İçeriğe Yönlendir

Evlenmek İsteyenler Için

Barış Çelik

Recommended Posts

Hüseyin Matur
Hala anne babamla yaşarım. Tamam belki istediğim hatunu şak diye eve getirip istediğimi yapamıyorum ama, işten yorgun argın dönünce yemeğimin hazır olmasını, yatağımın hazır olmasını bir çok şeye değişemeyebilirim :D

Anne baba varsa, yemek - yatak- çamaşır bu işler görülüyorsa, birde çocuk hasreti ile yanıp tutuşulmuyorsa hiiiç acelesi yok. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Anne baba varsa, yemek - yatak- çamaşır bu işler görülüyorsa, birde çocuk hasreti ile yanıp tutuşulmuyorsa hiiiç acelesi yok. :)

Minimum 5 sene daha rahatım sanıyorum ki :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Evliliği "Çorap,Yemek,Temizlik" için yapıyorsanız/yaptıysanız büyük hayal kırıklığı yaşarsınız. Tek Bir Amacı Vardır Evliliğin. Çocuk Yapmak İşlemini Legal Hale Getirmektir.

Zaten Dışarda Pastörize Süt Dururken Evde Neden İnek Beslenir Onuda Anlamış değilimdir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Valla ben göçebe hayattan yerleşik hayata geçmek istiyorum artık.Yerleşik düzen en iyisi :police:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Forumun en genç üyelerinden olmama rağmen değişiklikten hoşlanmadığım için evlilik benim mantığıma çok uyuyor. İnşallah okul biter, iş olur, hayırlı bir kısmet çıkar da o günleri görürüz :)

+10000

Budur

Valla ben göçebe hayattan yerleşik hayata geçmek istiyorum artık.Yerleşik düzen en iyisi :D

Aha aynı ben :D :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yerleşince de , göçebe çadırı aramayasın sonra

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Yaratıcı cevap :D

Hala anne babamla yaşarım. Tamam belki istediğim hatunu şak diye eve getirip istediğimi yapamıyorum ama, işten yorgun argın dönünce yemeğimin hazır olmasını, yatağımın hazır olmasını bir çok şeye değişemeyebilirim :D

Ben de 32yaşıma kadar annem babamlaydım. :D Evlilik güzel bence.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

O işin keyifli kısmı çadırda yanlız değilsen tabe :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ne kadar yanlış düşünceler bunlar. İnsanları evlilikten soğutmayın arkadaş :D

Evlenin bekarlar. Hayır işte acele edin :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Evlilik , güzeldir . Evlilik salona halı almaktır :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sen o halıya ayakkabı ile bas bakalım, çeyizdeki oklava takımlarını sayarsın

Evlilik , güzeldir . Evlilik salona halı almaktır :D
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Tabi tabi, ben yandım, herkes yansın demiyor da. :D

Sokrates'in miydi, eski çağ feylesoflarından birisinin meşhur bir lafı var:

"Mutlaka evlenin. Eşiniz iyi çıkarsa, mutlu olursunuz. Kötü çıkarsa filozof" :D

Ben demiyom, sokrat diyor. :D

Cık, cık, cık... Hiç korkmuyorsun da. Yerin kulağı var Allah vermesin duymaması gerekenler duyar muyar.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

geçen gün ofiste babam ben çalışıyoruz içeri annem girdi ve babamdan para istedi... ''pazara çıkıcam evin eksikleri var bana para verebilirmisin ? '' dedi babamda bana dönüp ''39 yıldır şu evin eksiklerini bitiremedim sen hala evlenmek istiyomusun oğlum'' dedi :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bişeycik olmaz. :nea: Kazık aman kazak erkekim ben bi kerem. ;)

Diimi, dimi...

