İçeriğe Yönlendir

Hella Marka Far,Stop Hakkında

Celal Güllüoğlu

Recommended Posts

Celal Güllüoğlu

Fara merceğe harcanan paralara hiç girmeyelim. :)

Birde bana sor :) bu araba sevgisinin bir ilacı yok mu? acaba tedavi filan olsak düzelirmiyiz bu merak bitermi? :D

Yorum bağlantısı
Celal Güllüoğlu

farin içinden işte o krom sinyal ampulu zaten çıkıyor. markası onunda philipsti:)

Yaaaa iştee budur HELLA yaaaw canımız sağolsun yedekte durur ;) parklarda krom çıkıyormu :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben osram night breaker tavsiye etmem. gidin osram standart ampul alın. bu arada far ayarını makinada yaptırın derim. ayarsız ise aydınlatması sıkıntı yaratabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Güllüoğlu

Ben osram night breaker tavsiye etmem. gidin osram standart ampul alın. bu arada far ayarını makinada yaptırın derim. ayarsız ise aydınlatması sıkıntı yaratabilir.

Peki 3000k sarı ampüller hakkında ne düşünüyorsun jdm tarzı diyorlar? çok mu sarı gösterir? şimdi diyeceksin zenonn u beğenmiyorsun artık jdm hakkında fikrim yok en azından burada kimsede görmedim ;)

Yorum bağlantısı
Celal Güllüoğlu

3000k sarı ampulleri ben sislerimde kullanıyorum ama tavsiye etmiyorum. daha yeni takmama rağmen erimek üzeriler dışı tamamen siyahlaştı ampullerin bende patlamasını bekliyorum :tongue:

Zaten doğru bir markasıda yok kafadan sordum çin malı sanıyorum hepsi markalarda göremedim sarı ampül bildiğiniz varsa paylaşalım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3000k sarı ampulleri ben sislerimde kullanıyorum ama tavsiye etmiyorum. daha yeni takmama rağmen erimek üzeriler dışı tamamen siyahlaştı ampullerin bende patlamasını bekliyorum :tongue:

Markası neydi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

100w ampul takmayım da istediğiniz halojeni takın. sııntı olmaz. performans ampulleri fordlarda aşırı voltajdan uzun süre dayanmıyor. xenon da o mercekler küçük olduğu için uzun süreli kullanımda zamanla performansı yitirecek. passatların halojen merceklerine xenon takanlar bir zaman sonra pişman oluyor mesela :D far tertemiz ama mercek kararmış aydınlatma zayıf. hatta benim mercek montajını yapanda uyardı gündüzleri kısalar açık gezersen merceğin ömrünü yarı yarıya düşürürsün diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Güllüoğlu
100w ampul takmayım da istediğiniz halojeni takın. sııntı olmaz. performans ampulleri fordlarda aşırı voltajdan uzun süre dayanmıyor. xenon da o mercekler küçük olduğu için uzun süreli kullanımda zamanla performansı yitirecek. passatların halojen merceklerine xenon takanlar bir zaman sonra pişman oluyor mesela :D far tertemiz ama mercek kararmış aydınlatma zayıf. hatta benim mercek montajını yapanda uyardı gündüzleri kısalar açık gezersen merceğin ömrünü yarı yarıya düşürürsün diye.

Tam kavrayamadım 100w mı? benim bildiğim 55w olur 12 v Alalalalah :)

Yorum bağlantısı
Celal Güllüoğlu

Evet haber bekliyoruz mehmet abi fikriniz nedir? abi h7 ne takalım? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...