İçeriğe Yönlendir

Battlefield 3

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

1 saate yakındır oynuyorum.

HD5770 ekran kartım ile full ayarlarda gerçekten çok net görüntü alabiliyorum. Önerilen minimum 6000 serisi ekran kartı olmasına rağmen!

i7 950 işlemcim ile %80 cpu kullanıyor.

Oyuna gelirsek, battlefield'in (ea) bu zamana kadar çıkardığı en kaliteli oyunu diyebilirim. En sevmediğimi 2042 miydi ne. Saçma sapan bi oyundu. 1942'den sonra alışamamıştım.

Oyundaki grafikler ve ses efektleri çok güzel. Bir çok silah seçebiliyorsunuz. Şu ana kadar F-16 dahi co-pilotluğu yapmışlığım var.

Zorluk derecesini normal olarak seçtim, gayet yeterli. Hard'a alırsam sanıyorum ki geçemem bölümleri :police:

Oynamaya hevesli tüm arkadaşlarıma öneririm. Tabi minimum i5 işlemci ve ATI 5000 serisi ekran kartı ile. AMD işlemci ve NVIDIA ekran kartlarına bayağıdır uzağım, bu sebeple adam gibi bir şey öneremiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yani benim laptop %50 ile rahatlıkla oynar, ee nası oynıcaz? cd midi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
yani benim laptop %50 ile rahatlıkla oynar, ee nası oynıcaz? cd midi?

:flowers:

Senin laptop'ın özellikleri neydi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
tek rakibim thy

Vuuuu :)

14gb 2 adet iso dosyası var. Double-Layer'a yazmak lazım veya bana 16gb'lık boş bellek gönderirsen, içine de koyar veririm.

Neyse, şimdi Ahmet basmasın. CSI'a da Şahin gelir :good1::flowers:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

BF3 den çok memnun kalmadığımı belirtmeliyim, kısa süren bölümler,eskisine göre azaltılmış ses kalitesi (eskisi: badcompany2 gelmiş geçmiş en kaliteli ses efektlerine sahip oyun) saçma bazı bug'lar vs vs. DX11 tecrübesini edinemedim ama eminim harikadır! :flowers:

Denemeyenler varsa bir eski oyunu olan Battlefield Bad Company2'yi şiddetle,heyecanla,tüm arzular eşliğinde tavsiye ederim. (hele ki 5+1 ses sisteminiz var ise) Şahsen .50 cal bir sniper mermisinin 800 metre uzaktaki duvarda patlama sesi beni mest ediyor :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

arkadaşım gitti oyunu satın aldı ... Ekran kartının çapı yetmedi 500 lira civarına ekran kartı aldı ... Bu sefer power suply ın çapı yetmedi birde 250 lira civarına psu aldı :) Bu oyunu cidden merak ediyorum ... ikincisini daha yeni bitirdim iPad de :flowers:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
arkadaşım gitti oyunu satın aldı ... Ekran kartının çapı yetmedi 500 lira civarına ekran kartı aldı ... Bu sefer power suply ın çapı yetmedi birde 250 lira civarına psu aldı :) Bu oyunu cidden merak ediyorum ... ikincisini daha yeni bitirdim iPad de :flowers:

Şişirilmiş yazılım eskiden Türkiye'de amacına ulaşamazdı. Artık biz de tam koyun olmuşuz bu konuda demek ki.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ya nasil bi sistem istiyo bu ya benim sistem anca oynatır :D ge forcee gtx460 amp ekran kartı 3 cekirdekli amd işlemci 4 gb ram 600 watt power :):good1:

Yorum bağlantısı
Aydın Karadağ

Sıkıldım araba araba araba iyi oldu böyle bir konu:) ben ps3 de oynuyorum pc bana ırak olsun oyun konusunda en azından donanım derdı yok . Sormak istediğim şu ben FPS tarzında Call oF Duty Modern warfare 2 üzerine baska hic bir oyun tanımadım black ops falan filan hatta yeni çıkacak MW3 ü bile düşünmüyorum.. Battlefield betasını kurdum ama pek ısınamadım ona da açıkçası Multiplayer i pek sevmedim tabi beta üzerinden konuşuyorum oyunun tamamı nasıl bilmem ama oynayan olarak açıklarsan alınır mı:D mw2 i tutar mı :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bırakın bunları, ben world of tanks kurdum, sadece online oynanıyor, canım sıkıldıkça açıp tiger löwe T-34 E-50 gibi tonla tanklarla birbirimize giriyoruz, çin tankları (1-2 tane ) bile var, geliştirmek için baya oynamak lazım, stres atmada çok iyi, grafikler gayet güzel, basit sistemler bile çalıştırır, ama ekstrem diyince 64 bit ve en üst seviye kartlara kadar destekliyor, gayet güzel, her sisteme uyar ve hepsinde grafikler süper.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Oyun bende hayal kırıklığı yarattı...Bir önceki serilerini bile yakalayamamışlar.Oynanabilirlik bakımından sınıfta kalmış.Modern warfare 3 en kötü 1 gömlek üstün olacaktır.Aceleye getirilmiş bir oyun.Bu seri oyunu COD dan daha çok sevmeme rağmen bu oyun maalesef olmamış...Her şey grafik demek değil.Oyunun içine kendinizi zorlasanız bile giremiyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Semih, sesleri çok güzel??

G3 silahı var, neredeyse aynı sesi veriyor.

Gece gece çok açamadım oyunun sesini ama bence gayet kaliteli gibi.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Semih, sesleri çok güzel??

