdaki linkten uygun ebatı arayın, sanırım bu adamlar Kumho'yu direk ithal ediyor. Sizin ebat neydi?

tarihinde Furkan Avc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Teşekkürler.

Yukarıdaki linkten uygun ebatı arayın, sanırım bu adamlar Kumho'yu direk ithal ediyor. Sizin ebat neydi?

Lastiklerin siparişini geçtim (920 TL ) kargoya verildi bile :D üretim tarihi 27. hafta 2011

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Son duruma gore 205/55/16 o diteyi epeydir inceliyorum. hatta son bir haftada %10 gibi ufak bir giydirmede yaptilar. ancak benim ebatlardaki yanlus olmasin kw23 var o da pahali. yinede bakiniyorum bakalim.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Adamlar Işık hızı ile kargoladılar lastikleri, Dün akşam 16:30 da sipariş geçtim bugün saat 13:00 de lastikleri aldım, 2 tanesi 2811, iki tanesi 2711 :D

Öğleden sonra izin aldım, sanayiye gittim ve şunlar yapıldı:

- 4 lastik sök-tak + balans : 50 TL

- Rot (Ön düzen ayarı bozuktu sağ lastik biraz içe bakyırodu) : 25 TL

- 4 Lastik Nitrojen basıldı: 20 TL

- 2 tane jant düzeltildi: 70 TL (70 TL çok geldi, 17 ler bu fiyat dediler fiyatı bilmiyordum, kazığı yedik gibi :) )

- 4 tane şifreli bijon normale döndü (pejonun şifreleri ford gibi değil, kendim açmaya çalışsam kesin sıyıracaktı)

- Far ayarı yapıldı : 10 TL

Toplam 175 TL verdim.

Fotoğrafları eklerim.

Lastikler, harika.

İlk izlenim:

Arabayı pati çektiremedim :D:good2: iyice eskiyen Michelinler ile hep ESP ışığı (TCS) yanıyordu sert kalkışta.

Araç direk sessizleşti, yumuşadı, ve direksiyon rahatladı,

Geniş taban daha güzel durdu.

Bakalım ilerleyen günlerde yine yazarım, ama aynı modeli zaten kullanmıştım memnundum.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Keşke nitrojen bastırmasaydınız. Kışın nitrojen iyi olmuyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Keşke nitrojen bastırmasaydınız. Kışın nitrojen iyi olmuyor.

Niye ki? :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Geç ısınıyor

Neyse en azından değişmesi kolay ;)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
:p :p Maalesef evet yanında da şemsiye hediye ediyorlar :)

560 liraya 4 lastik alırım ben. Şemsiye yok. :rofl:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
560 liraya 4 lastik alırım ben. Şemsiye yok. :p

Ne mutlu size :p

Yorum bağlantısı
Faruk Yılmaz

hazır konu açılmışken 195 45 16 ebatlarda vakumlu lastik tavsiyeniz varmıdır

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
hazır konu açılmışken 195 45 16 ebatlarda vakumlu lastik tavsiyeniz varmıdır

Herhalde bu ebatta ara ebatlardan, bir kaç yere baktım ürün bile çıkmadı, herhalde bunlarla da şemsiye verirler.

Yorum bağlantısı
Cemil Maraş

Herkese merhabalar ;

Lastik almayı düşünenler için mutlaka bilginiz vardır ama hatırlatmak istiyorum. Goodyearın navigasyon kampanyası var. Ayrıntlı bilgi goodyear'ın kendi sitesinde mevcut. Linki : Navigasyon Kampanyası

Bu kampanyaya dahil olan lastik fiyatları için bilgi amaçlı link veriyorum Kış Lastikleri Fiyatları

Herkese keyifli sürüşler

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2 tane UG8 lazım bana... UG7 lere eş yapmam lazım, 146+kdv imiş..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ertan Çabuk

Uzun bir kararsizlik doneminin ardindan, nasil oldu bilmiyorum, pirelli sottozero s2 aldim. hemde ikinci el :blush: adacta kotunun iyisi bir notu var ama diger bazi testlerde övmüşler. konu ile ilgili bilgi veya tecrübe paylasimlarinizi bekliyorum.

bu arada lastikler 2010 47. hafta. toplam 500 tl ye geldi. 12 taksit yapildi. ebatlar 205/55/16

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Uzun bir kararsizlik doneminin ardindan, nasil oldu bilmiyorum, pirelli sottozero s2 aldim. hemde ikinci el :blush: adacta kotunun iyisi bir notu var ama diger bazi testlerde övmüşler. konu ile ilgili bilgi veya tecrübe paylasimlarinizi bekliyorum.

bu arada lastikler 2010 47. hafta. toplam 500 tl ye geldi. 12 taksit yapildi. ebatlar 205/55/16

500 TL çok iyi rakam ama ne kadar kullanılmış,diş derinliği falan ne durumda?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
500 TL çok iyi rakam ama ne kadar kullanılmış,diş derinliği falan ne durumda?

Diş derinliği 8 mm

Lastik bir kış geçirmiş. Hiç aklımda olmayan bir lastikti. arkadaş almış bende kaptırdım :blush:

Hankook alicaktim. hem maddi sebeplerden hem hankook un gecikmesi beni bu yola surukledi.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Diş derinliği 8 mm

Lastik bir kış geçirmiş. Hiç aklımda olmayan bir lastikti. arkadaş almış bende kaptırdım :blush:

Hankook alicaktim. hem maddi sebeplerden hem hankook un gecikmesi beni bu yola surukledi.

Ertan hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, sağlıkla kullanın, bence fiyat olarak çok iyi, sottozero hakkında bilgim yok ama kötü olduğunu düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Ertan hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, sağlıkla kullanın, bence fiyat olarak çok iyi, sottozero hakkında bilgim yok ama kötü olduğunu düşünmüyorum.

Sağolasın. inşallah bu kış test edeceğim :blush: umarım sıkıntılı bir lastik değildir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lastik fiyatları uçmuş, altın halt etmiş yanında :):p :p

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Lastik fiyatları uçmuş, altın halt etmiş yanında :):p:s

inanılmax yüksek fiyatlar. biz toplandık 5 takım lastik alalım ddik. toplu halde ucuza getiririz diye. Ama umursayan olmadı :D bizde AZ kullanılmış çıkma aldık :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...