İçeriğe Yönlendir

İlginç Bir Konu Üç

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

aslında ben sizle gelseydim güzel bir senaryom vardı. Sabahın 07.45 inde polis kapıyı çalar ondan sonrasını düşünün :D

çok şanslısın emmi :D

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

ortada ilgin. bir paradoks var herkeste birilerinin videosu ama ortada video yok tehdit var. görelim delilleri :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bu düzenin bir parçası olmayın elinizdeki belgeleri dökün ortaya ak belge kara belge açığa çıksın biz de meraktan kurtulalım merak kötü şey :D ...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bence elinde belge olan herkese şafak baskını yapılmalı ve toplanan belgeler el altından medyaya verilmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben de bir aralar "Muş^tayım hiçbir üyemizi göremiyorum, toplantılara katılamıyorum" falan diye dertleniyordum ya..

artık sevinmem lazım herhalde bu duruma. demek birkaç toplantıya katılsak sonumuz böyle olacak. :) :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ortada ilgin. bir paradoks var herkeste birilerinin videosu ama ortada video yok tehdit var. görelim delilleri :D

Bence hakan abinin dediği gibi herkeste bişeyler ama kimin kimde neyi var kimse kestiremiyor ve lu yüzden cesaret edemiyorlar :) bakalım içlerinde en cesur kim çıkacak. Caglar abi bu aralar suskun. Fırtına öncesi sessizlik gibi dikkat edin derim :)

saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

bence bıyıklı kimsenin gözünün yaşına bakmaz açıklar elindeki belgeleri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar gaza gelmez... :p

video ufalamaıyor, 100 adet cd aldım , videoları yakacağım bunlara, bandrol almam lazım mı :rofl:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

video ufalamaıyor, 100 adet cd aldım , videoları yakacağım bunlara, bandrol almam lazım mı :rofl:

Bence rapid'e falan yükleyin, herkes faydalansın.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

videoları kesen, parçalara bölen bir progranm mı vardı benmi yanlış hatırlıyorum :vreka::fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok öyle yapma..

swf yapalım, forumun tepesine banner gibi koyalım herkes izlesin :unsure2:

Bence rapid'e falan yükleyin, herkes faydalansın.

Heerkes.. ? :shok:

videoları kesen, parçalara bölen bir progranm mı vardı benmi yanlış hatırlıyorum :vreka::fiuw:

Yok öyle bişi, dedikodu bunlar... Video bu.. bölünür müymüş.. bozulur bölününce :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Heerkes.. ? :shok:

Herkes ne oldu ki? Korktuğumuz birşeyler mi var? Benim yok mesela.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

nereden böldüğüne bağlı sen ver bana ben hallederim :D

+1000

:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Herkes ne oldu ki? Korktuğumuz birşeyler mi var? Benim yok mesela.

Var tabi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çağlar abi bildiğim çok işe yaraya bir program var ama Mehmet Abi yataklık yapanlarada acımayacakmış Heleki yeni kulüp üyelimi almışken başımı yakmıyayım. :)

Not:Kimse duymasın istersen özelden atayım ismini.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Dün akşam fıkrayı anlattım.

Forumun üç neferi pert :D

neferler için üzülmeyin Servet bey onların yerini doldurmaya hevesli bir dolu nefer hazır , bir işaretinizi bekliyor , pardon linkmi desek :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Anlatın fıkrayı da biz de mi pert oluruz yoksa ncap'ten 5 yıldız mı alırız görelim.

Onlar anlatmıyor, bari siz anlatın Mehmet Bey

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kimler olduğunu söyler misin.. :) Ona göre tedbir alayım :D

Ancak, fıkrayı anlatırken, sana bu fıkrayı hangi şartlarda niye anlattığımı da anlatmalısın.. Pert sayısı kesin ikiye katlanır..

Çağlar abi bildiğim çok işe yaraya bir program var ama Mehmet Abi yataklık yapanlarada acımayacakmış Heleki yeni kulüp üyelimi almışken başımı yakmıyayım. :)

Not:Kimse duymasın istersen özelden atayım ismini.

Bişiler yazıyor orda ama, dua et yakın gözlüğüm evde kalmış.. :)

Anlatın fıkrayı da biz de mi pert oluruz yoksa ncap'ten 5 yıldız mı alırız görelim.

Onlar anlatmıyor, bari siz anlatın Mehmet Bey

Erciyeste sucuk yerken anlatabilirim... Başka türlü imkansız..

O da sırf Abdullah Gül'ün memleketi olduğu için :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kimler olduğunu söyler misin.. :) Ona göre tedbir alayım :D

Ağızlarında bakla ıslanmayacaklara anlattım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...