İçeriğe Yönlendir

Hayatı Kolaylaştıran Buluşlar (Paylaşmadan Yapamadım Sizde Bakmadan Ya

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Yatağın içine girip... "Kapat Merve" diyecektir :D

Kızım da koşarak gelip, "Babaa Arda yine çok tehlikeli bir iş yaptı" diyecektir..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sen bunları ledli elektriklide yaparsın :)

Ben ledlerim de, Sen işlemci yazmazsan olmaz :D

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
(düzenlendi)

Yatağın içine girip... "Kapat Merve" diyecektir :D

Kızım da koşarak gelip, "Babaa Arda yine çok tehlikeli bir iş yaptı" diyecektir..

Masaları Emminin evde düşünüyorumda.... Arda hangisinin arasında kalacak :)

İşi bilen arkadaşlar park sensörü gibi algılayıclarla destekleyerek, inişi veya kapanmayı durudurabilecek bir sistem geliştirmek sizlere düşüyor....

tarihinde Hikmet Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İşi bilen arkadaşlar park sensörü gibi algılayıclarla destekleyerek, inişi veya kapanmayı durudurabilecek bir sistem geliştirmek sizlere düşüyor....

Servet şimdiye sensör kutusunu masanın üstüne dökmüştür bile :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok sensörlü yapmam. Kapının önündeki ayakkabı sayısına göre devreye girecekler :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bu konuları tek başlık altında devam etseniz güzel olmaz mı? Standart paylaş rep forumlarına dönmeyelim...

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
(düzenlendi)

Bu konuları tek başlık altında devam etseniz güzel olmaz mı? Standart paylaş rep forumlarına dönmeyelim...

özür dilerim, şunu mu demek istediniz;

bir video başlığı açıp, oradan mı devam edelim. Veya paylaş başlığı açıp, oradan mı devam edelim?

teşekkür ederim.

tarihinde Hikmet Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

FOrumumuzda Videolar diye bir başlığımız mevcut. Hem düzen açısından hem de bulunabilirlik açısından daha iyi olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

FOrumumuzda Videolar diye bir başlığımız mevcut. Hem düzen açısından hem de bulunabilirlik açısından daha iyi olacaktır.

Videolar olarak, aratmıştım bulamamıştım. Daha sonra sizin hatırlatmaınız sonucunda mizahlar içerisinde buldum, bundan sonra orada paylaşırım, isterseniz bunları da oraya taşıyın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...