İçeriğe Yönlendir

15 Yilda 95.000 Km KoŞtu... Arabamısın Kamyomusun :)

Misafir

Recommended Posts

Ali Eren

Tebrikler sporcumuza. 90000 de trigeri değiştirmiş mi deyip iğrenç bir espiri yapmış olacağım ama bu adamın bakıma ihtiyacı olmazki. Bizim halı saha maçını bitirene kadar canımız çıkyor. Helal olsun vallahi spor gibisi yok.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tebrikler sporcumuza. 90000 de trigeri değiştirmiş mi deyip iğrenç bir espiri yapmış olacağım ama bu adamın bakıma ihtiyacı olmazki. Bizim halı saha maçını bitirene kadar canımız çıkyor. Helal olsun vallahi spor gibisi yok.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Başlığı ilk okuduğumda emekli memur herhalde arabayı fazla kullanmamış diye düşünmüştüm :):)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

:D :D :p:):):D:D

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

şimdi bir espiri yapardım ama konu milli bir sporcumuz olunca saygıda kusur olur düşüncesiyle vazgeçiyorum. helal olsun gerçekten. abi bu sporu yapan ve 95.000 km. koşan adama bence ultra maratoncu değil ultrainsan denmeli.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

95.000 km. Yürüdükleri haric... Baya yol yapmış. Yılda yaklaşık 6500 km. Tam benim araba kadar.

Yorum bağlantısı
Ali Eren
95.000 km. Yürüdükleri haric... Baya yol yapmış. Yılda yaklaşık 6500 km. Tam benim araba kadar.

:good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...