İçeriğe Yönlendir

Junk Mail Sorunu

İbrahim Şafak

Recommended Posts

İbrahim Şafak

Arkadaşlar kendi pc m den attıgım outlok express kullanarak şirket adına attıgım mailler junk maile gidiyor aynı sunucudan diğer pcden arkadasım kendi mailini kullanıyor sorunsuz gidiyor bnm bilgisayarım yada modemimle ilgili ne sorunum var.. 1 modem 1 masa üstü ve laptop var laptopdan denedim şimdiye kdar airties rt205 modem var acaba modemmi sorunlu

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Sizin ip adresiniz karalisteye girmişse olabilir. Aynı laptopunuzla başka bir yerden nete girin ve deneyin.

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

Sizin ip adresiniz karalisteye girmişse olabilir. Aynı laptopunuzla başka bir yerden nete girin ve deneyin.

karaliste olayını nerden anlayacaz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

mxtools olarak google'den aratırsanız, oradaki sitelerden ip'nizi kontrol edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Arkadaşlar kendi pc m den attıgım outlok express kullanarak şirket adına attıgım mailler junk maile gidiyor aynı sunucudan diğer pcden arkadasım kendi mailini kullanıyor sorunsuz gidiyor bnm bilgisayarım yada modemimle ilgili ne sorunum var.. 1 modem 1 masa üstü ve laptop var laptopdan denedim şimdiye kdar airties rt205 modem var acaba modemmi sorunlu

Birebir aynı maili mi gönderiyorsunuz ? Yani konu ve içeriği aynı mı ? Bazen mail içindeki bir link bile spam gibi algılanabilir.

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

sorun ip de değil heralde myip den ip mi dediğiniz siteden kontrol ettim bişey çıkmadı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...