İçeriğe Yönlendir

İyiki Varsın Ford Club Türkiye

M.Fatih Yüce

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

Son 1-2 aydır arabam ile ilgili kafamı kurcalayan bir bilgiye ihtiyacım olduğunda google da arama yaptırdığımda çeşitli başlıklar altında yazılar geliyor ve hepsini elimden geldiğince bakıp okumaya çalışıyorum. İnanınki bu sitedeki arkadaşların açıklamaları, soruna yaklaşımları, özellikle düzgün ve seviyeli bir Türkçe kullanmalarına hiç bir sitede rastlamadım. Eninde sonunda konu ile alakalı en kaliteli ve anlaşılır bir yazı bu forumun üyelerinden biri tarafından yazılmış oluyor. Ağzınıza sağlık.

Darısı diğer sitelerin başına...

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

çok güzel yazmışsınız Fatih bey , hem yalnızca arabalarla alakalıda değil , toplumsal olaylara duyarlılığı , iyi niyeti , üyelerin birbirine olan davranışları... herkes aile gibi , herşey mükemmel (allah nazardan saklasın) , daha önce yurt dışında yaşıyordum ve henüz herhangi bir toplantıya katılamadım ancak ilk ankara toplantısında damlayacağım nerede olacaksa. emeği geçen herkesin emeğine sağlık , işte böyle insanlarda varmış dedirtiyor.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Aslına bakarsanız forumun en eski kullanıcılarından birisiyim. Ben buraya üye olduğumda buralar tarla idi :( bir süre ayrı kaldıktan sonra hesabım silindi doğal olarak. (eski adım Ozan Ulaş idi. ) bu forumun tadı başka yerde de yok gerçekten. Kuranlardan yönetenlerden ve katılanlardan allahım razı olsun.

+1

Elinize sağlık Fatih Bey. Aynı sebeplerden ötürü üye oldum bu foruma.

Forumlarda pek aktif olmayan birisi olarak bu forumda 1 yıl içinde 5000'den fazla iletim olmuş.

Size önerim, bu forumun ahalisini toplantılarda da görün mutlaka.

Toplanın da görüşelim :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Ozan Ulaş mı?. :s

Abi şimdiki adın gerçek değil mi? :D

Bu taraflarda toplanmamız biraz zor abi. Belki sadece il içerisinde kendi aramızda olur. :(

Şimdiki adım gerçek. gişedeki bıyıklı arkadaşı atlatamadık. gerçek adla kaydoldum bu sefer ama önceki adım çakma idi :) sanırım 2006 idi.

aslında çakmda da sayılmaz çocukların adları ama benim adım değil. gerçek adımı vermemek için 3 gün direndim bıyıklı arkadaş beni içeri almayınca pes ettim :D

aslında bu terör olaylarında acaip gaza gelmiştim. diyarbakıra kadar gelirdim yanımda gelen oolsa :) bizim hanımda oraları gezmiş olurdu hem maziyi yaad ederdi :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Gişedeki bıyıklı arkadaş :D. Çok fena çoook.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şşşt... işinize bakın, bırakın benim bıyığımı :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Ahanda geldi bıyıklı. dağılın :D

Düzeltme: Niye sadece bu bıyıklının açıklamasında yönetici yazıyor :D

tarihinde Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren
Son 1-2 aydır arabam ile ilgili kafamı kurcalayan bir bilgiye ihtiyacım olduğunda google da arama yaptırdığımda çeşitli başlıklar altında yazılar geliyor ve hepsini elimden geldiğince bakıp okumaya çalışıyorum. İnanınki bu sitedeki arkadaşların açıklamaları, soruna yaklaşımları, özellikle düzgün ve seviyeli bir Türkçe kullanmalarına hiç bir sitede rastlamadım. Eninde sonunda konu ile alakalı en kaliteli ve anlaşılır bir yazı bu forumun üyelerinden biri tarafından yazılmış oluyor. Ağzınıza sağlık.

Darısı diğer sitelerin başına...

çok güzel yazmışsınız Fatih bey , hem yalnızca arabalarla alakalıda değil , toplumsal olaylara duyarlılığı , iyi niyeti , üyelerin birbirine olan davranışları... herkes aile gibi , herşey mükemmel (allah nazardan saklasın) , daha önce yurt dışında yaşıyordum ve henüz herhangi bir toplantıya katılamadım ancak ilk ankara toplantısında damlayacağım nerede olacaksa. emeği geçen herkesin emeğine sağlık , işte böyle insanlarda varmış dedirtiyor.

İşte bu yüzden ben foruma yeni üye olan ve tanışma konusu açan arkadaşlara "Hoşgeldiniz. Doğru adrestesiniz." diyorum. Bazen de uyarıyorum yeni üye olan arkadaşları bu forum yüksek derecede bağımlılık yapabilir diye. :D:)

İyi ki varsın FCTR ve İyi ki varsınız FCTR üyeleri. :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Gişedeki bıyıklı arkadaşa mesaj sayım 500 adeti geçti üyeliğim de iki yılı devirdi buralarda da organizasyon olmadı beni de kulüp üyesi yapar mısınız diyeceğim de korkumdan diyemiyorum :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu bıyıkla ne alıp veremediğiniz var :D

Fatih bey ağzınıza sağlık.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Teşekkürler..Boşverin siz onları ne varsa BIYIKLILARDA var. Olmayanlar düşünsün :D

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Sitedeki bıyıklılar tek tek geliyor.Bu arada bıyıklının yeni resmini ancak görebildim.

Bıyıkları daha zalım durmuş bu resimde :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Aynen katılıyorum Fatih bey :D

Ertan baya karizmatik olmuş değilmi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gişedeki bıyıklı arkadaşa mesaj sayım 500 adeti geçti üyeliğim de iki yılı devirdi buralarda da organizasyon olmadı beni de kulüp üyesi yapar mısınız diyeceğim de korkumdan diyemiyorum :D

Şırnak'a falan taşınırsan belki :D

Ertan baya karizmatik olmuş değilmi :p

Sana benzemeye çalışıyorum da, saçlar beyazlamıyor abi :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Aynen katılıyorum Fatih bey :p

Ertan baya karizmatik olmuş değilmi :)

Dehşet olmuş abi :D

Hele bi de gözlerini kısmış bakarken oy oy oy

:D

benimde bir yerlerde bıyıklı resmim vardı koysam acep onun gibi karizmatik ve haşin olabilirmiyim? :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
benimde bir yerlerde bıyıklı resmim vardı koysam acep onun gibi karizmatik ve haşin olabilirmiyim? ;)

Aklıma bir fıkra geldi ama anlatmayacağım... :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Karacoğlan'ın bir mısrası aklıma geldi.

Bıyık seni çimbit (=cımbız) ile yolayım

Bir kız bana Emmi dedi neyleyim

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Emmi bu senin bıyıklarla uğraşanlara inat bugün avatar resmi değiştirirken yazdan kalma bıyıklı fotoğraflarımdan yükleyecektim ama avatara uygun bir şey bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...