G3 silahı var, neredeyse aynı sesi veriyor.

Gece gece çok açamadım oyunun sesini ama bence gayet kaliteli gibi.

Sani Bad Company 2 yi oynadın mı?

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Oyun bende hayal kırıklığı yarattı...Bir önceki serilerini bile yakalayamamışlar.Oynanabilirlik bakımından sınıfta kalmış.Modern warfare 3 en kötü 1 gömlek üstün olacaktır.Aceleye getirilmiş bir oyun.Bu seri oyunu COD dan daha çok sevmeme rağmen bu oyun maalesef olmamış...Her şey grafik demek değil.Oyunun içine kendinizi zorlasanız bile giremiyorsunuz...

Oynanabilirlik kısmının zor olduğunu konusunnda haklısınız klavye tuşlarının kullanımı zor olmuş silahlarda dürbünü kullanmak için sürekli sağ klikde kalmanız gerekiyor sahneler deki animasyon eksikliği var...

Oyunun aceleye getirilmiş olduğunu da doğru buluyorum... MW3 çıkmadan biz piyasaya bi girelim düşüncesiyle çıkartılmış....

Xp de çalışmaması da ayrı bi dez avantaj bence..... oyunu oynayacak kalibrede bilgisayarı olup da xp kullanan bir çok kullanıcı var...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ne kadar .ok oyun birikti böyle oynayacak yahu.Zamanında 2042 yi bende yükleyip yarım saat sonrada silmiştim bune böyle diye.Şu an pc hala yok emanet pc kullanıyorum :D geçen singularity yükleyip oynadım güzel oyundu diyebilirim.crysis2 yi yükledim biraz kasılma var gibi geldi bana o yüzden yarım bıraktım.Olmadı bayramda evdeki masaüstünü getireyimde biraz modifikasyonla onu yeniden diriltsek nasıl olur acaba.

Sani: p4 işlemci var 2.8 sanırım ekran kartı iş yapmaz sanırım artık Nvidia 6600 LE Ekran Kartı vardı 2 gb da ram.böyle bir pc nasıl adam olur acaba :D yada olurmu fazla uçmadan

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
arkadaşım gitti oyunu satın aldı ... Ekran kartının çapı yetmedi 500 lira civarına ekran kartı aldı ... Bu sefer power suply ın çapı yetmedi birde 250 lira civarına psu aldı :D Bu oyunu cidden merak ediyorum ... ikincisini daha yeni bitirdim iPad de :D

ps3 alsaymış. :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ya birakin batilfild i falan. Eskiler bilir Snow Bros vardi :D bu aralar ona sardim Bende :D

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Bir tane bile kelime yazamayacağım bir konu...

Bu konuda bende cehalet diz boyuymuş resmen...

+1000

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sani tam aynı şeyi soracaktım. Ayhan abi lafı öyle bir almış ki ağzımdan :D:D

BF3'ün ses kalitesi,2011 yılında piyasaya sürülmüş bir oyunda olması gereken kadar güzel. Ama BC2 öyle değil di.. Yapımcılar en çok sese önem verdiklerini röportajlarında söylemişlerdi. youtube'da seslerin nasıl tasarlandığına dair kısa filmler var. Bu filmlerde yapımcılar gerçek çatışma ortamı kurup hem silah seslerini hemde mermi seslerini analiz ediyorlardı :D BC2 gerçekten her yönü ile BF3den güzel. (dx11 grafikleri hariç :D )

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani tam aynı şeyi soracaktım. Ayhan abi lafı öyle bir almış ki ağzımdan :D:D

BF3'ün ses kalitesi,2011 yılında piyasaya sürülmüş bir oyunda olması gereken kadar güzel. Ama BC2 öyle değil di.. Yapımcılar en çok sese önem verdiklerini röportajlarında söylemişlerdi. youtube'da seslerin nasıl tasarlandığına dair kısa filmler var. Bu filmlerde yapımcılar gerçek çatışma ortamı kurup hem silah seslerini hemde mermi seslerini analiz ediyorlardı :) BC2 gerçekten her yönü ile BF3den güzel. (dx11 grafikleri hariç :D )

Hiç oynamadım, çok uzun zamandır oyun oynamıyordum. Bir anda canım çekti oynamaya başladım. Eh, 1500tl ye yakın para vermişim pc'ye, hala oyun oynamıyorum vs :)

Evet Xp olayı ayrı bir handikap...Bad Company 2 den sonra olmadı bu oyun..

Tamamiyle microsoft işbirlikçiliği...

Ne kadar .ok oyun birikti böyle oynayacak yahu.Zamanında 2042 yi bende yükleyip yarım saat sonrada silmiştim bune böyle diye.Şu an pc hala yok emanet pc kullanıyorum :D geçen singularity yükleyip oynadım güzel oyundu diyebilirim.crysis2 yi yükledim biraz kasılma var gibi geldi bana o yüzden yarım bıraktım.Olmadı bayramda evdeki masaüstünü getireyimde biraz modifikasyonla onu yeniden diriltsek nasıl olur acaba.

Sani: p4 işlemci var 2.8 sanırım ekran kartı iş yapmaz sanırım artık Nvidia 6600 LE Ekran Kartı vardı 2 gb da ram.böyle bir pc nasıl adam olur acaba :) yada olurmu fazla uçmadan

Çok güzel internete girer, office çalıştırır, müzik dinler, film izlersiniz :)

Bir tane bile kelime yazamayacağım bir konu...

Bu konuda bende cehalet diz boyuymuş resmen...

Hehe :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...