İçeriğe Yönlendir

Panel Tv

Hasan Aksüt

Recommended Posts

Hasan Aksüt

TV tavsiyesine ihtiyacım var. Bu yıl sonunda taşınıyor olacağım. Sahip olduğumuz tüplü 100Hz televizyonumuzu, yeni evimiz salonunda çok yer kaplayacağı için değiştirmemiz gerekecek. Görüntü ve ses kalitesi dışında çok büyük şartım yok. Yeni teknoloji olması adına LED ve internet çıkışına imkan sağlayacak bir model iyi olur. Ek olarak Philips markası ile şansım hep iyi gittiği için evimdeki diğer ürünler de Philips. Kumanda açısından yine Philips yerinde olur, ancak şart değil. Akıllı kumanda da alabilirim. İlk gözüme çarpan indirimli bir ürünü aşağıda paylaşıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

http://www.hepsibura...63192#Gorseller

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Görüntü kalitesi bağlanacak receiver ile alakalı, Hd yayını alanı şidetle ve hiddetle tavsiye ederim. Tekno marketlere de fırsat buldukça girip bakmalı, aniden rakamlar düşebiliyor, dün gördüm: Elktro World Maslak: Panasonic 42 Led 50 Hz İnternetli 1500 TL idi. 100 Hzi 1900TL idi

Yorum bağlantısı

Fiyata göre çok iyi özelliklere sahip başkada aramayın derim.Uydu cihazınıda anladığım kadarıyla üzerinde.Gayet iyi seçim.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Olumsuz bir geri dönüş yok ise, almak üzereyim. Uydu cihazı olarak bir seçenek ben göremedim. Uydu cihazı derken neyi ifade ettiniz?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Yılbaşı kampanyaları tavsiye edildiği ve stok ürün olduğu için biraz beklemeye karar verdim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Aksüt

Samsung UE 46D6500 model LED TV'yi aldım. Kutusunda taşınmamızı bekleyecek. Yanında 2 aktif 3D gözlük, duvar askı aparatı ve altın kaplama kabloda hediye olarak verildi.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Samsung UE 46D6500 model LED TV'yi aldım. Kutusunda taşınmamızı bekleyecek. Yanında 2 aktif 3D gözlük, duvar askı aparatı ve altın kaplama kabloda hediye olarak verildi.

Hayırlı olsun. Kaça aldınız. Aynı tv yi bende takip ediyorum.Biraz düşermi diye bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Hayırlı olsun. Kaça aldınız. Aynı tv yi bende takip ediyorum.Biraz düşermi diye bekliyorum.

3199 ve kredi kartına 12 taksite aldım. Aralık 8'i itibariyle kampanyaların şekilleneceği bilgisi ile bende bekledim.Stokta görünen 2 ürün olduğunu gözlemleyince hemen aldım.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hasan bey hayırlı olsun. Aynı cihazı ben de takip ediyorum, bu haftasonu alacağım. Siz nereden aldınız acaba?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Hasan bey hayırlı olsun. Aynı cihazı ben de takip ediyorum, bu haftasonu alacağım. Siz nereden aldınız acaba?

İstanbulBilişim'den aldım. Başka yerlerde KDV'siz çıplak fiyat üzerinden daha ucuz algısı yaratılanlar var. "Yanında verilen aksesuar yeterli mi? Ya da güvenilir mi?" sorularına cevap vermek zor oluyor.

tarihinde Hasan Aksüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...