İçeriğe Yönlendir

Süper Parlatıcı Cila Autowax ?

Volkan Doğrular

Recommended Posts

Ersen Tapan

Diamond blue yi diamond gloss ile karıştırmayın; güzelce yıkayıp birde öylesine cila yapılıyor ; 3 ay sonrada eski haline geliyor :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Diamond blue yi diamond gloss ile karıştırmayın; güzelce yıkayıp birde öylesine cila yapılıyor ; 3 ay sonrada eski haline geliyor :good1:

+1907

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bu tür yerlerden alınan paketler ile firmaya gidiyorsunuz ucuz aldınız ya, adam yerine konulmuyorsunuz..!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
dün sonaxta aracı yıkattırdım ve hızlı cila yaptırdım, gayet hoş oldu. araştırınca piyasada bir çok ürün var ama,

aracın boya ve kendi cilasına zarar vermeyen uzun süre etkili ve ışıl ışıl parlatacak ve daha hoş görünmesini sağlayacak hangi ürünü öneriyorsunuz?

Dayanıklılık için birşey diyemem ama ; kalite ve parlaklık için meguiars nxt tam istediğin ürün abi..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Bu tür yerlerden alınan paketler ile firmaya gidiyorsunuz ucuz aldınız ya, adam yerine konulmuyorsunuz..!!

Bu her yerde geçerli değil..Marka olmuş işletmelerde hiç bir far yok.Herkese aynı davranılıyor...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

İlla ki hepsi aynı değildir. İstisnalar kaideyi bozmaz. 2 ayrı firmanın ikisinde de aynı muameleyi görünce ister istemez insan böyle düşünebiliyor. Birinden içeriyi aracı bile sokamadım kapıya sığmadık. Connect ile gitmiştim giriş sadece otomobile göre dizayn edilmiş. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
İlla ki hepsi aynı değildir. İstisnalar kaideyi bozmaz. 2 ayrı firmanın ikisinde de aynı muameleyi görünce ister istemez insan böyle düşünebiliyor. Birinden içeriyi aracı bile sokamadım kapıya sığmadık. Connect ile gitmiştim giriş sadece otomobile göre dizayn edilmiş. :)

Hüseyin bey bu tip indirim fırsatlarını daha önce kullanıp memnun olduğunuz işletmelerden almaya özen gösterin.Mesela sürekli gittiğiniz bir yer vardır buranın bir fırsatına rastlarsanız düşünmeden alın.Bilmediğiniz,markalaşmamış işletmelerin nasıl bir hizmet vereceği elbette biraz muallak...İyisi de kötüsü de çıkabilir.Ben fırsatları buna dikkat ederek alıyorum ve şimdiye kadar hiç sürprizle karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yapılanların açıklamasını okudum, arkadaşım gelse , aynı uygulamaları yapsam, 43 TL verse, içim gider, ama çok da iyi kar ederim, herkesi beklerim, hatta 40TL diyelim :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Abi siteye başvur o zaman derim. :)

Hüseyin bey bu tip indirim fırsatlarını daha önce kullanıp memnun olduğunuz işletmelerden almaya özen gösterin.Mesela sürekli gittiğiniz bir yer vardır buranın bir fırsatına rastlarsanız düşünmeden alın.Bilmediğiniz,markalaşmamış işletmelerin nasıl bir hizmet vereceği elbette biraz muallak...İyisi de kötüsü de çıkabilir.Ben fırsatları buna dikkat ederek alıyorum ve şimdiye kadar hiç sürprizle karşılaşmadım.

Öneriler için sağol Ayhan abi..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Abi siteye başvur o zaman derim. :)

Dedim ya, bu işlemlere 43 TL alsam için acır :mamba: , yazık

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
sen bulunduğun şehirdeki arkadaşlar için bir Lütufsun be Çağlar hocam.

herkes kıymetini bilsin bu adamın arkadaşlar. hatta bi tane klonlayıp Mersin'e gönderin. sana kocaman bi tükkan açalım burada. :)

Çinliler yapar yakında :mamba:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Tekrar okuyorumda, baksanıza lastik karartma bile varmış. Tövbe ya rabbi. :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
bahsettigin ürün bu mu Ersen. eğer aynı üründen bahsediyorsak, bu linkteki ürün diğer yerlere göre hesaplı görünüyor.

Yok abi bu şampuan; sen cila olanlara bakacaksın :)

Ayhan Şentürk geçtiğimiz günlerde almıştı sanıırm; ona bir sor istersen ..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çağlar abi yeterince açıklamış zaten olayı.İşin detayına girmeden aracınıza yapabileceğiniz en güzel olay bence kalitgeli bir wax ve hızlı cila ile hem boyanızı mümkün olduğunca korumuş olursunuz hemde parlaklığından fazla ödün vermemiş olursunuz.Birde lastik parlatıcı en azından işinizi görür.Ha aracımın içi ne olacak derseniz Auto Glym Vinyl & Rubber Care işinizi fazlasıyla görecektir kullanıyorum ve gayet memnunum.Çok basit şekilde işinizi uzun süre görecektir.

Derseniz ki kardeşim ben bunlarla uğraşmam paramda çok sıkıntı yok derseniz öncelikle işinin ehli bir usta bulacaksınız.Cila yapıyorum diye arabayı traşlamayacak birini. Aquartz Titanium nano koruma yaptıracaksınız ki nano korumanın tam verimli olması için aracınızda iyi bir polisaj yapılması dairesel çiziklerden ve rds lerden tamamen kurtulmuş olması lazım.2 yıl densede korumasına genel olarak bence turkiye şartlarında 1 yıl gitse iyi sayılır.Yoksa bu tarz kampanyalar falan hikaye sadece

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

+1

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Köksal Yılmaz

Autowax da seramik kaplama yapılabilir mi

Ne marka ürün kullanacaklar(pasta ve seramik kaplama markası olarak)?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...