İçeriğe Yönlendir

'EV'lat Clio Extreme Dci :)

Melih Özlem

Recommended Posts

Melih Özlem

Ahahaha kanka fenasın ya biggrin.png Lip için birkez daha teşekkürler çiçeğim öpüldün :) Bu ay geliyorum yanına :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Kapı direği, depo kapağı birde arka çıtaları parlak siyaha kapladık. Çeki demirinide şimdilik beyaz yaptım sırasıyla sarı ve yeşil apmayı düşünüyorum :rolleyes:

7lsh.jpg

7lt6.jpg

7ltf.jpg

7ltm.jpg

7ltw.jpg

7lub.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kapı direği güzelde, depo kapağı sanki parçacıdan alınmış yedek kapak gibi duruyor.

Marşpiyel ile lip ne zaman hasar aldı, var mıydılar?

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Marşpiyel aldığımda öyleydi fiyat düşme sebebimiz biggrin.png Custom marşpiyel yapıcaz arabaya ama bayram önümüz biraz daha zamanı var :) Lipide taktım Avcılar'da alsise yırtıldı ordan o şekilde tamir yaptık :) Depo kapağını kimse beğenmedi o yüzden durmasını tercih edicem biggrin.png

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Marşpiyel aldığımda öyleydi fiyat düşme sebebimiz :D Custom marşpiyel yapıcaz arabaya ama bayram önümüz biraz daha zamanı var :) Lipide taktım avcılarda alsise yırtıldı ordan o şekilde tamir yaptık :) Depo kapağını kimse beğenmedi o yüzden durmasını tercih edicem :D

:)

Tepedeki siren nedir? Yasak değil mi?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Melih çok güzel olmuş eline sağlık kazasız belasız binersin inşallah :D ama senin adın geçince hep bilo geliyor insanın aklına ... :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Güzel olmuş. :B)

Kazasız cezasız. :lol2:

Depo kapağı kalsın böyle. :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Aracı alçaltıktan sonra 0-100 hızlanmasında ve 100 km'den sonrakı yakıt tüketiminde bi değişiklik oldumu?

Araç ciddi oranda alçaldıgı için rüzgar direncide azalır dolayısı ile mantıklı düşününce bu ikisinde azda olsa düşüş olması lazım.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
:D

Tepedeki siren nedir? Yasak değil mi?

Sirendi bir zamanlar :) Ben kablosunu kopardım sadece süs niyetine fotoğraf çekimlerinde koyuyoruz :)

Melih çok güzel olmuş eline sağlık kazasız belasız binersin inşallah :D ama senin adın geçince hep bilo geliyor insanın aklına ... :s

Çok teşekkürler :( Valla öyle oluyor Bilo adıyla özdeşleştik :)

Melih çok güzel olmuş , maşallah , Elin hangi araca değerse değsin yakıştırıyorsun :good1: Aklımdayken profilde hala fiesta yazıyor, gönlün hala onda sanırım :)

Çok teşekkürler sağolun :) İlk şahsi arabam olduğundan yeri farklı bende Fiestanın :)

Ben 'ev'lat esprisini yeni anladım iyi mi. :s

Durun, vurmayın, vurmayın. :yuuh:

Hehehe estağfurullah abicim ne demek :)

Güzel olmuş. :wub:

Kazasız cezasız. :)

Depo kapağı kalsın böyle. :p

Sağol Hacım dursun dursun sökeriz canımız sıkılınca :)

Aracı alçaltıktan sonra 0-100 hızlanmasında ve 100 km'den sonrakı yakıt tüketiminde bi değişiklik oldumu?

Araç ciddi oranda alçaldıgı için rüzgar direncide azalır dolayısı ile mantıklı düşününce bu ikisinde azda olsa düşüş olması lazım.

Açıkcası pek dikkat etmedim çünkü aracı yüksek halde sadece 1 gün kullandım :) Şuanda 100 110 ile giderken ortalamam 2.5-2.7 gösteriyor :)

Pazartesi günü izinliydim depoda satılık jantlar var bi tanıdığımızın deneyeyim dedim. Sonuç hüsran bu halde sürttü deli gibi :) 17 inç 205/40/17 maxxis lastikler var üstünde. 4-100 ve 4-108 bijon aralığında düşünen olursa jantları yardımcı olurum :)

98n0.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Jant farklı bi hava katmış araca, 205-35-17 kurtarıyormu yoksa 16 inç'ten büyük kabul etmiyormu araç :D

tarihinde U?ur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Jantın ET değeri yüksek olduğundan fazla dışarda durdu. Ondan sürtme yaptı ki benim hayalim bu jantları takıp kalan 5 cm payıda almaktı ama hayalden ibaret kaldı biggrin.png 16 inç tercih edicez :)

Yorum bağlantısı
Anıl Bıyıkoğlu

abicim ne diyeyim harikasın :excl::) hemen senden özenerek benim fiestanın yan kapı çıtalarını ve depo kapağını parlak siyaha kaplıyorum aynalarda dahil :) ve ön çeki demirinide seninki gibi beyaz yapıyorum :) valla çok özentiyim :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Melih buna 175 55 15 gider,gerdirik. :) Bu arada arkası niye bu kadar yüksek bunun? Ciddi soruyorum,arkadan nerdeyse normal yüksekliği kadar var gibi duruyor. :excl:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)
abicim ne diyeyim harikasın :D :D hemen senden özenerek benim fiestanın yan kapı çıtalarını ve depo kapağını parlak siyaha kaplıyorum aynalarda dahil :) ve ön çeki demirinide seninki gibi beyaz yapıyorum :) valla çok özentiyim :)

Teşekkürler yap yap bişey olmaz güzel olur :)

Melih buna 175 55 15 gider,gerdirik. :p Bu arada arkası niye bu kadar yüksek bunun? Ciddi soruyorum,arkadan nerdeyse normal yüksekliği kadar var gibi duruyor. :)

Jant işi muallakta ya valla bilemiyorum :) Arkasının orjinal halini görmedin galiba :D

9tv3.jpg

Burda arkası yaysız yani orjinal :)

9twr.jpg

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Samet Karabulut

melih abi hayırlı olsun :D:D geç oldu ama, kara jantlar bombaymış sürtmesine üzüldüm

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Teşekkürler sağolasın. Kara jant takmıcam zatende öylesine biraz takılayım dedim olmadı biggrin.png

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Naylon olunca çamurluk da açılmıyor tabi. :D Isı tabancası iş görür mü? :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Hani bir laf vardır ben onun bilmem nesine bile ...... hani forumdayız devamını getiremiyorum öyle yaparımda şimdilik acelesi yok biggrin.png

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

İyi hadi bakalım. Senin eline geçse yaparsın güzel birşey. biggrin.png

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Yapılan çalışmalar gerçekten güzel.Keyifli kazasız belasız sürüşler. :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Melih Özlem

Geçtiğimiz hafta bikaç gün Özlem otoda ağırladık EVlatı :) Ayarsız kaputuna ayar verdik, kırık olan lipi tamir ettik :) Kampanaları diskleri çeki demirini sarı yaptık yanları elf şeritleriyle süsledik :) Çapraz egzozumuzu taktık, babamın süprizi panjurlar oldu. İçlerini kesip plastik ızgara koymuş, gövde rengine boyamış. Son ufak tefek değişiklikleriyle EVlat :)

httc.jpg

httk.jpg

htub.jpg

htum.jpg

htuw.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Vay vay vay. Pek güzel olmuş. Panjur ayrı güzel olmuş. Şu öndeki plaka yuvasından da kurtulsa apayrı olacak. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...