İçeriğe Yönlendir

Trakya Bölgesinde Uygun Fiyatlı Özel Ford Ustası Arıyorum..Acil!

Guest Oğuzhan Özen

Recommended Posts

Guest Oğuzhan Özen

Arkadaşlar trakya bölgesinde uygun fiyatla ford araclara bakım yapan usta arıyorum...

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen

Yeni sanayide cengiz usta var. en son sokağında aşağılara doğru ona git. ;)

tatar cengizi diyosun sanırım o opelci diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen

birde burgazda özel ford servisi varmış uzuncalar diye 360 dedi o da ayrıca aracı check up yaptırıcam onada araçta bişey cıkmazsa para almıyolarmış...tuzcular triger + check up 1000 tl dedi :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Selamlar bende bugünlerde triger için servis arayışındaydım Tuzcular 400 dedi sadece trigere ben parçayı alıp size getirsem dedim sadece işçilik 122 tl bu Netten parçayı 145 tl ye buldum toplam 260 tl Parçayı dişardan alıp Tuzcularda değiştirmeyi düşünüyorum.

tarihinde Mehmet Çelebi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen

Selamlar bende bugünlerde triger için servis arayışındaydım Tuzcular 400 dedi sadece trigere ben parçayı alıp size getirsem dedim sadece işçilik 122 tl bu Netten parçayı 145 tl ye buldum toplam 260 tl Parçayı dişardan alıp Tuzcularda değiştirmeyi düşünüyorum.

tuzcular herkese başka fiyat mı veriyor?bana 600 dediler hem sizin araç dizel focus sanırım

Yorum bağlantısı

tuzcular herkese başka fiyat mı veriyor?bana 600 dediler hem sizin araç dizel focus sanırım

Tuzcular Keşan önce banada 600 civarı dediler sonra %18 KDV bizden kampanyasında tekrar hesaplayıp size 400 dediler eski müşteri falanda değilim ama dediğim gibi nette orijinal parça çok daha uygun ben sadece işçilik düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen

Tuzcular Keşan önce banada 600 civarı dediler sonra %18 KDV bizden kampanyasında tekrar hesaplayıp size 400 dediler eski müşteri falanda değilim ama dediğim gibi nette orijinal parça çok daha uygun ben sadece işçilik düşünüyorum.

peki arkdasım fiesta 1.4 5 kapı benzinli 2006 model aracımın triger kaşımın markasını bilmiyorum?internetten alırken triger seti mi alıcaz ?

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen

arkdasım %18 kdv indirimi nasıl oluyor da 600 den 400 e geliyor...600 olsa 492 ye gelmesi nasıl ...bana biraz tuhaf geldi senin durumun

Yorum bağlantısı
Orkun Özbay

burgaz'da ki uzuncalar servis eski ve işinin ehli bir bir servistir.

Sahibi Bülent bey.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...