İçeriğe Yönlendir

Murat Dere'Nin Yeni Sitesi

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
(düzenlendi)

http://www.muratdere.com.tr güncellenmiş haliyle, 400'e yakın görüntü (video) ve ekli yeni konularıyla hizmetinizdedir. İngilizce eğitimi ağırlıklı sitede, elektrik-elektronik uygulamaları ve internet sitesi yapımıyla ilgili konular bulunmaktadır. Site sahibi Murat DERE, http://www.otoclubturkiye.com isimli forum sitesinin aktif kullanıcılarından olup toplum için yaptığı yararlı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Muğla'da yaşamakta olan Dere, Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Yukarıdaki yazı Time dergisinin son sayısından alıntıdır (yalandan kim ölmüş?).

Not: Bu konu düpdümdüz reklamdır. Sıkıysa yayınlamayın. :crazy:

Atış serbest ama siteyi gezmeyenler (Çağlar) atıp tutmasın. Kaldırmasın beni ayağa. :p

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Senin önüne gelmediyse bu bizim suçumuz mu ağam? Eheheheee... :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Ben adamlarıma bana bir site kurun len dedim, gitmişler Ağaoğlundan üç blok satınalmışlar..Paranın gözü kör olsun işte.. :B):)

Hayırlı olsun Murat'cım, ingilizce ile ilgili bilgiler bizim çocukların çok işine yarayacak.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hocam hayırlı olsun.. ;)

Kaç şiddetinde depreme dayanıklı bu site :crazy::p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ben adamlarıma bana bi site kurun len dedim, gitmişler Ağaoğlundan üç blok satınalmışlar..Paranın gözü kör olsun işte.. :B):)

Hayırlı olsun Muratcım, ingilizce ile ilgili bilgiler bizim çocukların çok işine yarayacak.. :)

Sağol Cavit Abi, yararlı olursam ne mutlu bana. :)

Hosam hayırlı olsun.. ;)

Kaç şiddetinde depreme dayanıklı bu site :crazy::p

Sağol Ersen'im. Zemin etüdü yaptık ya. Allah bilir tabii. ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Ağam sanada bir site şart artık,hatta Twit olayına girmelisin artık :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Ağam sanada bir site şart artık,hatta Twit olayına girmelisin artık :)

Eyvallah Fatihcim ama bize fazla gelir bee. Bide bazı tanıdık siteler var ozyurek.org , muratdere.com, sdemirtas.com vs..Bunların reytinglerini düşürmek istemiyom o açıdan... :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam eline koluna sağlık çok güzel olmuş. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ooooo, hocam, hayırlı olsun yeni siten.

Bu arada link logosu çok hoş olmuş, fctr içinde aynısını yapalım demiştim ama dinlemediler. Yani aynısı derken kel biri bakmayacak, bıyıklı biri olabilir veya vesile'si ile gelen de olabilir.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Başarılar hocam. Ben de banner'ı beğenmedim. Ne o öyle cıngıl cıngıl. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

http://www.muratdere...ktrikelektronik

Burada bir hata var....

Bu link bacanağa yönlenmeliydi :p

http://www.muratdere.../3-yeni-eklenti

3 yeni eklenti diye başlık mı olur... google okuyacak bunu, adam google'dan utanır.. Nereye indexlesin şimdi bunu... ? :)

Gugıldan korkan senden beter olsun Memet bey. :p

Hayırlı olsun. Çökmemesi için okumak falan gerekirse....

:)

Oku tabii hocam. Ooh, ağzına sağlık. ;)

Hocam eline koluna sağlık çok güzel olmuş. Kolay gelsin.

Sağolasın Mehmet Kaya. :)

Ooooo, hocam, hayırlı olsun yeni siten.

Bu arada link logosu çok hoş olmuş, fctr içinde aynısını yapalım demiştim ama dinlemediler. Yani aynısı derken kel biri bakmayacak, bıyıklı biri olabilir veya vesile'si ile gelen de olabilir.

Dinlemezler tabii Sani, bıyığın yok senin. ;)

Başarılar hocam. Ben de banner'ı beğenmedim. Ne o öyle cıngıl cıngıl. :p

Değiştirirz Zafer'im, n'olacak ya? :)

oooo hayırlı olsun hocam, bakamadım, şimdi işim var sonra bakacagım, eminim güzel olmuşdur.

