İçeriğe Yönlendir

Mk2 Mondeo Ya Double Din Player...

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Arkadaşlar malum aracıma double din teyp takmayı planlıyorum....

Bununla ilgili foruma bakındım ama bişeyler bulamadım..

Montajını yapmış olan varsa bilgilerini paylaşabilir mi ? Marka, model, aparatlar, ?

Yada macera arama tak düzgün bi teyp kullan mı dersiniz ;) ?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Ya iyi de...

Teybin konumu bu tip bir teyp için çok yanlış. Ekranda birşey göremeyeceksiniz ki.. Bence gereksiz..

Yorum bağlantısı

Ya iyi de...

Teybin konumu bu tip bir teyp için çok yanlış. Ekranda birşey göremeyeceksiniz ki.. Bence gereksiz..

Mehmet abi amacım mp3 çalsın Benim araçtaki tek cd ve track :)

300 Tl ye vereyim isterseniz :p

Ben double din tarzı aramaya devam ediyorum Şayet son çare bu olursa sizinle irtibata geçerim...

Yorum bağlantısı

Mustafadaki Blaupunkt mp3 çalıyor zaten Hakan Bey. Ses olarak ikisini de dinlemedim ama Blaupunktun daha güçlü bir ses ve radyo alıcısına sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle araç içi ses ve görüntüde en azından otobüslerde :yes: bir numara marka.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Mondeo'nun yeri double din'e uygun mudu? Sanki biraz daha alçak, 1.8 gibi. Kesip biçmek gerekebilir, bunu da düşünün Hakan Bey.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

2din için göğüs çerçevesinin biraz kesilmesi lazım. Ya da şu örnekteki gibi o çerçeveyi sıfırdan fiberle yapmak lazım galiba.

947970901201021412224lo.jpg

Yorum bağlantısı

2000'lerde olmaması lazım. Ya da opsiyonel olabilir. Benimkinde yoktu. Hatta benim kasetçalardı ana ünite.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fırat Toptaş

kesmeden ve biçmeden double teyp koyabilirsiniz mondeo aracım 99model ve üstünde double var sıfıra sıfır oturuyor yuvalara teypler hiç bier problem olmaz ama teyp konusunda ses istiyosan tek bir marka var pionerr bu işin üstadı

Yorum bağlantısı
Misafir

Mustafa kardeşimizden al bence. Teyp yeri çok mantıklı değil ekran zor görünür.

Yorum bağlantısı
Misafir
kesmeden ve biçmeden double teyp koyabilirsiniz mondeo aracım 99model ve üstünde double var sıfıra sıfır oturuyor yuvalara teypler hiç bier problem olmaz ama teyp konusunda ses istiyosan tek bir marka var pionerr bu işin üstadı

Bir resim ekler misiniz? Double din icin yeriniz yeterli degil. Ustten veya alttan buyuk gelmesi lazim. Kullandiginiz ana unite marka modeli hakkinda detay verseniz de olur. Buyuk ihtimal Pioneer gibi gozukuyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bazı double dinler sığıyor yükseklik kurtarırsa. hatta yanlarda boşluk kalıyor :D

Yorum bağlantısı
Misafir

bazı double dinler sığıyor yükseklik kurtarırsa. hatta yanlarda boşluk kalıyor :D

Yükseklikten kurtarıyorsa double din değildir ki o. 1,8'dir de double din diye satıyorlardır. Sonuçta ölçü standart Mustafa. Ana ünite için bırakılan yer markalara göre değişiyor. Kimi birebir ölçüde oluyor, mesela benm Mazda'da tek din, tam uyuyor. Ancak MK3 Mondeo'da double dinlik yer olsa da kenarları boş kalıyor, o da çerçeve ile çözümleniyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

videodaki teyp double din diye geçmiyor mu

yine ben navitech dx 9000di galiba onuda denedim sıfıra sıfır giriyor kasa ama dışta ufak bi çıkıntı yapıyor teybin çerçevesinde.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
videodaki teyp double din diye geçmiyor mu yine ben navitech dx 9000di galiba onuda denedim sıfıra sıfır giriyor kasa ama dışta ufak bi çıkıntı yapıyor teybin çerçevesinde.

Video'daki 5-6 inc civarı bir ekran Mustafa. 7 inc ekran olanlar da double din olarak geçiyor. Fakat videodaki direk oturduğuna göre 1.8'e daha yakın. Yani senin Blaukpunt ile aynı ölçüde gibi. Mesela Ahmet(Kıyak)'in Kenwood senin Focus'a olmaz. O da double din.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...