İçeriğe Yönlendir

Beyaz Melek Modifikasyona Açıldı :))

Atilla Can Çetiner

Recommended Posts

Atilla Can Çetiner

Merhabalar..foruma yeni katıldım sayılmaz ama yeni diyelim :).. bi süredir yakından takip ediyordum ve şuan annemin olan ancak ehliyeti almamın ardından benim olacak olan 1923 plakalı fiestayı sizlere sunuyorum yapılanlar uygulamalar ufak tefek kabul ediyorum ancak dediğim gibi daha yeni modifikasyona açıldı araç :)

Basit bir krom plakalık ve led plaka ışığıyla başladı herşey :)

295011072011481.jpg

791928102011783.jpg

Ardından sislere 8000K yaptırdım ;

251201112011809.jpg

Ardından plakalara tekrar dönülüp karbon kaplama yapıldı ;

653DSCF5146.JPG

Ardından arka sinyallere folyo çekildi ;

651720112011058.jpg

Sinyaller beğenildikten sonra değişik bir çalışma yapalım dedik cam altını da kapladık :) ;

725120112011060.jpg

Bu da en son hali buyrun :D ;

828120112011062.jpg

İyi ya da kötü yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum :)...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güle güle kullanın aracınızı :nazar:

Ben olsam plakalığı komple iptal edip yapıştırırdım..

Birde profilinizden yaşadığınız ili seçmelisiniz ;)

Yorum bağlantısı
Atilla Can Çetiner
:) hemmen düzeltiyorum biricik başkentimi yazıyorum..
Yorum bağlantısı

İyi günlerde kazasız,cezasız,arızasız,zevk ile binmenizi diliyorum. :good1::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :f1:

Plaka çok değerli.Cam altıda ilğinç olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Can Çetiner

plakanın değerini farketmeniz beni sevindirdi :).. cam altını internetten gördüğüm bir fotoğraf üzerine denedik sonradan tavanla beraber kaplatmaya karar verip geri söktük :(

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı uğurlu olsun aracınız.Yapılanlara gelince plakalık da iptal edilmeli öncelikle.Cam altını iyiki çıkarmışsınız bence.Belki tavanla birlikle olursa belki.Stoplardaki folyo ve sislerdeki 8000k zenon forumda çok tavsiye edilen uygulamalar değil.

Yorum bağlantısı
Atilla Can Çetiner

Sisleri sadece fotoğraf çekerken açıyorum sürüşte daima kapalılar.. plakalığa gelince plakalık geçici olarak yaptırdım bir an evvel Tan Oto yazısından kurtulma amaçlı plaka yaptırmak için sanayiye gidemedik :).. plaka konusunda app karasızım henüz düşünmüyorum :)..

Yorum bağlantısı
Atilla Can Çetiner

bu st logosundan aracım için ford yetkili satıcısından bulabilir miyim bilgisi olan varmı acaba

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kadir Türkcan

Maşallah güzel olmuş allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mustafa Atik

pardon bu plakalık lambasında kullandığınız T10 girişli lambaların markasını led yada dipsiz ampul vs yazabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Atik

Arka plakaya konan lambalar yatay lamba değil mi?

evet yatay o yüzden dipsiz ampul mü kullanılmalı yoksa led mi ?

Yorum bağlantısı
Burhan Çelik

Arka plakadaki lambayı değişmek için ordaki kapak nasıl acılıyor hafif zorladım ama kırmıyım dedim.. :) Bu arada bendeki 2012 Fiesta..

Yorum bağlantısı
Mustafa Atik

Arka plakadaki lambayı değişmek için ordaki kapak nasıl acılıyor hafif zorladım ama kırmıyım dedim.. :) Bu arada bendeki 2012 Fiesta..

ben oradaki tırnağa hafifçe bastırdığımda açılıyor.genelde tornavida ucunun yardımıyla yapıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...