Sağol Süleyman, bekliyorum mutlaka. :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Değiştirirz Zafer'im, n'olacak ya? :)

Nasıl yani şimdi itiraz etmeyecek misin? Laf sokmayacak mısın???? :vroom:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oku tabii hocam. Ooh, ağzına sağlık. ;)

Oku da benim istediğim gibi oku... IP'si çöksün.. DNS'leri kilitlensin, ne istersen yaparım.. bak kulüp üyesi de yaptım. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. 400 video denmiş, ilaç niyetine 1 adet bulamadım (sitede 15 saniye kaldım, zten istatistikler 15 saniyede işini görmüyorsa siteyi terk et der)

2. Siteye girdik diye, ekranımızın tepesinde site ismi yazan yerde parıltılı bir kafa resmi belirdi, haya alamet midir bilemem

3. iletişime girdim, e-posta zorunlu imiş, korktum çıktım :tirs:

anasaydaki pavyon efektine bayıldım bunu nasıl yaptın?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Nasıl yani şimdi itiraz etmeyecek misin? Laf sokmayacak mısın???? :vroom:

Aa Zafer, ne zaman soktum ben ya? :p Hiç yapmam öyle şeyler. Müşteri velidir nimettir. ;)

Oku da benim istediğim gibi oku... IP'si çöksün.. DNS'leri kilitlensin, ne istersen yaparım.. bak kulüp üyesi de yaptım. :)

Rüşvetle okunan dua kabul olmaz derler. Tüü sana. Alçak adam. Pis. :bambam:

Hocam vatana millete hayırlı olsun.... :)

Ankaraya ne zaman geliyorsun...

Yoksa biz gelecez.. :D

Gel len. Erkeksen gel. (Hüüaaa, şimdi gelir bu ha.) Ehheheee...

1. 400 video denmiş, ilaç niyetine 1 adet bulamadım (sitede 15 saniye kaldım, zten istatistikler 15 saniyede işini görmüyorsa siteyi terk et der)

2. Siteye girdik diye, ekranımızın tepesinde site ismi yazan yerde parıltılı bir kafa resmi belirdi, haya alamet midir bilemem

3. iletişime girdim, e-posta zorunlu imiş, korktum çıktım :tirs:

anasaydaki pavyon efektine bayıldım bunu nasıl yaptın?

1. Gözlüklerini taksaydın yaşlı adam.

2. Girdin diye olur mu? Tenhalarda dolaşmışsın. Ucuz kurtulmuşsun. Bunda 15 saniyenin önemi büyük tabii.

3. Korkak tavuk seni.

Tamam, tamam. Kaldırcam onu ordan. Az sabır ediniz. :p

Hayırlı olsun meslektaşım. :nazar:

Sağolasın sayın meslektaşım. :)

Hayırlı uğurlu olsun.

Akan'ım Allah razı olsun kardeşim. :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aa Zafer, ne zaman soktum ben ya? :p Hiç yapmam öyle şeyler. Müşteri velidir nimettir. ;)

Al işte. Kendi eliyle kendi poposunu kaşımak diye buna denir. :D Not aldım. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hocam site hayırlı olsun.

Mehmet abi bugün bacanağı kanlı canlı gördük fotolarını çektik. Hasan arkadaşımız izmire varınca bacanağı deşifre edecektir. :hohoho:

Doğrudur. Bacanak amma şaşırdı ha baskına uğradı diye garip. ;)

Al işte. Kendi eliyle kendi poposunu kaşımak diye buna denir. :D Not aldım. Teşekkür ederim.

Aa, kendi popolarını başkasının eliyle kaşıyanlar da mı varmış. Töbe töbe. Bi yaşıma daha girdim, çıkamıyom. :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rüşvetle okunan dua kabul olmaz derler. Tüü sana. Alçak adam. Pis. :bambam:

Tutar tutar, kork sen... Baksana Muhteşem Yüzyıldaki Pargalı İbrahim Paşa ne hale geldi.. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...