İçeriğe Yönlendir

Pioneer Ts Lx40 Nasıl?

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Erkut Uysal

ürün güzel görünüyor ama made ın japon beni düşündürdü...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
ürün güzel görünüyor ama made ın japon beni düşündürdü...

Neden Erkut bey bende ne zamandırlı arıyorum böle bişe dün şans eseri buldum

ses çıkısı nasıl onu çok merak ediyorum degermi acaba almaya yoksa fark olmazmı :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik

ses çıkısı nasıl onu çok merak ediyorum degermi acaba almaya yoksa fark olmazmı :)

aynı cihazdan 4 yıl kadar önce kadar kullandım çok etkili degil bilgilerinize sadece orta sesteki bas seslerini tok alıyorsunuz .

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
aynı cihazdan 4 yıl kadar önce kadar kullandım çok etkili degil bilgilerinize sadece orta sesteki bas seslerini tok alıyorsunuz .

Mustafa bey peki tavsiye edermisiniz fiyat nasıl

ben bi tane koltuk altı bass almak istiyorum kendinden anfili kaliteli tavsiye edeceginiz başka model varmı biraz daha palı olsun ama kaliteli bişe olsun bi kere alim büyük anfi bass felan istemiyorum bunlar hem yer kaplamıyor hemde küçük pratik o yüzden kendinden anfili istiyorum

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

böyle bir şey kesinlikle gerekli ne fazla gürültü nede rahatsız edici bir ses... fakat ne kadar dayanır alırsınız hemen bozuldumu yazık günah verdiğiniz paraya o zaman değil mi... beni düşündüren kısmı daha doğrusu garanti olayı ? ses konusunda müzik tesisatı yapılmış bir araba kadar beklemeyin ama fazla gürültü olmadan müzik dinleyen biriyseniz böyle bir ürün sizi tatmin eder... birde son olarak aracınız kaçtane tizz var ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik
Mustafa bey peki tavsiye edermisiniz fiyat nasıl

ben bi tane koltuk altı bass almak istiyorum kendinden anfili kaliteli tavsiye edeceginiz başka model varmı biraz daha palı olsun ama kaliteli bişe olsun bi kere alim büyük anfi bass felan istemiyorum bunlar hem yer kaplamıyor hemde küçük pratik o yüzden kendinden anfili istiyorum

bu cihazın en büyük özelligi yer kaplamaması ama tatminkar degil ancak çift yapmanız gerek daha iyi verim alabilmek için sag ve sol koltugun altına gibi.

modelini hatırlamıyorum ama daha iyi bir ses bagaja takılan alpıne marka anfisi kendi içinde olan 26 cm küçük kabinli bi bass dinledim sesi oldukça iyiydi fiyat olarakta bursada 350tl gibi hatırlıyorum.

ayrıca ilandaki fiyat çok bence o paraya degecek bir ses çıkarmıyor emin olun bendekini 100 tl ye satmıştım.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
Bence Sinan bagaja bir tane bass koy birde anfi on numara ses alırsın..

Teyp te anfi çıkışı yoksa yapıyorlar...:)

Kesinlikle. Zaten yayla gibi bagaj var sizin arabalarda. Benim bagaja bi 38cm lik kıcker comp koydu şimdi montumu bile koyamıyorum; yer yok. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sony teyp varsa, bu alete gerek kalmıyor vallahi :lol2:

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
böyle bir şey kesinlikle gerekli ne fazla gürültü nede rahatsız edici bir ses... fakat ne kadar dayanır alırsınız hemen bozuldumu yazık günah verdiğiniz paraya o zaman değil mi... beni düşündüren kısmı daha doğrusu garanti olayı ? ses konusunda müzik tesisatı yapılmış bir araba kadar beklemeyin ama fazla gürültü olmadan müzik dinleyen biriyseniz böyle bir ürün sizi tatmin eder... birde son olarak aracınız kaçtane tizz var ?

Anladım Benim istedigim güzel bi bass vuruşu ufaktan fazlayı zaten sevmem

Aracımın hoporlerleri orjinal hiç bişe ekstradan yapılmadı

bu cihazın en büyük özelligi yer kaplamaması ama tatminkar degil ancak çift yapmanız gerek daha iyi verim alabilmek için sag ve sol koltugun altına gibi.

modelini hatırlamıyorum ama daha iyi bir ses bagaja takılan alpıne marka anfisi kendi içinde olan 26 cm küçük kabinli bi bass dinledim sesi oldukça iyiydi fiyat olarakta bursada 350tl gibi hatırlıyorum.

ayrıca ilandaki fiyat çok bence o paraya degecek bir ses çıkarmıyor emin olun bendekini 100 tl ye satmıştım.

