İçeriğe Yönlendir

2011 Kasım Sonu En Çok Satan Otomobiller-Marka-Model

Aşkın Barçın

Recommended Posts

Kenan Arslan

Arkadaşlar Aranızda yeniyim ama ısrarla kalitesine sağlamlığına güvenerek tüm çevreme tavsiye ettiğim marka FORD'dur.Bir çoğunuzun aksine arabalar konusunda ukalalık derecesine varan fanatikliğim var. Bir çoğunuzdan daha fazla arabaya çeşidine bindiğimide söyleye bilirim yaşım 44 ve 13-15 yaşımdan bu tarafa arabaya biner ve takip ederim. 2010 yılında babama ford focus conford 1,6 100 ps benzinli bir araç aldım.aynı yıl Kayın pederime 2010 focus collettion 90 ps dizelini aldım. 2011 yılında yakın arkadaşım Orhan beye 2011 focus collettion benzinli bir araç aldım. aynı tarih Kendime aralık 11 de Ford FOCUS III Style plus pk bir araç aldım ve bu tarihte iş arkadaşım Yard.Doç.Dr.Mehmet DEMİREL'e ford fiesta alması için ön ayak oldum yine aynı tarihte formumuza üye arkadaşım Erdoğan SAZLI'ya ford focus III style bir araç daha aldık. Fordu sevmek sadece binmekle olmuyor yakın çevremizi yönlendirerekte fordun kalitesine ve benzeri özelliklerine destek olmamız gerektiği düşüncesindeyim . Mesela her fırsatta ford yetkililerine ilettiğim vede ısrarla üzerinde durduğum takas desteği konusu ford ikinci elde kendi arabasına sahip çıkarak biz müşterilerinin memnuniyetini ikiye katlaya bilir hadin hepimiz ford ailesi olarak yarın forda ikinci el takas desteği için birer mail yollayalım ve arabalarımızın değerini artıralım.... Saygılarımla KENAN ARSLAN

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Aynı konuyu ben açacaktım forum hata verdi açamadım :) gazetevatan.com da görmüştüm haberi.

Ayrıca en çok satan marka olarak ele aldığımızda ford 1. sıradaymış aynı habere göre

Yorum bağlantısı
Kenan Arslan

Aynı konuyu ben açacaktım forum hata verdi açamadım :) gazetevatan.com da görmüştüm haberi.

Ayrıca en çok satan marka olarak ele aldığımızda ford 1. sıradaymış aynı habere göre

Sevgili Ertuğrul ilgin için teşekkür ederim konuya ilişkin görüş ve önerilerinle bizi onurlandırırsan sevinirim saygılar Kenan

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...