İçeriğe Yönlendir

Leyla Ile Mecnun İzleyen Var Mı ?

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Gezi olaylarından sebep olmuş diyor haberlerde . İzlerken rahatladığım , ince espirilerine güldüğüm ve mükemmel oyunculuk performansı olan bir diziydi . İnşallah tekrar yayına başlar . Sonuçta ''Çay Erdal baggal'da içilir...'' :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Dizi daha çok sanal ortamda takip edildiğinden böyle olmuş. Başka bir kanal kesin yayınlar diye düşünüyorum ama benim için tek dizi var oda Behzt ç. Tek geçerim :)

Behsat Ç. Yeni dönemde internet üzerinden yayınlanacak deniyor , varmı bu konuda bilgin . Bitmesini istemediğim diğer dizide oyduyala :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yaşasın demokrasiiiii  ...Taraf olan betaraf olur...Senmisin gezen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Yaşasın demokrasiiiii  ...Taraf olan betaraf olur...Senmisin gezen...

bu ülkede demokrasi fincancı katırlarını ürkütene kadar hocam... 

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

bu ulkede demokrasi bir trendir... makinistin tarafındaysan binbinebldigince...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zafer Ayvacı

İnsanın ömründe unutamadığı anlar vardır. Özellikle de yaşadığı şoklar. Büyük şaşırmaları. İşte onlardan birini gecenin bu kör saatinde yaşadım. Hem de yalandan bir dizi nedeniyle. Leyla ile Mecnun... Hani bitti ya, yerine Ben de Özledim başladı. Heh... İşte bu yeni dizinin ilk bölümünün son 6 dakikasında yaşadım bu şoku... Leyla ile Mecnun'un "final sahnesi"ni anlattı yazarı. İşte o final bölümü, final sahnesi berbat etti beni... Kendimi deli gibi hissettim. Şok oldum, çok şaşırdım ama böyle bir dizinin takipçisi olduğum için de kendimi tebrik ettim... Varsa merak eden, aşağıdaki linkten zaman çubuğunu 6:45'e alsın. Finali dinlesin... Çok acayip be... Çok acayip ulan.

http://www.startv.com.tr/dizi/ben-de-ozledim/video-galeri/sayfa/1/ben-de-ozledim-1-bolum/4

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Gönderilen Resim

Bayramda trabzon havalimanına indik veee :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Çok çok şaşırtıcı ve güzeldi. Ama bittiği iyi oldu. Ben o finali izlesem kaç sene toplayamzdım kendimi. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

dün sabırsıkla beklediğim dizinin ilk bölümü yayınlandı nihayet.

beğendim,leyla & mecnun un tadı devam ediyor.bu insanları birarada görmek beni mutlu etti.

eski dizinin final sahnesi,Zafer gibi beni de etkiledi,hüzünlendirdi.acaba gerçekten L&M nin finali miydi,yoksa yeni dizinin bir parçası olarak öylesine mi yapılmıştı bilemedim.

çok geç saatte olmasına rağmen sevenleri bu diziyi bırakmaz bence.zaten L&M den çok izler var dizide.mekanlar,müzik vb.

iyi olacak inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Olmaz mi ya çok bomba dönmüşler ekrana en bir kere zaten Burak Aksak ve Onur Ünlü ikisi bir arada efsane ve grup çok başka bir ambiansı var. Dün parçalayan iki sahne vardı biri Ali Atay ile İsmail abinin sahilde eski anı gerçekleştirmesi ve ooo final sahnesini anlatması iyiki olmamış final dinlerken bile gözlerim doldu izleseydim nasıl biter bu dizi diye yıkılırdım yani kesin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

zafer abi büyüksün  .... gezinirken denk geldim ve yaktı yıktı beni . burda konunun olduğunu bildiğim için videoyu paylaşıyım dedim sen benden önce paylaşmışsın . 

keşke izlemeseydim yaa .. bu kadar güzel giden bir komedi dizisinin hikayesinin böyle olduğunu bilmek mahfetti beni .....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...