Evdede son sözü sen söylüyorsundur...."Tabi karıcım". :rofl:

geçen gün ofiste babam ben çalışıyoruz içeri annem girdi ve babamdan para istedi... ''pazara çıkıcam evin eksikleri var bana para verebilirmisin ? '' dedi babamda bana dönüp ''39 yıldır şu evin eksiklerini bitiremedim sen hala evlenmek istiyomusun oğlum'' dedi :D

:D Çok güldüm ya :nazar::rofl:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence hepsinin tadı,tuzu ve yeri ayrıdır,ama yaşıyabilene bu arada :D Bekarlık dönemimde iyidi şuanki durumumda şükürler olsun iyi,en azından hayatım düzene girdi :seytan: tüm bekarlar korkmadan evlenebilirsiniz :lol2: Ama aradığınız kişi gerçekten o ise evlenin...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bu sözümü bir yere kaydedin atasözü olacak niteliktedir.

"Erkek adama bu dünyada çakılmış en büyük kazık EVLİLİKTİR..."

:seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Bu sözümü bir yere kaydedin atasözü olacak niteliktedir.

"Erkek adama bu dünyada çakılmış en büyük kazık EVLİLİKTİR..."

:seytan:

Yapma toprağım ya :lol2: :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Yapma toprağım ya :(:D

Keşke yapmasam :)

Bir gün esnaf bir arkadaşla konuşuyoruz. ben yine bu tarihi atasözümü söyledim ona. o da yok olmaz öyle şey evlilik güzeldir falan diyordu. o esnada alışveriş yapan bir arkadaş -ki benden biraz yaşlı- bize döndü valla kardaş şimdiki aklım olsa bana sivasın yarısını da verseler evlenmezdim dedi çıktı :D

daha sonra o arkadaş dükkanda oturan biri ile tanıştırdı beni KAYNIM dedi :D bende haa o zaman iş başka senin için evlilikten güzel bir şey olamaz şu anda dedim ve çıktım.

bana soran genç kardeşlerime aynı nasihatı veriyorum :D

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Bi bardak süt için inek beslenir mi? derlerdi :( Sonuç olarak tanıdığım tüm bekarlar evlenmek peşinde; tüm evlilerde bekarlık peşinde. İnsan her zaman elinde olmayanı istemek zorundamı yahu?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Keşke yapmasam :D

Bir gün esnaf bir arkadaşla konuşuyoruz. ben yine bu tarihi atasözümü söyledim ona. o da yok olmaz öyle şey evlilik güzeldir falan diyordu. o esnada alışveriş yapan bir arkadaş -ki benden biraz yaşlı- bize döndü valla kardaş şimdiki aklım olsa bana sivasın yarısını da verseler evlenmezdim dedi çıktı :(

daha sonra o arkadaş dükkanda oturan biri ile tanıştırdı beni KAYNIM dedi :D bende haa o zaman iş başka senin için evlilikten güzel bir şey olamaz şu anda dedim ve çıktım.

bana soran genç kardeşlerime aynı nasihatı veriyorum :D

Abi , çekmiyo . Okuyamıyorum :D:) hahahaha

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Abi , çekmiyo . Okuyamıyorum :D :D hahahaha

Bu evlilik böyle işte insanın tüm alıcılarını bozuyor ve tamamen verici bir hale sokuyor :(

iki ekmek,

bir kutu süt

dolap

makine

vs. vs.

iletinin birinde vardı 39 yıldır bitmeyen ihtiyaçlar :D

"Tek gözü olmayan bir vatandaş varmış evli. Maddi durumuda iyi, eve her geldiğinde eli dolu gelirmiş abim. Karısı açarmış kapıyı hoşgeldin beş gittin. Abimiz yıllardır evli, bir gün eve eli boş gelmiş, kadın kapıyı açmış, önce adamın eline sonra suratına bakıp amaaaa herif senin tek gözün de yoğumuş ya" demiş...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Vay be , abi ne kadar mutsuzmuşsunuz :lol2: :lol2: Yengeler görmesin burayı .

Yorum bağlantısı
Misafir
Vay be , abi ne kadar mutsuzmuşsunuz :lol2: :D Yengeler görmesin burayı .

+1 bencede yengelerimizin buraları okuma gibi bir şansı olmadığı için üstadlar abiler içlerini döke döke yazıyorlar :D ,yoksa okuyamazlarmı yengeler okurlar tabikide ama onlar bizi arabalarımızın hakkında yazıştıklarımızı zannediyorlar... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...