Cift yok malesef olsada çok paliya mal olur

Vallahi 100tl ye bulsam havada alırım=) ama fiyat 260tl kargo ondan o yüzden düşünüyorum

daha iyi bişe bulurmuyum yoksa alimmi diye fiyat önemli degil kaliteli bişe olsun biraz daha zorlarım bütçeyi...

Bence Sinan bagaja bir tane bass koy birde anfi on numara ses alırsın..

Teyp te anfi çıkışı yoksa yapıyorlar...:D

Abi teypte anfi çıkısı var teybi degiştirdim biliyorsun aslında üstünde çıkarttıgım sony teyp daha kaliteliydi bass vuruşları felan...

Hiç anlamam bu müzik tesisatından vallahi ama bagajı doldurmak istemiyorum orjinal kibar bişe olsun istiyorum ve ufaktan güzel bi müzikte bass vuruşlarını hissetmek istiyorum sadece kapı kolon hoporlerınıde degıstırmeyı dusunuyorum

Kesinlikle. Zaten yayla gibi bagaj var sizin arabalarda. Benim bagaja bi 38cm lik kıcker comp koydu şimdi montumu bile koyamıyorum; yer yok. :)

=))) abi dogru sölüyorsunda hiç sevmiyorum ben yav bagajda bass anfi felan :p

Sony teyp varsa, bu alete gerek kalmıyor vallahi :)

Yok abi ya sony teybi söktüm sattım :lol2: dvdli navigasyonlu focus için bi teyp var ses çıkısı sony kadar iyi degil ama orjinal ford 6000cd ile aynı...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Ben kullanıyorum ve Çok memnunum %99 tavsiye ederim Kardeşim :D

http://urun.gittigidiyor.com/FLI-TRAP12-30...0QQidZZ45846409

pek fazla büyük bişeye benzemiyor abi soketli yaptırıp böle bişede olabilir istedigim zaman sökebilirim...

Can abi bass şiddetini ayarlıyabiliyormusun üstünden yoksa teyptenmi ayarlıyorsun ben pek fazla abartılı bass sevmiyorum sadece bazı müziklerde hissetmek istiyorum bassı ? bu profosyonel bişeye benziyor vallahi annemle bi yere giderken hafiften müzik açtıgımda helede basslı annem başlıyor arkadan =))) hiç sevmiyor bassı eger çok abartılı bişeyse annem benim arabaya binmez hiç valla =))

Mesala uzun yolda 4-5 saat müzik dinliyorsun insanı yormicak şekilde olacak bass ne az ne çok hafif hafif tatlıdan vuracak :)

tarihinde Sinan Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Arkada ayarları var kardeşim 10 Numara malzeme Arabayı satıyorum Hayatta üstünden 1 Vida bile sökmeyen ben Birtek basımı söküyorum 3. aracımda :D daha önce Z.J kasa cherokee ve Frontera'nın bagajındaydı :)

Hmm anladım Can abi bak bi kaç tane daha buldum gittigidiyordan hatta senin arabadakinin bi ufagı daha varmış

25cm aynı modelin

http://urun.gittigidiyor.com/FLI-TRAP10-25...0QQidZZ45846756

bide başka bi ürün buldum degişik 20cm

http://urun.gittigidiyor.com/VIBE-OPTISOUN...0QQidZZ44879240

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Bu ürünlerden Hangisini istersen al Pişman olmazsın Wibe de FLİ de seni fazlası ile memnun eder Wibe İnanılmaz kücük ama güçlü bir ürün Ben Bası cüsseli ve Kabinli seviyorum Tercihim onun için FLİ 30 cm oldu :)

Anladım abi vibe daha kibar gözüküyor küçük bişe Fli 25cm daha büyük ama daha iyi gözüküyor :D

2 si arasında kararsız kaldım 2sinden birisini alıcam =))

Diger arkadaşlarında yorumlarını alalım

Sizce hangisi arkadaşlar ?

1.

http://urun.gittigidiyor.com/VIBE-OPTISOUN...0QQidZZ44879240

2.

http://urun.gittigidiyor.com/FLI-TRAP10-25...0QQidZZ45846756

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Fli 25

Neden Fli25 abi ?

30 Olaydı iyiydi :) ehehe ben 30 fli diyim ozaman .

30 Büyük olur yav Can abi :D ya 25lik yada 20lik arasında kararsız kaldım iyimi =)))

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
30 luk al alla alla yaa :) en kötü 25 cm olan fli al Çağlar abi bir dinledi bendeki 30 luğu cidden bumu hepsi dedi :p hee dedim Ozaman harika dedi .

=)) Tamam Can abi zaten arka tarafta bass ayarı olması iyimiş ayarlarım kendime göre ben en kısa sürede alayım bu 25ligi ozaman=) 30luk büyük olur :D

Ama bu 20lik ufakta küçük o yanı güzel =)) acaba sesi nasıl işte bi kere alıcam çünkü almışken

tarihinde Sinan Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
2 cm en 3 cm boy 2 cm yükseklik farkı var topu topu :D

Aslında farkta yokmuş

Peki seste kalitede fark olurmu Can abi 25 ile 30 arasında ?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yani Yani 50 rms far şuan senin 4 Kapı kolonun rms kadar fark var demek :D

Hmm anladım Can abi ben bi hesapları kontrol edeyim:D belki bu hafta alamam ama önümüzdeki hafta bu bass işinide halletmiş olurum

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Can, araç içinde güm güm vurmayan, 3. şarkıdan sonra baş ağrıtmayan, sadece kaliteli bir müzik keyfi için, senin bas kafi mi? Bilen birisi, ana üniteni değiştirmeden sadece 4 kanal JBL anfi ile çok güzel ve net ses alırsın demişti. Sen ne diyorsun? Alacak olsak senin bası mı tercih etmeli yoksa JBL anfiyi mi?

Not; Kapı kolonlarımı rainbow SL 165 ile değiştirmiştim. Bunu bilerek JBL anfiyi önerdi.

Aynen Sefa abi bende öle istiyorum araç icinde güm güm vurmıyacak 2-3 saat sorunsuz şarkı dinliyebilecem uzun yolda baş agrısı yaratmiyacak

sadece dedigin gibi daha kaliteli keyfli bi müzik dinlemek için arıyorum bi bass

Sefa abi c-max ile focus kapı kolonları aynı sanırsam kaça mal oldu kapı kolonları?

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Amaç yer kazanmak değil mi aynı zamanda? Bu Fli normal bass kutusu gibi duruyor, ebat olarak yani? :(

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Peki Can bey araç içindeki mid tiz basın uyumunu nasıl seçmeli? örneğin toplamda 2x35w rms ön 2x25w rms arka hoparlörleri olan bir sistemde subwooferın rms ini kaç w seçmeli? Zira toplamı 120w rms olan bir sisteme 400w rms lik bir sub bağlansa , sanki baslara boğulur araç , saçmaladıysam mazur karşılayın benimde Sefa abiden pek farkım yokta:P asıl sormak istediğim tamam bütün sistemi rms leri falan ayarladık ama sistemin kendi içindeki ses gücü uyumunu nasıl ayarlayabiliriz?

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır
Wattını falan bilmem de, benim koltuk altı sub bile, tizlerin bastırdı.

Ama 2 tane tiz takılsa kurtarır vaziyette.

Ahmet bey sizin koltuk altı subwoofer özellikleri ve markası ne idi?

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır
AVT Marka.

Teknik özellikleri konusunda pek bilgim yok.

Kendi anfisi var. Ayrıca bir kontrol düğmesi var. Bu düğmeyi istediğiniz bir yere takıp, bass ayarını direk bu düğme yardımı ile yapabiliyorsunuz. Bu bence güzel bir özellik. Mesela, bebek uyurken veya muhabbet ederken, bası biraz kısmak iyi oluyor.

Ayrıca cihazın üzerinde de bazı ayarlar var ama hiç kurcalamadım.

Teybin arkasında sub çıkışı vardı, direk oraya bağlamıştık.

Ürün çok hoşuma gitti fiyatıda gördüklerimin arasındaki en iyisi ,alpine - vibe - pioneer gibi markalara fiyatından dolayı el sürülmüyor , değerlendirmelerimin arasına aldım.Koltuk altı subları hangi müzik sistemcisine sorduysam önermemişti ama tecrübe etmek başka birşey tabii , paylaşımınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar şimdi gittigidiyorda ilanlara bakıyordum

daha önce baktıgım hoşuma giden vibe 20cm bass için 2 tane ilan buldum

1.

http://urun.gittigidiyor.com/VIBE-OPTISOUN...0QQidZZ46452555

2.

http://urun.gittigidiyor.com/VIBE-OPTISOUN...0QQidZZ46451645

2 ilanıda veren aynı satıcı 2 ilanda aynı ürün tek fark fiyat:S bu kadar fark neden acaba

arkadaşlar bu 216tl lik ilanı almayı düşünüyorum alayımmı

çok uygun geldi bana fiyat hemde daha kücük 25 cm fli dan daha kompak ?

fark var galiba biri anfili biri anfisiz galiba pek anlamadım ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...